LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)

Žebříček
Cesty:
24.Slezáková 10580
25.Svoboda 10534
26.Pelíšek 10491
Bouldry:
24.Vaňous 9728
25.Horáček 9728
26.Urubčík 9725
Hory:
4.Sejbal 6951
5.Y 6736
6.Zaoral 6412

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5722 lezců
1150082 cest
Nové přelezy:
Grafitti 7c
Il Princip 7c+
Omicron 8b
Direct Tsu 9+
Quivi Il T 7b
Naplivu Na 7B+
Wrestler 7C
Erasmus 7b+
Alternatur 7b
Someday 8+/9-

Stěny
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň
DDM Domino - Hronov
TJ Jiskra - Nový Bor

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup – Čechy 2004

V sobotu 4.prosince byl v Trutnově posledním finálovým závodem ukončen již 3.ročník českých regionálních závodů Lanex Cup.

Pod záštitou firmy LANEX a.s. Bolatice soutěžilo v průběhu celého roku více jak 600 dětí ve věku od 4 do 18 let o hodnotné ceny a body do celkového pořadí. Nejvíce mladých závodníků se již tradičně zúčastnilo školních závodů v Újezdě nad Lesy (128) a v Jičíně (124). Potěšující je příliv nových tváří z nově vznikajících oddílů a školních lezeckých center.
Do roku 2005 se připravují drobné změny v pravidlech seriálu Lanex Cup. Přistoupí se na omezení věkových kategorií, jejichž počet se sníží  na čtyři a Lanex Cup se tak stane závodem především pro školní mládež od 1. do 9. třídy. S celým zněním pravidel je možno se seznámit na stránkách Českého horolezeckého svazu www.horosvaz.cz (a také zde pod článkem - poz. red).
Počet závodů se, po domluvě pořadatelů s generálním sponzorem zastoupeným panem Alešem Urbancem, ustálí od příštího ročníku na čísle 10. Pět českých a pět moravský závodů se tak uskuteční po celé republice v průběhu celého roku 2005. Již dnes jsou známy termíny a stěny, na kterých masové závody dětí a mládeže proběhnou.
Největší dík za uspořádání letošních šesti českých závodů patří samozřejmě jejich nezištným organizátorům, kteří leckdy v „polních“ podmínkách dokázali uspořádat závody na vysoké republikové úrovni! Ne menší dík však patří i již zmiňované firmě LANEX, za její „péči“ o mladé adepty lezeckého sportu v České republice!
O závodech Lanex Cupu je pravidelně publikováno v celorepublikovém horolezeckém časopise Montana, na nejnavštěvovanějších českých horolezeckých internetových stránkách www.lezec.cz a v regionálním tisku.

Vítězové Lanex Cupu 2004

Kategorie A (1995 a mladší) – Iva Vejmolová (Brno) a Radovan Šifra (Lanškroun)
Kategorie B (1993-94) – Anna Wágnerová (Nový Bor) a Roman Kučera (Pardubice)
Kategorie C (1991-92) – Barbora Kolouchová (Praha) a Martin Šifra (Lanškroun)
Kategorie D (1989-90) – Viola Skalická (Česká Lípa) a Petr Langer (Trutnov)
Kategorie E (1987-88) – Dominika Dupalová (Praha) a Michal Kunc (Trutnov)

Výsledný ranking české části

Pravidla LC Čechy pro rok 2005

Závodní pravidla pro Český pohár mládeže






















Houmy   [úpravy] 10:44 13.12.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 kenny19:08:22 13.12.2004
ten kluk na posledni fotce na 3.miste je docela bourak.prej ho chtej obsadit do novy řady Souts Parku(nebo jak se to pise...).myslim,ze navrat Kennyho je zcela dobrej napad a ten chlapec na tu roli ma!!!
jajaodpovědět 

 maska09:04:06 14.12.2004
ten borec je ze scary movie
JPodpovědět 

 Foto dne:

El colmillo, 6a
 Databáze cest:
Všechny cesty (183787)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stray Cats Ext 7b Kalymnos
Stray Cats 6c Kalymnos
Máša A Medvěd 2 Bor
Mrazík 2 Bor
Vlk A Zajíc 2 Bor
Nově komentované:
Robin Wood 6a+ Kalymnos
Lockvogel 7- Frankenjura
Velký Vont 7 Velká
Legoland 7 Hohe Wand
Urvanej Z Řetězu 7B+ Petříkovice

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplenění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: Jakub | Re: Kluci | Kluci | Re: Finále | Re: Jakub | Jakub | Re: Finále | Finále | Re: Celkove vysledky | Re: Celkove vysledky |

 Kde to vře:
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (32)
Severní stěna Eigeru (24)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Zákaz lezení Čtyři palice (20)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
Zákaz lezení na Kozlovi (14)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (14)

 Nově v inzerci:
Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana | Jurek Tramp 4 duo | LS Otaki women 38,5 | Sportiva trango gtx | Práce |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1919 
 Ne 
 1838 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.