LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jedu, šlapu na ty nohy!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12397
2.Votoček 12356
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5692 lezců
1154578 cest
Nové přelezy:
Mise En Pl 8a
Levý Dírky 7C
Fata Morga 8a
Amber 7c
T-1 Full E 8c
Der Optimi 8A
Topinka So 8A
Magické Ok 7C+
Arakain 7C+
Ivanka 10-

Stěny
Ymca - Krásné Březno
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5

Prodejny
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
Rock Point Liberec - Liberec 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Harlem 2009/2010

smallÚstecký HARLEM opět každý den v provozu + pozvánka na sérii závodů.

Od pondělí 14. září bude ústecký HARLEM opět v provozu každý den od 15:00 do 22:00 nebo podle potřeby déle. Můžete se těšit na přechytovanou stěnu a několik nových struktur.

Letošní série přestřelek bude organizována pravidelně vždy poslední středu v měsíci. První výstřel tedy proběhne 30. září v 18:30. Systém bude zachován stejný, tedy vždy dvě hodiny lezení, během kterých bude možné neomezeně zkoušet kterýkoliv z přibližně patnácti boulderů. K některým směrům potom budou, tak jako při posledních dvou kolech, lehčí varianty. Obtížnose se bude pohybovat mezii 5A a 7C+.

Novinky v závodním systému budou dvě. Jednak zavedeme HARLEM ranking, kdy se budou postupně načítat body z jednotlivých přestřelek. Druhou novinkou bude existence poněkud hodnotnější ceny, kterou ovšem nezíská ten, který nasbírá nejvíc sestřelů, ale více či méně šťastný výherce v tombole (losovat se bude z odevzdaných terčů).

obr

Z Harlemských přestřelek

foto by © Rosťa Štefánek



A třetí ze dvou novinek je domluvená existence hlavní závodní akce letošní sezóny s pracovním názevem "ČSSR/DDR total shootout". Bude se jednat o dvoudílnou akci o zatím blíže nespecifikovaných dvou víkendech uprostřed zimy. Půjde o dvoudílný závod za podobných pravidel jako obvyklé přestřelky. Jedna polovina proběhne na stěně v HARLEMU, druhá potom další víkend u soudruhů z DDR, v drážďanském Bouldercity.de

Fotky z minulých přestřelek najdete zatím na rajce.idnes.cz někdy v budoucnu snad konečně i na našich stránkách stena-harlem.cz :) 

rosťa štefánek   [úpravy] 11:57 10.09.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ..12:11:05 14.11.2009
je to jsem ja =)
stimpiodpovědět 

 Foto dne:
Vysoké Tatry, Karbunkulový hrebeň
Karbunkulový hrebeň
 Databáze cest:
Všechny cesty (181359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Crime Line 6C+ Foxtown Boulders
Boedtsie Woetsie 6c+ Freyr
Kde Je Tráva, Tam Je Cesta 3 Žižkovo Údolí V Bílině
Mr.Brown 6c Positano
Cosa Calda 6c Palinuro
Nově komentované:
Komba 8A Mlýnský Vrch
Brione 7B Tisá - Modřín
Komba 8A Mlýnský Vrch
Komba 8A Mlýnský Vrch
Peppina 7c+ San Siro

 Nově v diskusi:
snehu málo | Re: Petrohrad - podmínka | Petrohrad - podmínka | Petrohrad - podmínka | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Správci se smazali? | Re: Správci se smazali? | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline |

 Nové komentáře:
Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Re: Je to tak | Re: fašismus | Re: Škoda té politiky. | Re: fašismus | Re: Je to tak | Re: Škoda té politiky. | Re: juch | Re: fašismus |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (21)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
duplexy skelety Scarpa | La Sportiva Mandala 39 | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 330-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Statická a dynamická lana | Black Diamond Helma Tracer Kid | Lezecké boty lezečky MILLET EASY UP vel.40 / 25.5cm | Cepiny | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Kalhoty Kitchatna | boty Dynafit Tigard 130 freeride |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 65 
 Ne 
 47 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.