LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12456
2.Šindel 12397
3.Trojan 12228
Bouldry:
1.Volf 11353
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5704 lezců
1140034 cest
Nové přelezy:
Vía Del Fu 7b+
Špička Led 8B
Waliserne 7b+
Der Bewegt 9+
Booz 7c
Kudlanka 10+
Úsměv 7C
Protisměr 7C
Bangladéš 10-
Cole Young 8A+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra a Stefano Ghisolfi: rozhovor na Youtube

Adam Ondra a jeho kamarád italský top lezec Stefano Ghisolfi si povídali o špičkovém lezení v hodinu dlouhém rozhovoru, který zveřejnil Adam Ondra na svém Youtube kanálu.

"Se Stefanem už se známe dlouho, a protože jsme se narodili ve stejný měsíc, děláme si legraci, že mám dva týdny tréninku navíc. Co myslíte, jaká je nejtěžší cesta, kterou Stefano zvládl vylézt jako kampus, tedy bez pomoci nohou? A jakou nejtěžší cestu jsem vylezl se zavázanýma očima? 😅
V rozhovoru vzpomínáme, jak jsme se Stefanem poprvé potkali a začali se účastnit soutěží. Shodli jsme se na tom, že nás atmosféra soutěží přitahuje, že je člověk při vrtání cest vlastně takový objevitel (když už těch koutů na Zemi k objevování tolik není) a že nás vlastně i mnohem víc nadchne, když pak cestu někdo zopakuje. Probírali jsme naši lásku k lezení v okolí italského města Arco 😍 (jsme oba ambasadoři Garda Trentino), poměrně podrobně jsme se bavili o vrtání a lezení Change ve Flatangeru a společných plánech,"
napsal Adam v upoutávce k rozhovoru, který vedli v angličtině, i když normálně spolu komunikují italsky.


Zde je ke zhlédnutí celý rozhovor:




Standa Holec   [úpravy] 08:07 28.04.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Božská hrana, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (182079)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pleine Lune 6B Fontainebleau
Inteligentní Service 5+ Skály U Svobodova Mlýna
Cesta Stejných Kroků 5+ Skály U Svobodova Mlýna
Potůček 4+ Skály U Svobodova Mlýna
Ščarka II 6C Sklárna Sever
Nově komentované:
Action Directe 11 Frankenjura
Dívčí Sen 7 Jevišovice
Past Na Turisty VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
MaZorka 7- Bořeň
Vzdor 7C+ tr Vyhlídková Skála

 Nově v diskusi:
Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Hotel v Ádru | Ach jo. |

 Nové komentáře:
Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni | Díky | Re: Stojí to za prd | Re: Zaver z diskuse | Re: Stojí to za prd | Stojí to za prd | Best of Rosta | Re: Mega | Re: jen kvičte |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (57)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Uganda 2025 (17)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (12)
Nové díly horolezeckých podcastů Jana Čaje Šálka (5)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (4)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (4)

 Nově v inzerci:
Moon 2017 | Pozemek na Labsky Stráni | Prace + lezení Arco | Mammut Kento Mountain High GTX | Lezečky Scarpa Arpia 42 | Boty Salewa crow gtx | Horolezecké boty La Sportiva Trango Cube GTX | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Tarantulance vel.45 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1313 
 Ne 
 1277 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.