LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
44.Pelikán 10018
45.Bardas 9991
46.Zaoral 9969
Bouldry:
44.Plaček 8903
45.Kalvas 8900
46.Zíma 8900
Hory:
10.Procházková 5670
11.Sukačová 5270
12.Abt 5236

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5711 lezců
1143777 cest
Nové přelezy:
Achterbahn 9/9+
Trittbrett 9
Powertrain 9+/10-
Sněhurka A 10-
Bagheera 7C
Tanz Der A 9+/10-
Flugkontro 9+
Sol De Inv 7b
South Park 9-/9
Rekonstruk 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ČHS: SP v boulderingu chystaný v roce 2018 v ČR zrušen

Český horolezecký svaz dnes informoval, že chystaný závod Světového poháru v boulderingu, který se měl konat v Ostravě v roce 2018, byl zrušen. Nepodařilo se zajistit garance pro získání potřebných financí.

"Český horolezecký svaz s pořadatelským oddílem Lezení do škol z. s., který ke spolupráci přizval také Sportovní lezení z. s., připravoval na rok 2018 závod Světového poháru v boulderingu, jenž se měl konat v Ostravě. Vzhledem k tomu, že se do 30. 9. 2017, kdy bylo nutné závazně potvrdit přihlášku IFSC a složit první část finančního depozitu, nepodařilo pořadatelským týmům Lezení do škol z. s. a Sportovní lezení z. s. získat na své straně garance pro získání potřebných financí, rozhodly se tyto subjekty dle sdělení jednatele pana Jiřího Žáka ze dne 28. 9. závod Světového poháru v boulderingu v roce 2018 nepořádat. ČHS proto informoval IFSC o zrušení závodu SP v ČR pro rok 2018 s tím, že se pokusí zajistit podmínky pro pořádání SP v roce 2019," uvedl ČHS na svých stránkách.

www.horosvaz.cz

sth   [úpravy] 20:11 02.10.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nepovedlo se...07:56:54 04.10.2017
Na jednu stranu si neumím ani představit, jak složité to musí být starat se a zařizovat takto rozsáhlý počin, jako je mistrovství. Na druhou stranu nebylo to přeci jen až moc veliké sousto? Nejsem si jistý, jestli by se něco takového dalo u nás realizovat, protože u nás nakonec stejně o všem rozhodují prachy..a kde jsou prachy, tam je korupce....
Fodpovědět 
 Re: nepovedlo se...09:53:18 04.10.2017
1. Kde penize nerozhoduji? 2. Svetak, ne mistrovstvi
odpovědět 
 Re: nepovedlo se...09:57:07 04.10.2017
U nás už bylo několik závodů Světového poháru. Bouldering v Brně, obtížnost - Brno, Ruzyně, Brumlovka. Už je to délší dobu. Škoda, že se to teď nepovedlo.
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: nepovedlo se...23:40:34 04.10.2017
Jenze Brno bylo asi tak 10 let zpatky, a to ten handbook pro organizatory mohl mit tak 7 stranek :-).
Geoodpovědět 
   Re: nepovedlo se...00:53:50 05.10.2017
A navíc tam bylo zaštítění tehdejším německým majitelem Brněnského výstaviště.
Kuba Turekodpovědět 

 kolik09:17:36 04.10.2017
A o kolik jde zhruba penez?
jx zeroodpovědět 
 Re: kolik16:49:11 04.10.2017
staci se poradne zacit do IFSC EVENT ORGANISER HANDBOOK 2017 (https://www.ifsc-climbing.org/ index.php/world-competition/event-regulation)

Je to 72 stranek hutneho cteni povinnosti a co kdy je nutne mit splneno a jsou tam uvedeny i poplatky. napr. pul roku predem uz se musi davat prvni podklady IFSC ohledne steny atd.

Jen zarazeni do kalendare je 4000€
service fee 14500€
prize money 2x8700€
inspection 300€ + naklady na cestovne dane osobe
dale ubytovani v 3*standardu do 15min od zavodiste pro officials.

A dale pokuty za pripadne problemy. Drobnosti za 500€. stredni 5000€ a velke za 10000€ (napr. nedodrzeni minimalnich garantovanych rychlosti internetu pro online prenos) na zavodisti i v hotelu nejen po dobu zavodu ale nejaky cas pred a 24hod. po.
S tim ze pro IFSC je organizatorem Host Federation a tak by pokuty vyzadoval po svazu a svaz by to asi musel mit nasledne smluvne osetreno s fyzickym poradatelem.
odpovědět 

 Foto dne:

Hřbitovní varianta
 Databáze cest:
Všechny cesty (182385)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Achterbahn 9/9+ Frankenjura
Leo Stark 7a+ Mas De La Peña
El Legado Del Diablo 7a+ Mas De La Peña
Te Llevaste Marzo 6c Mas De La Peña
Jedenáct 12 Stupňů VI Harasov
Nově komentované:
La Deversante 6A Fontainebleau
Ballo 7B Fontainebleau
VáHa 80 9 Hlubočepské Plotny
Sklepem Na Půdu 7B Na Hřebenech
Weight Watcher 7a Peilstein

 Nově v diskusi:
Re: Osvetimanky ztracený sedak | Re: Osvetimanky ztracený sedak | Osvetimanky ztracený sedak | Bouldermatka Bor | Re: Rabotou FFA 9b+ | Re: Rabotou FFA 9b+ | Konečně! | Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner |

 Nové komentáře:
Re: Frantíci, dávejte nám na něj bacha | Re: Frantíci, dávejte nám na něj bacha | Re: Mega | Re: jako fakt? | Re: rozpor | rozpor | Re: jako fakt? | jako fakt? | Frantíci, dávejte nám na něj bacha | Re: Krásně misto |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zákaz lezení na Kozlovi (35)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (29)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (9)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)

 Nově v inzerci:
Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1638 
 Ne 
 1573 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.