LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
48.Gospoš 9847
49.Zeman 9828
50.Mikulec 9798
Bouldry:
48.F 8659
49. 8653
50.Kalvas 8650
Hory:
27.Nehasil 2710
28.Málek 2682
29.Malý 2670

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5702 lezců
1139337 cest
Nové přelezy:
Mil Vidas 7c+
Morlock-Sh 10
Action Dir 11
Vaginálna 8a
Rošáda 7C
Neváhej A 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Galadriel 7C
Návrat Krá 8A
Pojď Mi Ho 7C

Stěny
DDM Stříbro - Stříbro
Sokol Nymburk - Nymburk
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

jUeFOu

Oukhey pašáci,
budu se sice opakovat,ale napíšu to ještě jednou.
Mráza je bourák jako prase a nemyslím si, že si dostatečně uvědomujeme potenciál tohohle týpka,který se rozhodl stát se Amoletou.

Jestli mě nějakej sci-fi film poslední dobou pobavil, tak to byl právě Tomův přelez Undergroundu.
Přesně nevim kolik pokusu Mráza ten den měl na to aby cestu vylezl s jedním odsedem (dva?),ale pak přišla show, která strhla všechny kdo se v "Mordoru" nacházeli.
Mráza dal ostrý pokus ve kterém spadl na konci prostředního bouldru a málokdo by si vsadil,že to ještě ten den bude zkoušet.
Jenže...:)
Ani né pěti minutový odpočinek a Mráza sebejistě nastoupil znova a opět se prošel k prostřednímu bouldru.Nikdo ani nedutal a hrobové ticha prořízlo plácnutí ruky do madla.Rychlej netopejr, přetáhnutí lana a plynulej postup k závěrečnýmu bouldru - kdybych asi hodinu před přelezem neviděl v cestě oba Bindhamery, kteří byly v posledních krocích víc než temný,tak jsem si to hned po Mrázovy zkusil...
V posledních bouldrech se Mráza prošel a ticho, které jeho přelez provázelo skončil mocnej pískot a jásot všech přítomných.
Jsem rád, že jsem byl u toho a doufám, že budu i u Akiry...:)))

Oliváč   [úpravy] 22:11 06.05.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 
...................jjjjjjjjjjuuuuuuupppppppppůííííííííí
p.s. Akira čeká na mě!!!
Zapsal: Luk, 23:46:02 06.05.2002
 Co nejaky foto ?
Olivaci, a kde je nejaka fotka. Nerikej mi , zes to nevyfotil. Takhle ani nevime, jestli je Underground previs nebo rajbas.
Zapsal: JikraS, 09:22:00 07.05.2002
 video
Olivaci, Andrey psal, ze jsi natocil video. Kdy a kde bude ke shlednuti?
Zapsal: Bohus, 13:38:05 07.05.2002
 Co par faktu?
Tak zatim vim ze: hura, parada, Arco, "Mordor", informacne spis nic nez moc. Podle mnozstvi hrubek bych usuzoval, ze autor byl ve znacne rozrusenem stavu.
Mozna jsem malo sectelej, ale nevim jestli Underground je ctyrka nebo trinactka, kdo je autor, kolik to ma prelezu, jaky to je typ lezeni .. Nepripsal by to sem nekdo? Dik
Zapsal: Honza, 13:45:26 07.05.2002
 Co par faktu?
Tak zatim vim ze: hura, parada, Arco, "Mordor", informacne spis nic nez moc. Podle mnozstvi hrubek bych usuzoval, ze autor byl ve znacne rozrusenem stavu.
Mozna jsem malo sectelej, ale nevim jestli Underground je ctyrka nebo trinactka, kdo je autor, kolik to ma prelezu, jaky to je typ lezeni .. Nepripsal by to sem nekdo? Dik
Zapsal: Honza, 14:28:56 07.05.2002
 :))) pro Honzu
Sorry bobe,
hrubky byly, jsou a budou.Rozrušenej jsem furt neb jsem psychicky labilní osoba a občas i koušu.
Z toho že seš málo sečtělej si nic nedělej,protože učenej z nebe nespad.
Underground je los stropos z brutálním výlezem,délka sedí se Supem nicméně klasifikace je krapýnek výš...Až budeš lézti krapýnek déle a pročteš více než méně, tak pochopíš, že vidět přelízt tuhle cestu je něco jako vidět "Kulicha" v Actionu.Pa a :)
Zapsal: Oliváč, 19:02:12 07.05.2002
 Krapet výš
Klasifikace 8c+/9a. Dle mého názoru stejně stačí vyslovit ándrgráunt a každýmu je to jasný z čeho je Olivka tak rozrušenej. Já jsem taky. (Kulich v akšnu je jako vidět Krytináře v enbíej. Neni to tak často :o)
Zapsal: Azbest, 23:32:26 08.05.2002
 olivaci
my name the olivaci my city the e mossoró brasil
Zapsal: o l i v a c i j u n i o r @ o i . c o m . b r, 13:53:09 02.12.2005


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Příprava Padání 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (182020)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Villa Kunterbunt VIIb Bielatal
Strubichweg V Bielatal
Fresh Rabbit 6c Lleida
Total Comiting 6c+ Lleida
Mil Vidas 7c+ Túron
Nově komentované:
Belaz 8 Solvayovy Lomy
Südriss Ausstiegsvariante VIIc Oybin
Konečná 7+ Mladkov
Squater 7B Hřbitovní Kameny
Dunkelkammer Low 8B+ Bahratal

 Nově v diskusi:
Re: Hotel v Ádru | Re: Hotel v Ádru | Hotel v Ádru | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Dotzaz Hrádok. SK | Nehoda v Rakovníku | El Chaltén - lezení 25.3.2025 |

 Nové komentáře:
Ozubená kolečka | Pěkný | Zaver z diskuse | Re: Zhrnuti | Re: Zhrnuti | Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Zhrnuti | Re: Zhrnuti | Re: Kriticke ohrozeni |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (48)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Jazda Olympanov (34)
Uganda 2025 (16)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (8)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (7)
1. sólo zimní přechod hlavních vrcholů masivu Gran Sasso, ITA (4)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Tarantulance vel.45 | La Sportiva Tarantulance vel.45 | Lezečky Wild Country Meshuga | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Domácí bouldrovka, chyty | La Sportiva Miura men 38.5 | LS Cobra vel.37 | montáž VZT | Statická a dynamická lana | Průvodce Adršpach 2. díl |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1285 
 Ne 
 1255 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.