LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
21.Vlk 10596
22.Jungling 10588
23.Slezáková 10580
Bouldry:
21.Urubčík 9750
22.Nespoutaný 9731
23.Horáček 9728
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1142141 cest
Nové přelezy:
Maloskalsk 7C
Don Corleo 7C
Satan 7C+
Punk Monke 7C/7C+
Warcraft I 7C/7C+
Palmala 7C+
Tragikomix 8A
Olymp 10
Černá Spár 9+/10-
Umělá Žena 10-

Stěny
Boulder club Kotelna Brno - Brno
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Klub Pentagon - Tábor

Prodejny
HUDYsport - Mladá Boleslav
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Má pravdu
Je to tak, jel jsem s Tomíkem a nekecá dávejte si lidi pozor na to co sebou ale hlavně kde to vezete. Prohrabali nám osobní věci jako peněženky, ledvinky dívali se letmo a do malejch zavazedel do kufru v autě a šacovali nás. Kamaráda co kouří fajfku a měl sebou dlouhý papírky si vzali na záchod a prohlídli ho důkladnějš ale do prdele se mu nekoukali.
Zapsal: Honza, 20:09:14 25.05.2001
 závislost
To opravdu nevydržíte pár dní nebýt pod parou?
Zapsal: dawid, 15:38:41 07.06.2001
 re: závislost
Milý Dawide, pokud jsi si pominul povšimnout, nikde se nepíše, že jsme sebou nějakou trávu měli, a máš pravdu, že nám nedělá problém nebýt pár dnů pod parou. S Tomíkem i Honzou zastáváme názor že vozit trávu přes hranice je blbost. Navíc dát si jointa nutně nemusí znamenat být pod parou. Něco jiného je kontrolované užívání a něco jiného je, když se děkdo zmastí jak dobytek a obtěžuje ostatní. Ta většina, jež si po lezení dá pár piv, vypadá v absolutní většíně případů pak mnohem hůř, nčž když si dáš brčko a povídáš si, a na nikoho nezv.. a nejsi agresivní. No to ale už patří spíš do kultury chování, než do lezení. Ale nesuď někoho, koho neznáš, nebo mluv příště přímo k němu.
Zapsal: Druhý Honza, 02:02:16 08.06.2001
 dodatek re: závislost
Celý ten článek měl být jen přátelským varováním, jak také může vypadat policejní prohlídka ve Frankenjuře, pokud se s policisty nedohodnete úplně hladce.
Zapsal: Druhý Honza, 02:06:04 08.06.2001
 Polizei
Baba nemecky polisi jsou vostry. Ty maji respekt dokonce i u Nemcu samotnych. Mozna to pretrvava z dob Geheime Stats Polizei.
Zapsal: , 17:35:37 08.06.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Giardino Di Nato
Manicuz E Prepuzio, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (182246)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Komínová Cesta II Jetřichovice
Břit 5- Ohrada A Trhoň
Dužníková 4 Ohrada A Trhoň
Lomová 4 Ohrada A Trhoň
Pravý Ypsilon 4 Ohrada A Trhoň
Nově komentované:
Ležák 8+ Skály Pod Barborkou
Lůďova Anča 6A+ Rusava
Rajbásek 6+ Skály Pod Barborkou
Pocos Mocos 7b Bellús
Ležák 8+ Skály Pod Barborkou

 Nově v diskusi:
Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Re: Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: Uroven | Re: :-) | Re: Indoor Bouldering | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: H | Re: Uroven | Re: Plošný zákaz |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (76)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (15)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (15)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 | Evolv Shaman EU44 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1534 
 Ne 
 1473 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.