LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
28.Duchoň 10461
29.Kohout 10393
30.Kolomazník 10382
Bouldry:
28.Horáček 9675
29.Svoboda 9556
30.Moravec 9550
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156718 cest
Nové přelezy:
La Napouse 7c+
Sofia 9+
Paragon 7C+
Ring Lock 7C+
Noel Chez 7b+
Genesis Xb
Hydra 7C+
Hantillio 9a
Přepište D 7C
High Heels 7c+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Fugas odstoupil a Martin Mellan taky

Z horosvaz.cz
Odstoupení od kandidatury na člena VV ČHS

18.03.2005 08:08 Jiří Všetečka
Pro nové skutečnosti, které mně nebyly známy v době přijetí kandidatury na člena VV ČHS, se vzdávám možnosti být volen do tohoto orgánu. Změna týkající se mého pracovního vytížení by mně nedovolovala plně se věnovat práci pro ČHS, zvláště v dnešní době, kdy část členů ČHS volá po větší aktivitě funkcionářů a není spokojena se stavem svazu. Děkuji všem, kteří mně veřejně podpořili před volbami a zároveň se omlouvám, že nemohu naplnit jejich představy.
Fugas

Měsíc poté co jsem napsal níže uvedený text jsem s uspokojením konstatoval, že se objevila řada dalších důvěryhodných kandidátů a mohu s klidným svědomím upustit od své kandidatury.
Martin Mellan
níže byl uveden text:
Do VV ČHS jsem byl zvolen Valnou hromadou v roce 2003. Svoje představy a plány jsem shrnul v tehdejším prohlášení zveřejněném zde: www.horosvaz.cz/servis/data/mellan.htm .
Svoje dvouleté působení ve VV nemohu hodnotit jako 100% úspěšné a bohužel jsem si vědom, že ani do budoucna nebudu schopen této funkci věnovat tolik času a energie, kolik by potřebovala. Proto bych nejraději v dalším období opětovně nekandidoval. Toto rozhodnutí je ovšem podmíněno, tím, že se objeví dostatek dalších dle mého mínění schopných kandidátů, kteří budou ochotni se na vedení ČHS podílet a usilovat o důvěru Valné hromady. Protože k dnešnímu datu (15.2.) nejsou známi žádní takoví kandidáti, domnívám se, že lepším řešením je pokračovat v započaté práci, než odstoupit z VV bez odpovídající náhrady. Myslím si, že pokračování práce stávajícího VV je rozhodně lepší variantou, než volba z nouze z kandidátů, kteří se rozhodnou "to zkusit" až na Valné hromadě při bagetě, nebo dokonce na uvolněná místa kooptovat další členy VV v období mezi Valnými hromadami (§13 stanov).

Díky za tip a překopírování na diskusi pod článkem on-line s Alenou, v předvečer nedělní valné hromady to snad patří pro info i sem.

   [úpravy] 15:45 18.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Jeptiška
Údolní stěna, Xa
 Databáze cest:
Všechny cesty (183970)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Le Fond Du Trou 7a Gorges Du Tarn
Ťažký Kútik 7+ Komjatná
Ťažký Kútik 7+ Komjatná
Höfi-express 7 Hochschwab
Yggdrasil 9 Frankenjura
Nově komentované:
Ajo En Shit Pit 7B Děčínský Sněžník
Noční Pták 9 Kapucínské Skály
Noční Pták 9 Kapucínské Skály
Konečník 7 Lomy Nad Velkou
Šílený Tanec XIa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: stare lano | Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky | Re: stare lano |

 Nové komentáře:
cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Původní článek ze SRF | Názor na logo | Re: ČHSS | Re: ČHSS | Re: chyby konec? | Re: chyby konec? |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (70)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Kouba Permon Biaxial vel.6 | Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 308 
 Ne 
 380 
 Nevím 
 124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.