LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
26.Slezáková 10580
27.Pelíšek 10491
28.Danda 10455
Bouldry:
26.Urubčík 9750
27.Horáček 9675
28.Šťastný 9675
Hory:
28.Nehasil 2710
29.Malý 2695
30.Málek 2682

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5745 lezců
1163936 cest
Nové přelezy:
Endspiel 9
Královna O 7C
Out Of Wor 9+/10-
Chameleon 10
Cubana Dir 9-
Mars Attac 9-/9
Not-OP 9
Cave Fight 9-
Idefix 8A+
Jaxitax 8B

Stěny
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
HO Náchod lezecká stěna ZŠ TGM - Náchod

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 
Jestli to nebude tim, ze zavodi na bouldrovych zavodech a da se predpokladat, ze i na bouldering trenuje.
Zapsal: Tomas, 14:35:43 01.02.2001
 
Ale já se velmi rád opravím, jen co se někde dovím, jak to Francoisovi leze. O Grahamovi jsem si pěkně početl tuším na www.climbing.com.
Vím, že to není na netu v módě,ale radši se budu podepisovat celým jménem. Zdá se mi to míň anonymní. Přeci jen bychom se mohli potkat i jinde než v síti.
Zapsal: Jarda Maršík, 21:06:34 02.02.2001
 Novinky
Ja jsem ze zacatku takove novinky se svetove lezecke sceny ani na tuhle stranku psat nechtel, ale on to Hop s Jirkou strasne rad ctou, a ja ctu v netu jenom porad takovy novinky.Spis by me zajimalo kde se dozvim, jaky cesty muzu lezt kdyz prijedu poprve do Labaku. Slysel jsem ze tam je dost novych sportovnich cest, ale bohuzel nemam zadny dalsi informace.Vysel nejaky pruvodce?
Co se tyce tvych prispevku, tak ty jsou dobry, vubec se nemusis opravovat.Jeste by me zajimalo leze vubec jeste Michal Rozsulek, ja jsem s nim byl pred par lety v Ceuse a od ty doby jsem o nem uz bohuzel nic neslysel.
Zapsal: Radan, 13:08:35 05.02.2001
 K Labáku...
V Labáku je fůra novejch cest a stále vznikaj další, průvodce je, ale ne již na krámech. U Kosti(Samson hospoda) na levým břehu je sešit kam se nový cesty píšou a je volně k nahlédnutí.
Zapsal: Jirous, 19:44:11 06.02.2001
 DZYeiNWtEpc
ju3roz Thank you ever so for you blog. Will read on...
Zapsal: WdFEVJZlFLZDX, 01:22:13 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Nordwand
 Databáze cest:
Všechny cesty (184700)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Thuisbrunner Weg 4 Frankenjura
Mikrocíl VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Il Sole Che Struttura 6 Arco
Zelená Zkratka 7 Dehetnická Skála
Severní Cesta VII Prachov
Nově komentované:
Breakdance 8+ Srbsko
Písecká 7 Zelený Vrch
Reinkarnace (Tichý Pláč) VIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Dobr 5c Radvanice
Souvlaki Xb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Grand Canaria | Re: Grand Canaria | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | UFOni | Grand Canaria | Studenské skály nález karabin |

 Nové komentáře:
Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: Skalák | Re: ach ty titulky | Re: Skalák | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Skalák | Neuvěřitelné |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (67)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana | Puškáš - Tatry | Gabrielka - friendy a ballnuty | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny | Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1530 
 Ne 
 1771 
 Nevím 
 1059 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.