LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
12.Bulička 11056
13.Klapal 11032
14.Širůčková 11006
Bouldry:
12.Indrák 10200
13.Danda 10159
14.Pařík 10125
Hory:
23.Verner 3138
24.Petr 3083
25.Štalmach 2894

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1154895 cest
Nové přelezy:
Fiasko Ext 9+/10-
Palmala 7C+
Palmala 7C+
Inspirace 9
Chilli 9
Wave Direc 10
Neuropatol XIa/XIb
Bonne Anné 7c
Cesta Pro 9-
Runway 9+/10-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v boulderingu Praha

začíná zítra ráno na Letné kvalifikací

Za účasti Adama Ondry, který si letos dal zatím pauzu od startů na svěťácích, začíná zítra v Praze na Letné závod Světového poháru v boulderingu. Kvalifikace začne v 9 hodin, v sobotu jsou finálová kola mužů, v neděli žen. Z české výpravy odpadli ze zdravotních důvodů Tereza Širůčková a Marek Jeliga, informoval před chvílí ČHS.

Za Česko by se tedy zde vedle Adama Ondry měli představit Eliška Adamovská, Martin a Štěpán Stráníkovi, Michaela Smetanová, Šimon Potůček, Arina Jurčenko, Babora Zítková, Jáchym Cink a Ema Galeová.

Ze zahraničí se čeká téměř veškerá současná světová elita, včetně Slovinky Janjy Garnbret, která předchozí letošní závody vynechala kvůli zlomenému palci u nohy.

Na páteční kvalifikace je vstup zdarma. Vstupenky na semifinále a finále (muži v sobotu, ženy v neděli) jsou ke koupi v síti www.ticketlive.cz.

Finálová kola bude vysílat Česká televize. Přímý přenos semifinále mužů můžete sledovat v sobotu od 12:50 na ČT Sport. Finále je pak na programu od 20 hodin. Semifinále žen můžete živě sledovat v neděli od 12:35, finále pak od 19 hodin.

Program

pátek 2. června
09:00 Bouldering muži (kvalifikace)
  16:00 Bouldering ženy (kvalifikace)

sobota 3. června
12:00 Bouldering muži (semifinále)
  20:00 Bouldering muži (finále)

neděle 4. června
12:00 Bouldering ženy (semifinále)
  19:00 Bouldering ženy (finále)

Viz též FB ČHS:



Standa Holec   [úpravy] 21:13 01.06.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kvalifikace on-line 08:46:06 02.06.2023
Kvalifikace on-line nebude? Děkuji
odpovědět 
 Re: Kvalifikace on-line 10:42:51 02.06.2023
A co nebýt líný a podívat se na stránku IFSC?
odpovědět 
  Re: Kvalifikace on-line 12:26:09 02.06.2023
ty mamalasi, je tam odkaz jen na Semi a Final. O kvalde ani muk, tak nerozdavej rozumy
odpovědět 
   Re: Kvalifikace on-line 13:05:14 02.06.2023
Kvalifikaciu nezvyknu vysielat.
Prava na WC ma Discovery(Eurosport). Skus sa pzoriet tam ale necakam zeby kvalifikaciu vysielali, hoci ja by som si ju rad pozrel.
odpovědět 
   Re: Kvalifikace on-line 14:21:05 02.06.2023
A jééé, další chytrák. Samozřejmě stále platí, ať se podíváš na web IFSC. A dobrá, tedy dovětek pro hlupáky - tam zjistíš, že oficiální stream pro kvalifikaci není. Je tedy zbytečné se po něm ptát nebo se ho dožadovat :-))) Myslel jsem, že to lidem dojde, ale asi jsem je zase přecenil.
odpovědět 

 Foto dne:

Bota
 Databáze cest:
Všechny cesty (183822)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Joue Des Pieds 7a Pfalz
Powerslave 7A Fontainebleau
Zadzior 7A Kamienna Gora
Jesse James 7- Fichtelgebirge
Westwand 6+ Fichtelgebirge
Nově komentované:
Vlnobití VII Vlhošť
No Name 15 6C Tisá - Modřín
Bumerang 9 Srbsko
Hradní Spára 10- Holštejn
Hradní Spára 10- Holštejn

 Nově v diskusi:
zapomenutá lišta | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? |

 Nové komentáře:
A já zejtra pokořím | Re: Dost dobrý | Závody ČHS | Re: lezci vs. (horo) lezci | Termín V. Aurina | Never rest | Everest | Re: Trapárna | Trapárna | Re: lezci vs. (horo) lezci |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (39)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (5)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Video: Adam Ondra leze prvopřelez cesty za 9a+ ve Slovinsku (1)
Lezení kde hadi dávaj dobrou noc (1)

 Nově v inzerci:
zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva | Cikánka |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 137 
 Ne 
 134 
 Nevím 
 59 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.