LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
11.H2 11216
12.Klapal 11126
13.Bulička 11106
Bouldry:
11.Novák 10350
12.Kučera 10328
13.Chytil 10325
Hory:
4.Zaoral 7172
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5805 lezců
1181584 cest
Nové přelezy:
Steep Mud 9+/10-
Malej Bejk 9+
Inspirace 9
Valkýry 10-
Murati 7c
Mladé Drsn 7C+
Láskyplné 8A
Frisch Gep 9/9+
Athletico 9+/10-
Linkes Tru 9+/10-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Petrohradské PADání 2004

Vážení a milí lezci,

zasíláme pěkný zasněžený pozdrav z Petrohradu. Máme se tu vesměs pěkně. U Gábiny vaří dobře, akorát tam naposledy nebyla Gábina. Občas něco přeleze Karel, občas já. Za čistotu bouldermatky má většinou sluníčko Karel, já mám pořád prasátko, akorát minule jsem byl lepší (prasátko jsme měli oba). Navečer se nám občas stýská po domově, ale myslím, že to za to stojí...

...připravujeme pro Vás totiž další díl mírně závodního setkání na petrohradských kamenech. Už to vypadalo, že nenajdeme tu správnou lokalitu na stejný systém jako vloni, ale přece jen se zadařilo. Navíc bez jakýchkoli kompromisů. Už k tomuto datu máme zhruba stejný počet směrů jako vloni a času a potenciálu ještě dost. Navíc na menší ploše. Bouldery jsou tentokráte více silové než technické, takže předpokládáme méně diskusí nad šestáčky, ačkoli pořád se najdou taková, která jeden z dvojice R&H nepřeleze. Navíc letos rozšiřujeme i obtížnostní spektrum, začínáme u dívčích čtyřek a končíme na 7C+. Bodově budou opět zvýhodněny těžké přelezy. Do mužského finále postoupí zřejmě "šestistovkaři" plus dopočet do pěti. Uvidíme podle účasti. Mimochodem doufám, že ta bude hojná, neboť po bloudění petrohradskými lesy můžeme takřka s jistotou konstatovat, že závod podobného rozsahu a pravidel už na Petrohradu nebude. Nevylučuji ale jinou lokalitu Jesenicka. Atraktivitu závodu by měly zvýšit i doprovodné akce.

Oficiality:
závod:
Petrohradské PADání (r)
termín a místo:
15.05.2004, čas a místo setkání bude upřesněno, samozřejmě v Petrohradu
přípravný výbor:
Karel Hegr a Petr Resch
sponzoři:
PAD bouldering gear a Letovská stavební
systém závodu:
kvalifikace asi 3 hodiny, sbírání bodů za vylezené bouldery, ženy a děti od 4 Fb, muži od 6A Fb až do 7C+ Fb, body např. 4 = 1 bod, 6A = 10 bodů, 7A = 50 bodů, 7B+ = 150 bodů, 7C+ = 280 bodů, celkem asi 80 - 100 boulderů
finále (zřejmě jenom muži) : asi 600 bodů + dopočet do pěti, systém podobný závodnímu boulderingu na umělé stěně (ca. 4-5 boulderů)
doprovodné akce:
Petrohradský klíšťonoš -- závod o nejvíce parazitním hmyzem zdevastovaného účastníka (2.ročník, vloni zvítězil Petr Resch)
Memoriál Martina Čermáka -- závod o nahlášení nejtěžšího "přelezeného" směru během závodu Petrohradské PADání (1.ročník)
Josemitské vytí -- noční křepčení kolem rozpáleného josemitského ohniště
další informace:
tak, jak se bude termín závodu blížit, budeme informace zpřesňovat, upoutávka bude asi i v Montaně 02/2004 a nebo zkuste chytit přímo mě s Karlem







Petr Resch   [úpravy] 13:38 27.02.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Doprovodná soutěž15:37:44 27.02.2004
Parada uz se tesim, jen se pujdu naockovat proti klistatum.
JirkaSodpovědět 

 Sloupeček18:10:37 02.03.2004
Bé, bé. Nezasloužíme si zařadit doleva? Takhle tu za chvíli nebudeme.
Petr Reschodpovědět 

 Foto dne:
boulder kvalifikace
MS v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (187114)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tři Vejce Do Skla IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Król Pełcznicy 5+ Rudawy Janowicke
Stara Droga 4+ Rudawy Janowicke
Diagonal-survol Des Alpages 7c+ Tournoux
Into The Wild 7b+ Tournoux
Nově komentované:
Schody Soft 8- Josefovské Údolí
Přes Převis Přímo 6 Hnědé Skály
Rys Panikářů 3 Černolické Skály
Rys Panikářů 3 Černolické Skály
U Buku 5- Kozel

 Nově v diskusi:
spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: Pády a sedák | Satanský riport | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Jak funguje žebříček? | Re: Pády a sedák | Jak funguje žebříček? | Re: Pády a sedák |

 Nové komentáře:
Re: AO | Re: AO | AO | Video | Re: ... | Re: No vida | Re: ... | Re: No vida | Re: No vida | Re: ... |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (137)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Nepal 41 | sedací úvazek OCUN EGO vel. L | Prachůvek-nalezený botky | Chulilla/Cuenca | Boty Scarpa summit GTX Women 40 | LS Otaki women 38,5 | Spolulezec neděle 28.9. | Wild Country Revo | parťák teď na neděli 28.9. | Nabízím "odkoupení" noclehu v tatrách |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 491 
 50 dní v divočině 
 380 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 440 
 Andrea 
 389 
 Ashima 
 327 
 Barkley Marathon 
 408 
 B.I.G. - světové prvenství 
 380 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 362 
 Gálfy - Horský život 
 340 
 Jak se staví ledovec 
 321 
 JAMES - Století nad oblaky 
 440 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 350 
 Lezci z Manína 
 384 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 358 
 Operace Nos 
 349 
 Plamen nikdy nezhasne 
 344 
 Pohlednice z konce světa 
 382 
 Pomíjivost ledu 
 345 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 340 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 339 
 Rhapsodia Corcontica 
 339 
 Sama 
 373 
 Šampioni zlatého údolí 
 362 
 S lyžemi v oblacích 
 401 
 Tenaya Traverse Challange 
 366 
 Tenkrát na východě 
 388 
 Velká alpská silnice - 73 
 372 
 Za oponou velehor 
 429 
 Zápasník Dee Dee 
 348 
 Životní výprava 
 354 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.