LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
21.Vlk 10693
22.Jungling 10588
23.Slezáková 10580
Bouldry:
21.Břicháček 9903
22.Kučera 9903
23.Vaňous 9828
Hory:
6.Zaoral 6412
7.Švihálek 6070
8.Černý 6007

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5712 lezců
1146386 cest
Nové přelezy:
Orang-Ute 7c
Klinka 7c
Advocatus 8a
Pornoland 7C+
Lege Artis 9
Song Of Ic 7a+
Ape Index 8A
Daywalker 9+/10-
Zufallstre 9
Guma Guar Xa

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra

Bravo!!!

Už jste to četli či slyšeli :)? Adam řádil ve Francii a jestli dobře na 8ačku čtu tak v jednom dni dal v Russan na onsight Maelstrom 8a+ a Quart de ciecle 8a, v dalším dni přidal v Claret Chronaxie 8a OS a Macao 8a OS a v jiných dnech nasázel Dinoasurus 8a+ OS (Seynes),Atlantis 8a RP (Chateauvert) a Cool Frenesie 8a OS (St. Leger).Snad jsem na nic nezapoměl. Rozhodně o jeho výkonech by měl něco víc napsat on sám nebo jeho blízcí. Je to užasný a držím palce na další lezení. Připomínám jen, že Ondrovi je 10 let (nebo už konečně 11 :) ?) a hrne to po skalách dooost hustě.Gratulace a pevné zdraví!

Oliváč   [úpravy] 00:22 11.03.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 pěkný vejkony07:01:28 11.03.2004
Holt Little Big Climber:). Gratuluju. Navíc mladý přírodozpytec, viz. http://www.lezec.cz/reference.php?cvyr=3
lacoodpovědět 

 Super zájezd.11:08:25 11.03.2004
Velká gratulace, parádní výkony. Mimochodem Adam říkal,že mu nenatejká a nic moc ho po lezeni neboli, jen kuže po několika dnech lezení. Ten se má, to se to pak leze! :-)) Držím palečky, ať ho to stále tak baví jako teď. No je to celkem zážitek vidět Adama lézt a pro nás starší celkem i deprivace. Hodně štěstí a někdy třeba zas v létě naviděnou? 
Radekodpovědět 

 Foto dne:
Röthelfels
Götterbogen, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183447)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Klinka 7c Leonidio
Raubzug VIIIb Oybin
Grottauerweg VIIb Oybin
110 Grad VIIIa Oybin
Příboj 7- Sion
Nově komentované:
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Die Unschuld Vom Land 9 Frankenjura
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Nalez Kozinec |

 Nové komentáře:
Eiger | Re: Gratulace a dotaz | Re: Gratulace a dotaz | Re: stan | Re: Gratulace a dotaz | Gratulace a dotaz | stan | Smekám | Eiger | Bomba |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zákaz lezení na Kozlovi (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (18)
Severní stěna Eigeru (15)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (10)

 Nově v inzerci:
Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1688 
 Ne 
 1619 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.