LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
3.Trojan 12234
4.Stribrny 11725
5.Štípek 11719
Bouldry:
3.Novák 10925
4.Stráník 10850
5.Jungling 10628
Hory:
28.Málek 2682
29.Zvonková 2677
30.Malý 2670

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5736 lezců
1158200 cest
Nové přelezy:
Beavis & B 9-/9
Mephisto 9-/9
Paracetamo 9+/10-
Jazvec 10-
Nuda V Jab 9
Penblwydd 9
Ironman 9+
Massaker 9+
Náladová 9+/10-
Mata Hari 10-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Loděnice FTVS - Praha 7
HOKOK Sport Kladno - Kladno

Prodejny
HUDYsport - Strakonice
Rock Point OC Olympia - Brno
HUDYsport - Teplice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LezeTop Cup & Písecký Pavouk

28. - 29. 11. 2015

smallSrdečně Vás všechny zveme na lezecké závody dospělých i dětí do Písku na lezeckou stěnu lezeTop. Přijďte si poměřit své schopnosti s jinými lezci nebo se zajděte podívat jako diváci a podpořte své favority!

Tyto závody jsou otevřené všem zájemcům a to jak méně či více pokročilým lezcům.







foto by © archive Písek


Závodit se bude známým způsobem Fair-play kvalifikace kdy musíte během dvou hodin nalézt daný počet bodů, abyste se dostali do finále (čím těžší cesta, tím více bodů). V kvalifikaci si zaleze opravdu každý, cesty jsou od obtížnosti 5 UIAA. Vaše výkony si zapisujete sami a výsledky odevzdáváte do ukončení kvalifikačního časového limitu.  Jistíte se navzájem se spolulezcem nebo si musíte někoho na jištění sehnat. Počítá se pouze vylezená cesta odspodu a čistě, cestu můžete vylézt i na více pokusů. Jen pro příklad… pokud lezete do 8 UIAA, stačí Vám vylézt 3 -4 cesty okolo obtížnosti 7.  U žen je počet bodů samozřejmě menší.




foto by © archive Písek





foto by © archive Písek


Finálové cesty začínají na 7 UIAA, aby si zalezli opravdu všichni. Leze se vyřazovacím stylem, popřípadě podle pořadí z první finálové cesty a to stylem FLASH. Ve finále Vás čekají 1-3 cesty dle Vaší výkonnosti. Po závodech bude v lezeckém centru probíhat večerní zábava a kdo by chtěl může zde i přespat.

V neděli 29. 11. 2015 budou závody dětí „ PÍSECKÝ PAVOUK“ děti polezou  na 2 kvalifikačních a 1-2 finálových cestách. Opět jsou tyto závody otevřené široké veřejnosti a více či méně zkušeným lezcům ať už lezou krátkou dobu nebo se lezení věnují tréninkově.

 Lezetop Písek



Cesty bude stavět Dalibor Muráň.

Váš

LezeTop team   [úpravy] 11:13 06.11.2015Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Mevlana
Ten Ten Konglomera´da L2, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (184087)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Varianta 4 Skály Pod Barborkou
Westwandriss 5a Oberösterreichische Voralpen
Alte Westwand 5c Oberösterreichische Voralpen
Franke 5c+ Oberösterreichische Voralpen
Paracetamol 9+/10- Manínska Úžina
Nově komentované:
Ironman 9+ Manínska Úžina
Diplomarbeit 6 Oberösterreichische Voralpen
Dvojčlenka VI Křížový Vrch
Sluneční Cesta V Hrubá Skála
Dvojčlenka VI Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni | Re: nebyl by prvni | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: Marťan |

 Nové komentáře:
Stěna bude.... | Re: Nečekaný silný vítr | Re: Kde jsou naši? | Díky | Poručíme větru dešti | Re: zamknuti osmy | Re: Kde jsou naši? | Re: Nečekaný silný vítr | Re: Nečekaný silný vítr | Re: Kde jsou naši? |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (17)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (10)
Metodické ústřižky VI. (1)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (1)

 Nově v inzerci:
Nemá někdo náhodou | La Sportiva Miura vel. 36 | Český Kras | VW Transporter obytný | La Sportiva Solution comp vel 40. | Miury.. | Dolomity | cepíny , mačky - prodej | Tessin rock 2021 | Lezečky Gripit 30 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 646 
 Ne 
 736 
 Nevím 
 234 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.