Video: Adam Ondra flashuje 8B+ a zkouší 9A (+) ve Fontainebleau

Adam Ondra zveřejnil nové video z nedávné návštěvy ve francouzském Fontainebleau, kde se mu povedlo dát na flash několik těžkých bouldrů za 8B a 8B+ a pak s místními legendami zkoušel projekt Imothep Assiss, který by mohl být možná za 9A+.

Ve videu uvidíte taky Camille Couderta a Charlese Alberta, Luciena Martineze a Pierre Delase. "A ještě mě, možná až příliš nadšeného z Fontainebleau," napsal Adam v upoutávce.

Viz:



Standa Holec   [úpravy] 09:40 15.04.2025

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Hustě10:01:39 16.04.2025
Ty jo, paráda. U některých bouldrů to vypadalo, jako by to byly 5céčka a ne 8B. Jinak bych ještě dodal, bacha na hlavu. Záběry dobré, ale za tu hlavu to asi nestojí.
hustilkaodpovědět 

 Frantíci, dávejte nám na něj bacha13:07:25 16.04.2025
je tam pět spoterů a deset bouldermatek a nechaj Adama padnout na hlavu. Adam je naše rodinné stříbro, tak bacha na něj.
Steveodpovědět 
 Re: Frantíci, dávejte nám na něj bacha18:23:21 16.04.2025
zlato, dle množství medailí co získal :)
...odpovědět 
 Re: Frantíci, dávejte nám na něj bacha18:42:32 16.04.2025
Tohle si musí ošéfovat sám. Když dává přednost spottery zahnat pryč aby nerušili záběr, tak holt musí počítat že dřív nebo pozdějí tou tykví o šutr vezme. Na videu to smrdělo víckrát, to jedno klepnutí by mu mohlo rozsvítit výstrahu. Bez spotterů/ boldrmatky by se hodila kokoska, pač hlava toho moc nevydrží, klepneš jen lehce víc a křupne lebka, nestojí to za to..
odpovědět