LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5735 lezců
1157884 cest
Nové přelezy:
Labutí Pís 9+/10-
Vodní Svět Xb
Waldemar M 7C
Opiju Tě R 7C
Waldemar M 7C
Chci Srát 9+
Lady Red P 7C
Oscurita 7C
Red Whales 7b
Rollmobs 9

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sněžník po třetí

Zpráva pro všechny co zajímá bouldering nebo mají rádi supr průvodce. Asi před týdnem vyšlo již 3. vydání průvodce po boulderové oblasti Sněžník.

Toto vydání je na dlouhou dobu poslední. Pak už budou vydávány jenom dodatky. Dík moc Kuňákovi za grafiku a Jarovi Ježourovi za dodání mapek a informací. Gooooooood bouldering přeje D.Žleb Company

Stahujte ve formátu pdf  hudy_cup_10 - download
Aktualizace Děčínský Sněžník




Ondra Benes   [úpravy] 12:25 06.04.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 super17:31:39 06.04.2004
vypadá to fakt pěkně...
To muselo dát ale práce!
Řezinodpovědět 

 Viva La Kuna10:27:07 07.04.2004
!!!!!!!!!!! VIVA LA KUNA, VIVA LA KUNA!!!!!!!!!!!!!!
Lukodpovědět 
 Re: Viva La Kuna18:02:06 07.04.2004
Luku - ty bejku!!!!:]]]
kunaxodpovědět 

 fakt11:01:28 13.04.2004
dost dobrej průvodce.
Škubánek=Ice Maker od R.Štefánka?
Nový travers je v sektoru Triangl(projekt 5.)Pantomima asi tak 7C+/8A.
Mariachiodpovědět 

 KLASIFIKACE18:28:38 19.04.2004
18.4.2004 Jsme s Andreyem Janinou Já a Kuldovka navštívili Sněžník.
Máme výhrady ke klasifikaci a to takové že  hodně bouldů co jsme lezli okolo Buena se nám zdálo nadhodnocených například "Cukyho 7b".
Tento bouldr s nohama v kolmé nástupové stěnce jsme zkoušeli a po přelezu od Andreje a Zuzy ohodnotili spíše 6c+ možná 7a Fb. (nástupová stěnka neměla ikonu zakázaných nohou)
V tomto místě se Andreyovi podařilo přelézt jákési narovnání Cukyho s nástupem nohama ve stropě bez kolmé stěnky a výlezem přímo nahoru, pravou rukou přez klíčovou lištu s použitím vysoko dané pravé paty. Obtížnost Andrey tipuje na 7b+ Fb( Možná k tomuto bouldru patří šipka s otazníkem u Cukyho ale její směr a umístění není úplně přesné, je nad levým nástupovým chytem )
Bouder naproti ze sedu a označených chytů taky není za 6a ale mnohem lehčí.
Hrana vlevo od rozbíhacího skoku si 6b taky nezaslouží.

Tak to jen pro informaci od nás, jinak lezení je fajn a kůži to žere fest.

Čugo Jirous
 jirousodpovědět 
 Re: KLASIFIKACE08:30:27 27.04.2004
takle se hádat kvůli písmenku ,to bych nechtěl vidět co děláš když vo něco de
Rastafariodpovědět 
 Re: KLASIFIKACE09:51:40 27.04.2004
Jo, Jirous ma naprostou pravdu, klasifikace na Sněžníku opravdu dost lítá. Bouldry u kterých se mi klasifikace nezdála a jsem si zapsal do deníčku tak jak jsem to cítil já. Když to takhle udělá víc lidí, databázi bude pěkně vidět kdo na to má jakej názor a klasifikace se usadí. Mě by zajímal třeba boulder napravo od Natahováku, v průvodci je 7A+ ale dal jsem to na druhý pokus, řekl bych tak 6C+, a Natahovák je tedy tak 6C. Oba bouldry jsou tedy spíše o štěstí, jestli udržíte nohu na hraně a pro menší lidi to může být taky těžší.
Hopodpovědět 
 Re: KLASIFIKACE22:17:55 24.05.2004
Jirousi máš recht.Něco tu je dost ulítjí,ale neboj se máme o tom šajne.problém v týhle oblasti je ten,že zde dělá bouldery docela dost lidí.Někteří věděj co zakolik přesně je a někteří zase jen tak typujou,páč těch bouldrů zas na kontě moc nemaj.Ale čím víc připomínek tím líp alespoň se to co nejdříve urovná a všichni budou spokojený.Jinak to narovnání Cukyho prej lezl Rosťa a říkal něco o 8a tak to nevim.7b+ a 8a je sakra rozdíl.Asi to každej lezl nějak jinak ,nebo nevim.Cukyho neni 7b určitě řek bych tak 7a.A ten naproti tak 5.No a ten vlevo od skoku bych řek ,že 6b bude.Natahovák 6c+ a ten v pravo 7a.Toť vše čus.Ondra
Ondra B.odpovědět 

 Foto dne:

SP Curitiba
 Databáze cest:
Všechny cesty (184152)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Yorikke VIIIb Labské Údoli - Levý Břeh
Feuerkante VIIIa Oybin
Řetězová Reakce 9- Srbsko
Katke Na Pamiatku 8- Komjatná
Dalmacijavino A. 6c Katalinka
Nově komentované:
Varianta Štětináč 8- Velká
Velký Vont 7 Velká
Dlouhé Bidlo 7+ Velká
Tudy Tady 6 Medené Hámre
Stará Cesta 5- Tišina A Smrk

 Nově v diskusi:
Re: stare lano | Re: Marťan | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: Marťan | Re: Vlhká díra :o) | Re: Vlhká díra :o) | Re: Vlhká díra :o) |

 Nové komentáře:
Re: Něco pro svaz | Smutné | Re: Něco pro svaz | Re: Dotaz | Re: Něco pro svaz | Video | Něco pro svaz | Re: SS Jam SS Jam SS | Hugo, Adam a Aperio | Re: titulek |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (77)
Český pohár 2025 v boulderingu 2. kolo (61)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (25)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Minisérie Správci skal (10)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
Adam Ondra na tiskovce zve na svěťák v Praze (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Křest nového průvodce na Bělou u Děčína (4)

 Nově v inzerci:
Dolomity | cepíny , mačky - prodej | Tessin rock 2021 | Lezečky Gripit 30 | Tatry - extrémní výstupy | Spolulezkyně | Spolulezkyně | telefon pod skálou | Práce | Expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 591 
 Ne 
 644 
 Nevím 
 181 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.