LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Gravitace je sviňa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
51.Mikulec 9798
52.Hovorka 9776
53.Štalmach 9772
Bouldry:
51.Kollár 8700
52.Šmejkal 8700
53. 8653
Hory:
6.Zaoral 6412
7.Švihálek 6070
8.Černý 6007

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5711 lezců
1143322 cest
Nové přelezy:
Hobit 7c
Euro 2000 7B+
Ozembuch 10-/10
A-steroid 7C
Shoulder P 8A
Ribstole 8A
Omerta 8A+
Rege Xa
Troll 7C+
Festival E 8A

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Highline Workshop 2011

-reklama-

Zvládáš přejít slacklajnu? Chceš se posunout někam dále, výše? Pak máš jedinečnou šanci se dozvědět vše o highlajnách na Highline Workshopu 2011.

O víkendu 4. - 5. 6. 2011 se chystá 1. highline workshop tohoto druhu věnovaný napínaní highlajny a chůzi na Highlajně pro širokou veřejnost.
Lokalita: Ostrov u Tisé, skalní masivy v okolí kempu pod Císařem.
Program:
Sobota 4. 6. 2011 - sraz účastníků workshopu v 10:00 h před hospodou v kempu pod Císařem, odchod do skal.
Dopoledne - napnutí tréninkové lajny (max. výška 3 m), výuka nalézání po highlinové odsedávačce a jak se dostat nad lajnu. Paralelně napnutá lajna (výška 1 m) - výuka stoupnutí na lajnu ze vzporu.
Odpoledne - napnutí highlajny - technika napínání, měření tenzometrem, chození po lajně, tipy, rady...
Neděle: 5. 6. 2011 - chození, trénování, trickline, longline, soutěž o "skokana" workshopu - kdo udělá největší pokrok na lajně.

Upozornění:
Účast na vlastní nebezpečí.

Více informací a registrace na: www.singingrock.cz Na setkání se těší: Slackline Team



(Původně vyšlo 31.5.2011)

Slackline Team   [úpravy] 09:13 02.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 masovka?12:13:52 02.06.2011
Ahoj, jak velka toto byva akce? nesnasim masovky.....
Dominikaodpovědět 
 Re: masovka?13:41:10 02.06.2011
Ahoj,
je to 1.ročník zatím je přihlášených lidí málo ..nebude to masovka! To rozhodně ne. Půjde o pohodu a o to pomoci začátečníkům překonat strach to zkusit a stoupnout ,popřípadě přejít highlinu.
Vůbec bych se toho nebál =)
OndraH.odpovědět 
  Re: masovka?16:20:53 02.06.2011
tak to je dobre, pro jistotu jsem se zaregistrovala ale jeste uvidim jestli pojedu lezt nebo na slacklinu ;o)
Dominikaodpovědět 
   Re: masovka?08:38:08 03.06.2011
Bude to v himlu ,takze lezeni je jiste =) a neni to o tom ,ze kdyz prijdes ze tam musis byt celou dobu. Je to akce pro lidi,kteri se chteji naucit necemu novemu nebo si proste jen zachodit a uzit si pekneho dne/dní .
OndraH.odpovědět 

 Diky, kluci20:42:55 05.06.2011
Ahoj a diky moc za skvelou akci. Byt jsme tam s mrnatama nic nepredvedli, tak to pro nas byl velky zazitek a inspirace. Mrnousove byli na konec nadseni a hltali doma fotky i videa. Moc radi se priste zase pridame a snad se uz vic zapojime, pokud trochu vic do te doby natrenujeme. :-)
Hodne jsme toho pochytili a uz se nam rodi plan, co a jak trenovat, abychom se odpichli od vecnych zacatecniku tesne nad zemi.
Strasne se nam libil rozdil mezi chodici tesne nad zemi od pokrocilych chodicu. Jste dobri.
Diky,
Honza
Honza D.odpovědět 
 Re: Diky, kluci09:31:23 06.06.2011
Ahoj Honzo,
jsem rád ,že se líbilo =)
OndraH.odpovědět 

 Fotky a videa21:16:09 06.06.2011
Kdo fotil a nehraval, tak mi posilejte materialy na vit.honza@seznam.cz.
Nejakou formou..FTP, uschovna, letecka posta, ulozto, ... to je fuk. Ja to pak nasdilim vsechno.
Jinak akce byla fajn. Sem rad, ze se libilo. Snad ste se neco naucili a bavili se.
Honzísodpovědět 
 Re: Fotky a videa10:35:29 07.06.2011
Poslu Ti to k prebrani. Moc rad bych pak videl vysledky tenzometrickeho mereni, na to jsem hodne zvedavy. :-)
HonzaD.odpovědět 

 Workshop13:54:23 08.06.2011
Díky za akci, kluci ze Singáče, i když na vlastní chození po lajně už nemám (je mi 71 let), tak jsem se naučil to, co jsem nevykoukal loni - koncové uchycení lajny v šeklu, samosvorné a šponovací. A omlouvám se, že jsme už v půl druhé odešli, protože jsem byl limitován vlčím hladem dospívajícího vnuka.
Honza Dádaodpovědět 

 Foto dne:
Lukáš Černý v cestě Primabalerina na Starostu v Bělé
Primabalerina
 Databáze cest:
Všechny cesty (182345)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Přímá 6+/7- Goethovy Skály
Cesta Pokušení Varianta. 7- Goethovy Skály
La Dent Creuse 3 Fontainebleau
Fascination 4C Fontainebleau
L’Oreille à Napo 5B Fontainebleau
Nově komentované:
Cesta Pokušení Varianta. 7- Goethovy Skály
Miss Sunrise VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Normální Cesta II Hrubá Skála
Černá Cesta 5 Srbsko
Trezor Na Blesky VI Příhrazy

 Nově v diskusi:
Osvetimanky ztracený sedak | Bouldermatka Bor | Re: Rabotou FFA 9b+ | Re: Rabotou FFA 9b+ | Konečně! | Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene |

 Nové komentáře:
Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: Kde? | Re: Kde? | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zákaz lezení na Kozlovi (58)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (28)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1609 
 Ne 
 1553 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.