LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12656
2.Šindel 12597
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5732 lezců
1155509 cest
Nové přelezy:
Poslední P 7C+
Na Pohodu 8A
Poslední R Xb
Cesta Pro 9-
Džabův Krt 7C
Noemova Ar 7C
Němý Kašpá 10-
Monstre Tr 7c
Labutí Pís 9+/10-
Odcházení Xb

Stěny
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vimperk 2002

Výsledky závodů

V sobotu se odehrály malé závody na lezecké stěně ve Vimperku. Závody,  které mají již určitou tradici, byly tentokráte boulderové.


Luk


Cesty stavěl a organizačně celé závody ( s několika pomocníky ) Míra Kadlec. Na dvou kvalifikačních tratích se pak změřilo 20 borců a jedna dívka.
Vynikající kvality coby boulderista potvrdil plzeňák Štěpán Neustupný a s přehledem vyhrál. Na druhém místě se umístil Síga a o třetí místo se podělili Petr Štěch a Jiří Dragoun .
V dívkách se blýskla výkonem Petra, na mírně modifikované mužské trati, mladá více než sympatická lezkyně.

Petra a Luk

Závody se povedly i přes nižší počet účastníků,  a měly vynikající atmosféru pěkně prošpikovanou muzikou. Někteří lezci a konec konců i diváci litovali, že Míra nevytáhl cesty trochu výše a nenechal lezce se předvést a padat z trochu větší výšky. Vše se totiž odehrávalo v krutých traverzech velmi nízko nad zemí.

Už kvalifikace byla drsná



Štěpán ve finálovém boulderu

JirkaS   [úpravy] 21:12 29.12.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 23:54:26 30.12.2002
Ale, že to tam Lukymu sekne co?:-))
Majklodpovědět 

 závody13:29:35 01.01.2003
Na všech bouldrech bylo vidět, že je stavěl jeden člověk. první byl lehký, ve druhé byl špatný stup a závodníci padali nečekaně dost brzy, semifinále mělo těžké přebírání chytů a spodní traverz se špatným stupem, ale přesto se na zonu dostali ti nejlepší. Finále, bylo finále. První krok už nebyl za darmo a Štěpánovo podání hovořilo samo za sebe. jinak celkové výsledky a více o závodech je na našich klubových stránkách www.bouldergang.unas.cz
díky všem za účast, že přijeli a věřím, že příští rok to vyladíme, jak po lezecké stránce, tak po org. a výsledků.
(jinak hned v sobotu byl ve zprávách na čt1 šot, něco natáčela prima, psalo se o závodech v mf.dnes)
Azbestovi vzkazuju, že ty rumy mě zabili na tři dny, sylvestra jsem proseděl s MATONKOU, ztratil sem hodinky a dva nafocený filmy. Tak takhle ne!!!
mějte se.  pf 2003 všem bouldristum a lezcům

m.k.
kadlec.m.odpovědět 
 Slabej trénink12:01:45 07.01.2003
Kdybys nejezdil do Sušice a okolí jen lézt, ale i za rumovou kulturou do Tradičního kloubu, mohl jsi být na Silvestra ready :-)
Bídaodpovědět 

 Vhymperk08:39:04 02.01.2003
Tak nějak jsme s Bídou přijeli včas, místo zbrklého převlíkání jsme začali ladit formu v přilehlém bufetu. Krušovice za 11 korun, to se musí využít. Pokuřujem venku na mrazu, Bída načíná Honzu Chodce a málokdo odmítá. V zápětí přijíždí Jirka Sika se Štěpánem a z hloučku se ozývá : „A jéje, bouldrmatka v prdeli“. Prostě nálada je gut. Popisovat vlastní závod asi nebudu, snad jen dvě věci. Jednotlivé sekvence, ať již v kvalifikaci nebo ve finále, nebylo těžké odhalit, nýbrž přelézt. Přebírání boulí v traverzech, dynamické kroky do strany, špatné (ale jasné) nohy. Nebylo to zkrátka na nějakou ekstra bouldrovou hlavu. Síla byla to nejdůležitější. Škoda, že to Míra nevyhnal po lepších chytech o desku výš, padalo by se ne půl metru nad zemí a madrace byly víc než v pohodě.
Poté jsme se přesunuli do místní občerstvovny Na stadionu, kde se decentní hodnocení závodu změnilo v nepřehlednou pitku. Došlo i na čtení stolu a telefonáty do Austrálie aneb Mohu si zde odložit své Boa.
Azbestodpovědět 
 Re: Vhymperk12:09:48 07.01.2003
Srabi zůstali ve Vimperku a ti největší odjeli domů. "Opravdová zábava" byla na diskošce ve Stachách, inu venkov, na nože nedošlo a na šavlový tanec na rozdíl od Vhymperka také ne a že těch rumů bylo. Největší srab byl ale ten typ, co nejdříve polovinu závodníků odrovnal svým jointem a pak po 1. boulderu zdrhnul, byl to falešný Green guru, opravdový by ubalil ještě jedno brčko a hrál tam tu komedii s námi.
Bídaodpovědět 

 A co Jitka????23:02:21 02.01.2003
Vy šulini!!!!!!
Ste mi to doma teď pěkně zavařili. Sympatický Petry ste si sice fšimli, ale o mojí slečnu Jitku (ta krasavice v černám tričku za Petrou) jste vy lutry ani slovem nezavadily !!!!!

P.S. Díky Jirko za superfotky, připadám si konečně jako pořádná internetová hvězda, která se snad možná časem aspoň nakousek přiblíží k bídný internetovýsupermgagigapornohvězdě!!!
Souhlasim, že většinou byly buldry na jedno brdo, ale mohlo se lézt aspoň vo desku vejš! Čusbus
P.S.S. Štěpán nám to všem pěkně natřel. Škoda že nejel Příba, možná by to neměl tak lehký. Azbest je taky krutej drtič!!!
Lukodpovědět 

 Foto dne:

Verdon
 Databáze cest:
Všechny cesty (183866)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alter Weg 6 Müglitztal
Winkelverschneidung 6- Müglitztal
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
La Repousse Des Picots 6c+ Gorges Du Tarn
Náhorní Spára IV Labské Údolí - Pravý Břeh
Nově komentované:
Vysoce V Kurzu IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Prachy Nebo Láska VIIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Touha Xa Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Expreska | Re: Expreska | Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: zapomenutá lišta |

 Nové komentáře:
Re: ČHSS | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: to už je fakt na vyhazov | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: ČHSS | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: ČHSS |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (64)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)
42. ročník MHFF: Legendy velehor i děti záchranáři (1)

 Nově v inzerci:
Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty | stary kruh s drikem | Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 269 
 Ne 
 232 
 Nevím 
 83 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.