LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
47. 10041
48.Nyč 10021
49.Pelikán 10018
Bouldry:
47.Hapala 8678
48. 8653
49.Chytil 8634
Hory:
4.Sejbal 7051
5.Černý 6808
6.Punčochář 6658

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1151999 cest
Nové přelezy:
Portatore 8a
Born To Cl 8a
Kyros 7c
Kyros 7c
Solo Fly 7c
Missing 8a
Born To Cl 8a
So Sexy 8a+
Totem 8a+
Putinova Z 7C+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR v ledovém lezení

Mistrovství České Republiky v ledovém lezení na rychlost letos hostí Horolezecká aréna v Liberci. Mrazivé teploty umožnili luxusní zaledování Lomu Na Bídě. A tak zde v sobotu 18. února přivítáme elitní ledolezce, kteří se utkají o mistrovský titul.

Lákavou nabídkou pro sportovní veřejnost je možnost vyzkoušet zdarma jednu lehčí cestu. Nezbytné vybavení bude na místě k zapůjčení.

Pravidla závodu Adrex Ice Run jsou velmi jednoduchá – vítězí ten, kdo v nejkratším čase zdolá přibližně 25 metrů dlouhou trasu. Kvalifikační i finálová trasa je vyznačena v závislosti na aktuálním stavu ledu barevnou čárou nebo páskou. Lezec je bezpečně dobírán přes horní jištění. V případě pádu může závodník pokračovat ve výstupu.

Jediným důvodem pro diskvalifikaci závodníka je vybočení z vyznačeného koridoru, tedy seknutí cepínem nebo kopnutí mačkou mimo vyznačenou trasu. Soutěžní pokus je omezen časovým limitem 5 minut pro všechny kategorie.

Vybavení soutěžících: Každý závodník musí být vybaven vlastním sedacím úvazem a lezeckou přilbou. V závodu je možné používat pouze standardní lezecké vybavení a obuv, tedy běžně vyráběné cepíny (nikoli háky určené pro rychlostní lezení) a klasická obuv se standardními mačkami (nikoliv speciální obuv pro rychlostní a obtížnostní lezení).

Z dopolední kvalifikace, které se může zúčastnit opravdu každý, postoupí deset nejrychlejších mužů a pět žen do večerního finále, kde se utkají o mistrovský titul, zajímavé prize money a ceny od sponzorů závodu.
Programem Vás provede Mára Holeček.

ADREX ICE RUN
MISTROVSTVÍ ČR V LEDOVÉM LEZENÍ NA RYCHLOST
18.2.2017
Ledová stěna Liberec
Lom Na Bídě

Program
10:00 - 14:00 registrace do závodu
10:00 start kvalifikace muži a ženy OPEN
10:00 - 16:00 ledolezení pro veřejnost
18:00 finále ženy
18:30 finále muži
20:00 Adrex Ice Rum párty v Šutr Pubu

Pozvánka http://adrex.com/cs/content/adrex-ice-run
Facebook událost https://www.facebook.com/events/1086044961501420/











plakát

Robert Šimice   [úpravy] 20:21 08.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Mlok, skály v Povltaví, Nugget-tsil
Mlok
 Databáze cest:
Všechny cesty (181047)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Portatore Di Tem 8a Ferentillo
Totem 8a+ Ferentillo
Missing 8a Ferentillo
Born To Climb 8a Ferentillo
Kyros 7c Ferentillo
Nově komentované:
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: Zapomenuté heslo do Deničku | Re: Sedák XXXXXL ? | Re: Zapomenuté heslo do Deničku | Zapomenuté heslo do Deničku | Re: hlodavec v materiálu |

 Nové komentáře:
Je hustá | Re: kdo ještě | kdo ještě | Re: já taky | já taky | Chlór a xenon | Re: Carodejuv ucen | jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost | Re: Carodejuv ucen | Re: Carodejuv ucen |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (5)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (4)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
Lenka Poláčková (SVK): nejrychlejší ženský výstup na Aconcaguu (1)
SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti (1)
Novinky na Sardínii (1)

 Nově v inzerci:
Direct Alpine pants Midi 3 | Asolo Eiger XT EVO vel. 42 | Průvodce ARCO 2015 | haršajzny Dynafit 80 | Skialpy Dynastar legend | Statická a dynamická lana | Dynafit TLT 5 Mountain | Ostrava lezení | Prodám cepíny Climbing Technology North Couloir | Prodám lezečky Ocún Sigma |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1127 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1035 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 884 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 927 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 772 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.