LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
19.Vlk 10868
20.Novák 10856
21.Melen 10832
Bouldry:
19.Košťál 10000
20.Štípek 9956
21.Chejn 9950
Hory:
29.Nehasil 2710
30.Malý 2695
31.Málek 2682

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167773 cest
Nové přelezy:
Ludva 9+/10-
Delta Blue 7b+
Omega3 7b+
Gradace 9-
Tisíc Vari 10-
Chameleon 9+/10-
Kyzová Psy Xb
Hlasy Ze Z Xc
Bada Boom 7b
Meister Gr 9-

Stěny
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice
Boulder v síti - Praha 3
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výstava stanů

výstava od Holan, počin velmi dobrý

Tak jsem dnes, tedy v sobotu,zašel na výstavu stanů od Holan sportu na kterou mě zlákaly dvě skutečnosti: potřeba dobrého stanu do větru, sněhu apod. a slibovaná dražba stanů...
Co jsem sliboval přesně nevím, ale vše předčilo mé očekávání...Nejspíše kvůli minimální účasti lidí byla většina stanů vydražena za vyvolávací cenu, která se pohybovala na 40procentech ceny původní. Stany občas opravdu hodně dobré tak mizely z Výstaviště za částky opravdu směšné, což po půlce dražby došlo také prodavačům, kteří z toho začali být opravdu špatní, ale k jejich cti nutno podtknout, že dražbu vesměs dokončili.
Důkazem budiž veskreze vynikající počin naší dvojice, která nejprve vydražila stan Husky Fighter za 3400 (pův. cena cca 5600,-) aby ho pak přenechala kolegovi alpinistovi ze Slovenska a ukořistila v co ani nedoufala-stan Hannah Vertigo Si (původní cena cca 8000, za 3900) a to mohlo být ještě lépe, kdyby ta slečna s vysokými podpadky nešroubovala cenu, protože chtěla pěknej červenej stan k vodě!!!!! Na podnět bratra ze Sovenska, že sněhové límce k vodě nejsou počinem zrovna nejlepším nám ho nakonec za těch 3900 nechala.
Mňo sláva Holan sportu a jen tak dál, jen aby ale ti kluci nezkrachovali:)

Karel Veliký   [úpravy] 00:50 18.07.2004Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

IFSC World Cup Chamonix 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185068)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Delta Blues 7b+ Sass Beita
Omega3 7b+ Sass Beita
Bože Ako Hlboko Som Klesol 4+ Kalamárka
Treibhauseffekt 8+/9- Weihar
Pumprisse 7 Wilder Kaiser
Nově komentované:
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Normální Cesta V Hrubá Skála
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Stará Východní Cesta-A2 VI Horní Skály
Normální Cesta - Pilířová Var. VIIa Horní Skály

 Nově v diskusi:
Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku |

 Nové komentáře:
nuda | Re: Paráda! | Re: Gratolace | Re: Kudla dobrý! | Re: gratulace klukům | Re: Kudla dobrý! | Kudla dobrý! | Gratulace! | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (28)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1682 
 Ne 
 1934 
 Nevím 
 1200 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.