LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
42.Schockherr 10056
43.Zedek 10044
44.Pelikán 10018
Bouldry:
42.Paděrová 9050
43.Zíma 9000
44.Plaček 8953
Hory:
8.Černý 6007
9.Bloudek 5970
10.Procházková 5670

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5712 lezců
1146237 cest
Nové přelezy:
Guma Guar Xa
Fuckbook 7C
End Of Sil 7b
Vorsprung 9+
Al Capone XIb
Farao Přím Xb
Panta Rhei Xa
Pouliční H Xb
Fuckbook 7C
EuroClimbi 9+

Stěny
ZŠ Chřibská - Chřibská
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
321 Boulder Club - Brno

Prodejny
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Northland cup 2007

Majstrovstvá SR v boulderingu

Z pohľadu organizátorov najlepší ročník. Dúfame, že si to isté myslia aj pretekári...
Vyhrali Tomáš Mrázek (Rock Pillars, Ocún)a Lenka Mičicová (Lost Arrow, K2).

Silná konkurencia, relatívne dobré počasie a náročná afterparty. Tak by sa asi dal charakterizovať tento ročník.


Duha


Žien prišlo 20!, čo sa u nás tak často nevidí. O poradí rozhodol 1. finálový bouder (prelez z nového profilu), ktorý vyliezla iba Lenka Mičicová tak, že topovala s rukami za chrbtom. Ďalšie 2 topy OS ju katapultovali na 1. miesto. Druhá Zuzka Čintalová ako jediná dala zónu v 4. bouldri ale topovať sa jej nepodarilo. Tretiu Helču (2 topy na 2 pokusy) vyradilo z hry o 1. miesto zaváhanie v B1.   


Helča


Helča


U mužov to bola skôr kvalita, ako kvantita (32 lezcov). Mráza a dal 4 topy OS. Už to vyzeralo na superfinále, ale Peťo Kraken Doležaj zaváhal v poslednom bouldri, ktorý dal až na 2. pokus. Kvalita sa ukázala, finálove bouldre boli pre chlapov asi ľahké, aj keď isto neboli ľahšie ako na ČP v Ostrave. Tretí Kubo Kováčik dal 3 topy, bol z toho jeho najlepší výsledok na mužských pretekoch.


Jofo


After sme sa rozbili celkom kvalitne. Poslední zúfalci odišli z K2 o 6. hodine. Nevydržali to len dvierka na skrinkách v šatni, ale vidieť Krakena nakladaného v skrinke 23x80x50cm stálo za to. Mráza na sobotné lezenie vo Višňovom po afterparty asi tak skoro nezabudne a po sklap z Procesu si bude musieť prísť nabudúce.     


Katka


Kompletné výsledky a fotky na www.anatomic.sk

Ďakujeme: NORTHLAND, ALPHA SPORT-MAMMUT, K2, ŠARIŠ, MUSETTI CAFÉ, GILMONTE, LOST ARROW, ANATOMIC, Rádio FAJN, TV PATRIOT, Žilinský večerník, www.climb.sk, SHS JAMES



Ešte jedno ospravedlnenie. Živý prenos cez web kamery sa nepodaril (vedel by som aj komu za to poďakovať, ale nebudem menovať), tak možno nabudúce :-( 


Lenka


Tofi


Tom


Zuzka a Helča

Juro Repčík   [úpravy] 14:24 03.07.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 recenzia09:42:00 04.07.2007
1*
Desiatove balicky super, rozliezacka super, mikrobus super, duha na fotke super :-) Muzska kvalifikacia ukazkova, zenska.. hm, tazko to nebrat osobne, ale aj tak sa mi tie bouldre zdali tak nejak bez fantazie, take silove, typicka zhybovacka a vysoke boli hned vo vyhode.. Pri skoku urcite chybal "manipulacny" priestor. Zenske finale klasika, v muzskom mi chybal nejaky ten pravy boulder boulder po prijemnych oblinach, pripominalo to skor minicesticky listovacky, podaktori si mozno zbytocne aj prsty poodpalovali (opravte ma prosim ak sa mylim). Rozmiestnenie bouldrov super, v jednej chvili vo finale dokonca topovali traja naraz , uau ;) Mozno je na skodu, ked jeden stavitel robi striktne jednu cast, keby sa to pomiesalo, hned by to bolo rozmanitejsie.. Dufam ze neva, ja len v dobrom, zeby nam na tom nasom malom Slovenku bouldering aj nadalej prekvital :-) Vdaka za skvely pretek

ps: Super super ze k nam zavital Mraza :-)
ps: Premyslali ste uz niekedy nad "Univerzalnym bouldrom"?

Pretekarka :))odpovědět 

 Foto dne:
Röthelfels
Götterbogen, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183428)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Apoleon 6- Sion
Buchenweg 8-/8 Frankenjura
KGB 6c Paklenica
Zölibat Im Spaßbad 8- Frankenjura
Una Marna Dal Cielo 5a Ederland
Nově komentované:
Die Unschuld Vom Land 9 Frankenjura
Cloister 7- Srbsko
Čihulova Cesta VIIa Tisá - Malé Stěny
? 7+/8- Frankenjura
Ke Mě Vchodem VIIb Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Nalez Kozinec | Re: Osvetimanky ztracený sedak |

 Nové komentáře:
Smekám | Eiger | Bomba | Re: :-) | kvalitka | hezky | Eiger | Super | Pecka | Re: jako fakt? |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Zákaz lezení na Kozlovi (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (10)
Brigáda v Lomu u cesty v Kačáku (Srbsko) - sobota 26.-27. dubna (9)

 Nově v inzerci:
Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1684 
 Ne 
 1619 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.