LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   co žere zima ? fyzičku a morál...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
29.Kolomazník 10350
30.Novotná 10306
31.Lank 10290
Bouldry:
29.Šolc 9181
30.Bulička 9150
31.Majdloch 9125
Hory:
21.Hess 3293
22.Chomová 3179
23.Verner 3138

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1156950 cest
Nové přelezy:
Black Box 8B
Urgent 7c+
Malí Sráči Xb
La Directe 7C
Wimmer Dal 8A+
Tak Pravil 7C+
Good Morni 7C
Bella Ciao 7C
Bella Ciao 7C+/8A
Nádhera Xa

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

XIII. Handicamp

Suché skály, 24. – 26. 5. 2019

Dovolujeme si Vás společným jménem pozvat na víkendovou lezeckou akci určenou především (ale nejen) lezcům a horolezcům se zdravotním postižením - HandiCamp. Akce je určená pro všechny zdravotně postižené (neslyšící, nevidomé, vozíčkáře ad.), kteří chtějí zkusit lezení na skalách.

Místem letošního XIII. HandiCampu budou osvědčené a již vyzkoušené skalní útvary Suché skály v Českém ráji.

PROGRAM:
Pátek: Pro předem přihlášené možnost exkurze ve výrobě Singing Rocku v Poniklé. Nutný příjezd do 13.00h, abychom stihli výrobu. Prohlídka fabriky Singing Rock včetně možnosti otestování starého vybavení na naši trhačce. Poté přesun na Malou Skálu, ubytování v kempu Malá Skála, pro nedočkavce možnost lezení na „Panťáku“, koupání v Jizeře a čekáni na příjezd ostatních účastníků. Sraz všech účastníků v kempu u táboráku v 19:00 hod. (v případě nepřízně počasí v jedné z hospod na Malé Skále, bude upřesněno), seznámení s programem, představení organizátorů a celé oblasti Suché skály, jako terénu k lezení, seznámení se, kurz znakového jazyka, společenské hrátky, kytara, …

Sobota: ráno přesun na Suché skály, zde lezení, slanění, výstup po laně a další lanové aktivity. Metodika pod zkušenými vůdci UIAGM. Při návratu ze skal posezení v hospůdce, společná večeře, hodnocení dne, test znakového jazyka.

Neděle: Dopoledne přesun na Suché skály, trénink těžkých cest, lezení, nácvik záchrany zraněného-odříznutí z lana. Ukončení a odjezd domů dle dohody.

V případě mokrých Suchých skal, alternativní program na ferratě Vodní brána – zdolání stěny pomocí ferratové techniky (obtížnost C, B), případně lezení na jednoduchých sportovních cestách.

TERMÍN: 24. - 26. 5. 2019, akce se koná za každého lezitelného počasí. V případě opravdu hnusného počasí bude zvolen náhradní termín nebo akce zrušena.
SRAZ: v pátek 24. 5. 2019 do 19,00 hod v kempu Ostrov, Malá Skála 

UBYTOVÁNÍ: Camp Ostrov Malá skála http://www.camp-ostrov.info/cenik
  Ubytování si účastnici hradí sami.
STRAVA: vlastní zásoby a kulinářské umění, restaurace, táborák. Pro předem přihlášené bude zajištěna sobotní společná večeře.
VÝSTROJ A VÝZBROJ:
    • sportovní oblečení a obuv do každého počasí. Není špatného počasí, jen špatné oblečení!
    • lezecká výbava – kdo má vlastní, vezme si s sebou, jinak budou k dispozici k zapůjčení úvazky, helmy, lana ad.

Přihlášky a informace: honza@singingrock.cz

www.singingrock.cz/handicamp-2019

Těšíme na další setkání na HandiCampu.

plakát

Honza   [úpravy] 21:27 06.05.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dobré srdce14:14:10 10.05.2019
Hezky Singáči!!! Držím palce každé podobně zaměřené akci. Ať se daří...
třískaodpovědět 

 Foto dne:
Anatolia
Seek and destroy, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (181532)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Námel VIIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Nové Odpoledne 6 Domoradice
Cizinec Na Pobřeží 6- Domoradice
Paon Dans Ta G.... 7a Manikia
Le Con D`or 6b Manikia
Nově komentované:
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les
Manželský Slib 6+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Smekám a gratuluji! | Re: Bloudek chce zase přidat | live long and prosper | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Smekám a gratuluji! | Výsledek i sezóna | Horizont? | Bloudek chce zase přidat |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Realizace 10? (10)

 Nově v inzerci:
šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST | EVEREST | Statická a dynamická lana | Lezečky Ocún Havoc vel UK - 7 / EUR - 41 | Scarpa Booster 42,5 EUR |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 332 
 Ne 
 262 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.