LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
17.Pail 10906
18.Šofránko 10895
19.Lukášek 10878
Bouldry:
17.Pařík 10125
18.Šípek 10000
19.Košťál 10000
Hory:
24.Lukeš 3282
25.Špás 3183
26.Verner 3138

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5758 lezců
1168558 cest
Nové přelezy:
Professeur 7b+
Fénix 9+
Transalpin 9
Back Stree 7b
L´Affaire 7b
Räuber Hot 8+/9-
Azvenzgron 9-
Sledgehamm 9-
Beavis & B 9-/9
Vakuumgeis 9a

Stěny
BalvanBoulder - Horažďovice
Na Střelnici - Svitavy
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim

Prodejny
HUDYsport - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point - OC Nisa - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Trofeo Spitzberg 2018 - noční skialpový závod

Tanvaldský Špičák, Jizerky 27. ledna

Skiareál Tanvaldský Špičák v Jizerských horách hostí v sobotu 27. ledna už 4. ročník veřejného nočního skialpového závodu TROFEO SPITZBERG.

Podle aktuálních sněhových podmínek se závodníci utkají na trasách vedoucích po sjezdovkách a(nebo) lesních cestách. Muži a veteráni se podívají na vrchol Tanvaldského Špičáku celkem 3x, převýšení jejich trasy má cca. 800m. Ženy to budou mít o trošku lehčí, vrcholu dosáhnou pouze 2x s převýšením 500m. Pro zájem ze strany splitboardistů bude pro ně vypsána samostatná kategorie. Jejich trasa bude ještě upřesněna. Součástí závodu jsou fyzické prověrky členů Horské služby Jizerské hory.

Hromadný start je naplánovaný na 18:00 od dolní stanice lanové dráhy.

Prezentace a zázemí pro závodníky je v půjčovně lyžařského vybavení SKI Bižu SPORT na parkovišti u lanové dráhy – Tanvaldský Špičák I., parkování zdarma tamtéž.

Podmínkou účasti je pouze skialpové vybavení, čelovka a chuť si zazávodit nebo se alespoň projít.

Na trati panuje většinou nelítostná řež, v cíli pohodová atmosféra. Vyhlášení výsledků je hned po dojetí posledního závodníka přímo v prostoru cíle. Vítězové si kromě nehynoucí slávy odnesou i věcné ceny, pro ostatní je připravena bohatá tombola. Pro všechny potom diplom a občerstvení v cíli.

Afterparty začíná již při závodě, posléze bude pokračovat v přilehlé restauraci Krmelec.

Za pořadatele, Horskou službu Jizerky a SKI Bižu s.r.o. Vás srdečně zve Michal Zavadil

Podrobné informace: http://www.skijizerky.cz/cz/zima/trofeo-spitzberg-176.htm

Naši partneři: SKIARÉNA JIZERKY, HUDY, K2, PIVOVAR ROHOZEC

Fotky z loňska:














Plakát letošní akce:

Michal Zavadil   [úpravy] 08:58 16.01.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

E 55
 Databáze cest:
Všechny cesty (185162)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mrs. Tricky 7a Jarberget
Beinste L1 7b+ Jarberget
Befrielsen To The Roof 7b+ Jarberget
Žluťásek VI Prachov
Les Six Doigts 7b+ Le Rocher Qui Répond
Nově komentované:
Übermut Tut Selten Gut 8+ Frankenjura
Mikešovka 8 Česká Skála
Shöne Wetter 9- Frankenjura
Džejvan 9+/10- Lom V Doubí
Nebeská Hrana 7 Rolandův Kámen

 Nově v diskusi:
Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
jeeee | Zakaz ? | Re: rytířská zbroj | D | Re: rytířská zbroj | rytířská zbroj | Re: Je to pánko | Inzerát | Re: Jirishanca | Re: gratulace klukům |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
SP v boulderingu Praha 2025 (19)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Pinch od Edelridu (12)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Lezečky Scarpa Pernštejn | Prodam | Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1730 
 Ne 
 1973 
 Nevím 
 1239 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.