LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
5. 11681
6.Stráník 11496
7.Stribrny 11487
Bouldry:
5.Stráník 10650
6.Kopecký 10475
7.Popovský 10428
Hory:
27.Petr 2799
28.Nehasil 2710
29. 2691

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1156951 cest
Nové přelezy:
Ztopořená 9/9+
Black Box 8B
Urgent 7c+
Malí Sráči Xb
La Directe 7C
Wimmer Dal 8A+
Tak Pravil 7C+
Good Morni 7C
Bella Ciao 7C
Bella Ciao 7C+/8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jak to vidí ptáci

Třetí snímek

Tak tu máme 3. díl z 10 v naší poznávací soutěži. V tom minulém jsem začal Tisou, přišlo mi spousty správných odpovědí, ale naprostá většina až po vyzrazení,

proto jsem odpovědi nezapočítal a zařadili jsme s Jirkou nový snímek. Byla na něm Frankenjurská oblast Bärenschluchwende (jako správnou odpověď jsem počítal i Püttlachtal).

Uhodli to:
Tomáš Ščerba, Jirous, Jakub Hlaváček a Lukáš Drbohlav.


Třetí letecký snímek



Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Takže, poznejte oblast číslo 3, odpovědi zasílejte na mail do 18.6.2006.


Minulý snímek Bärenů



Další oblast je zase, tak jak bychom ji viděli na mapě (sever nahoře). Zkusím opět něco lehčího. Jestliže si myslíte, že jste ji poznali, pošlete mi odpověď do 18.6. na e-mail: luky@lezec.cz používejte prosím, nadpis: SOUTĚŽ.
Opět jsem našel mejly s jiným nadpisem (byla-li v nich správná odpověď, naposledy jsem je zařadil). Ode dneška již NEBUDOU POČÍTÁNY.

Bohužel někteří z vás moc nečtou, zadání soutěže (komentáře, nadpis odpovědí, pravidla soutěže vůbec). Proto jsme po prozrazení zakázali komentáře.

Proto znovu zopakuji pravidla soutěže:
Úkolem je poznat lezecké oblasti na satelitních nebo leteckých snímcích. Bude jich celkem 10 a každý týden se objeví na našich stránkách nová fotografie. Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Pamatujte: ještě se stále můžete zapojit, vyhlášení je až po zakončení všech 10-ti dílů. Vyhrát může i ten, co se zapojí do soutěže až teď.

Luky   [úpravy] 15:13 16.06.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Anatolia
Seek and destroy, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (181532)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Námel VIIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Nové Odpoledne 6 Domoradice
Cizinec Na Pobřeží 6- Domoradice
Paon Dans Ta G.... 7a Manikia
Le Con D`or 6b Manikia
Nově komentované:
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les
Manželský Slib 6+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
To muselo dát práce a přitom taková blbost | nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Smekám a gratuluji! | Re: Bloudek chce zase přidat | live long and prosper | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Smekám a gratuluji! |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)

 Nově v inzerci:
šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST | EVEREST | Statická a dynamická lana | Lezečky Ocún Havoc vel UK - 7 / EUR - 41 | Scarpa Booster 42,5 EUR |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 340 
 Ne 
 278 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.