LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
15.Smetanová 10972
16.Lukášek 10878
17.Melen 10832
Bouldry:
15.Širůčková 10053
16.Šlapák 10053
17.Chejn 9975
Hory:
25. 2948
26.Štalmach 2894
27.Nehasil 2710

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5713 lezců
1146747 cest
Nové přelezy:
Millennium 7c+
Olympic Dr 7C
TCHAO Wild 7c+
Down By Th 8b
Zbytečná S Xc
Made Im Sp 9-/9
Caveman 9+
Flugkontro 9+
High End 9
Onda Verde 9

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR v ledolezení na rychlost Vírský cepín 2016

Vír ledy závodyJiž tuto sobotu 13.2. ve 13:00 startuje na Ledové stěně ve Víru tradiční závod odpolední kvalifikací. Od 18:00 si pak posvítíme na ty nejlepší ve finále.

Ano, jsou tu oba a čekají na své nové majitele. Jeden je tu pro mrštné ledové kočky a druhý pro nedostižné sprintery zmrzlých kolmic. Očekáváme parádní souboje v obou kategoriích, samozřejmě i s Vaší účastí. Zvítězit nebude snadné, neboť účast přislíbili oba obhájci.

Lucka je zpátky doma s čerstvými úspěchy z Ameriky a Milan opět jistě předvede kvalitu jediného českého účastníka závodů Světového poháru.

Pro ostatní zájemce o závod, který je otevřený všem ledolezcům, by mělo být hlavní motivací probojovat se do večerního finále. Jednak je při něm vždy skvělá atmosféra, ale také na všechny finalisty čekají ceny od štědrých sponzorů akce.

V sobotu se tedy těšíme na tradiční závodníky, ale i na nové talenty, a hlavně na všechny příznivce této trochu zvláštní disciplíny.

Více informací a podrobné propozice závodu najdete na stránkách Ledové stěny Vír www.ledovastenavir.cz

Vír ledy závody

   [úpravy] 07:11 11.02.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 teplo09:17:58 11.02.2016
Když vidim fotky - se nebojíte že se to celý vysype??
odpovědět 
 Re: teplo10:22:58 11.02.2016
To co může spadnout se průběžně osekává - bezpečnost na prvním místě. Ono to na fotce vypadá trochu jinak, než ve skutečnosti. I když je to děravé, pořád je to spojeno jako celek. Místama jsou pletiva, který tomu hodně pomáhají. Snad bude vše OK.
odpovědět 

 Výsledky11:54:33 16.02.2016
Budete někdy někde zveřejňovat výsledky? Nikde jsem je zatím nenašel. Dík.
Karlosodpovědět 

 Foto dne:

Happburger wand
 Databáze cest:
Všechny cesty (183517)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Larva 5 Alcañiz
El Insecto 6B Alcañiz
Vertebrados 6B+ Alcañiz
Calefactor 6C Alcañiz
Saurios 5 Alcañiz
Nově komentované:
Pták Noh 7A Tábor - Lužňák
Perepunyetes 6b Margalef
Zimnice 6+ Radotínské Údolí
Ronja, Die Raubertochter 9- Frankenjura
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov |

 Nové komentáře:
Na Moravě | parkour | Jungle | Re: ? | Re: ? | severka | dobře ! | dobře ! | Re: Gratulace | Gratulace |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (64)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Severní stěna Eigeru (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (17)
Zákaz lezení na Kozlovi (16)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (12)

 Nově v inzerci:
Práce | La Sportiva Olympus | VÝZVA k založení horolezeckého klubu v Jesenici | Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1706 
 Ne 
 1641 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.