LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12269
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5688 lezců
1153612 cest
Nové přelezy:
Čikuma 7C+
Anfang Ein 8A+
Dominátor 7C+
Přepište D 7C
Nagano 7C
Diskotéka 7C
Desconcert 7c+
Dach Co Bu 8A
Zlatá žila 8a+
Hipotermia 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Bouldery na Špičáku

Šumava

Zavitateli na Sumavu a ve vasem batohu budete mit lezacky zkuste si vystoupat na vrchol Spicak  ( 1000m.n.m) a vubec zakrouzit kolem. Objevite pak nekolik kamenu, na kterych je mozne pri trose fantazie krouzit a vymyslet bouldery cely den.


Prvni zastaveni je primo na vrcholu Spicaku, kdyz budete mit hezke pocasi muzete zahlednout na jihozapade Alpy ( obly je Glosglockner ), ale vas zajima bouldering a tak rychle se rozhlednete kolem. Prvni stenka skyta nekolik delsich cest, nejake ty hrany a koutek. Prestoze je pomerne vysoka ( 6-7m) jisteni zde budete hledat marne, stejne mate jen lezacky. Takze pozor na pad ! Material je pevny a ma chytovaty charakter.


Druhy blok lze take obejit ze vsech stran a poskytuje nekolik moznosti v zapadni stence a primo pres previsle bricho nekolik moznosti. (viz.foto)


Tim az na nekolik okrajovych stenek vycet moznosti zde na vrcholu konci. Ne vsak moznosti novych cest a boulderu v oblasti.

Jeden moc pekny bolderovy block je primo dole ve spicacskem sedle. Stena typu Midnight Lighting dostud ceka na pokoritele. Nabidne mozna i kousek nad kterym by i Fred Nicole zaplesal.

JirkaS   [úpravy] 11:11 21.02.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 je to v hlave
Kdy si tam byl? Ty fotky jsou moc pekny. Je videt, ze jsi lezec telem i dusi. Ja uz na ty sutry tolikrat koukal, ale vetsinou jsem mel na nohach lyze. Preskace, ale nejsou na bouldrovani to pravy, ale po tve osvete se tam mozna nekdy zastavim. Mej se fajn. Bolek
Zapsal: bolek, 18:28:59 22.02.2001
 Bohužel
Takových šutrů je na Šumavě spousta, např Medvědí stezka za Novou Pecí. Bohužel to všechno patří do NP Šumava a je tu zakázáno chodit mimo turistické stezky.
Zapsal: Dan, 14:18:21 14.06.2001
 Paráda,ale...
Něco podobného je i naproti na Velkém Javoru,němci jsou trošku vstřícnější,ale taky nevidí rádi,když jim tam někdo šplhá,tož to nevím,jak by "vejrali" naši ochranáři.
Zapsal: Olly, 23:08:04 26.04.2006
 MfbgOxDJAwSLv
JuOX5c Major thanks for the blog article.Really thank you!
Zapsal: GrKQfZHoqE, 05:46:43 21.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Dónde va la gente? Donde va Vicente, 6a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (181280)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kulíšek 4- Bohostice
Babočka Admirál 4 Bohostice
Autisticky Čistá 4+ Bohostice
Z Lesa 4+ Bohostice
Mojmírská 4 Bohostice
Nově komentované:
Zlatá žila 8a+ -
Rakovnický Pilíř 8- Srbsko
Aeroline 7B Albarracín
Rázová Vlna 7C Ostaš
Evina 5 Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Co z toho shybmajstr ma? |

 Nové komentáře:
Re: fašismus | Re: A cvakame... | Vápno boring | Re: A cvakame... | Re: A cvakame... | A cvakame... | Re: hahaha | restík | Re: hahaha | Re: fašismus |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (35)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (17)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Realizace 10? (9)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)

 Nově v inzerci:
Dětský horolezecký sedák Simond First Climb Junior | Prodám 2 univerzální dětské lezecké celotělové úvazky Singing Ro | Prodám mix věcí na Skialp, horo | Cobra 39,5 | Lezecké vybavení | Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. | Gore-Tex Mammut | Statická a dynamická lana | PRAHA,PRODÁM |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1221 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1125 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 967 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 1005 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 871 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.