Moc pěkná cesta cihlově červeným vápencem. Technika po menších lištách, v závěru cesta pěkně vyvrcholí docela pěkným bouldrem. Upíří průvodce uvádí za 6c a lehcí to určitě není.
HonzaKorousKrasna cesta. Asi jsem uplne netrefil taktiku - dokud to slo, tak jsem nikam nespechal, kochal se, zdvojoval a nasledne zase rozdvojoval presky a vubec delal legraci. Prekvapive jakmile doslo na vec, mel jsem uz celkem slusne nakoupino a par kroku mezi madlem a madlem udelal uz v lehce rozrusenem stavu. Nastesti jsem to nejak dovlal.
6c
OS
25.10.2016
Krasna cesta. Asi jsem uplne netrefil taktiku - dokud to slo, tak jsem nikam nespechal, kochal se, zdvojoval a nasledne zase rozdvojoval presky a vubec delal legraci. Prekvapive jakmile doslo na vec, mel jsem uz celkem slusne nakoupino a par kroku mezi madlem a madlem udelal uz v lehce rozrusenem stavu. Nastesti jsem to nejak dovlal.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.