LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
17.Bulička 10809
18.Pail 10806
19.Šofránko 10698
Bouldry:
17.Horáček 9900
18.Nespoutaný 9803
19.Urubčík 9750
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5692 lezců
1154908 cest
Nové přelezy:
El Jinete 7b
Buen Vivir Xa
Šari Pari 10-
Hromotĺk 9+/10-
Špekulant 7C+
Archimedes 8A
Pandora XIc
Puceta De 7c+
Metallica 9+/10-
Beastmode 7C+/8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Podzimní lezecké klání CupON SmíchOFF

výsledky

CupON SmíchOFFV sobotu, 6.10.2012 proběhl v Lezeckém centru tendON smíchOFF závod s názvem CupOn SmíchOFF. V příjemné přátelské atmosféře si všichni zúčastnění do sytosti zalezli. V kategorii Rajbasistů zvítězil Jan Burian, něžnějšímu pohlaví vévodila jeho manželka Hana Burianová. V Převislovcích  vyhrál neunavitelný Ondřej Běhal. Za dívky si odnesla trofej Gábina Vráblíková. Celkovým vítězem závodu se stal po součtu bodů Jan Burian, který si tím zajistil celoroční volný vstup na stěnu.

V neděli  7.10.2012 se uskutečnily podobně koncipované závody pro děti. Vše probíhalo hladce, děti si zalezly na laně, zabouldrovaly a lezly i na rychlost. Vše vyvrcholilo na společné finálové cestě všech věkových kategorií, kde trojice nejmladších účastníků zcela jasně ukázala zbytku startovního pole, že ani věk, ani výška rozhodně není žádný handicap. Celkové výsledy jsou shrnuty v níže uvedené tabulce.

tabulka


Všem závodnicím a závodníkům děkujeme za účast a doufáme, že si odnesli kromě prolezených prstů i příjemný společensko-lezecký zážitek.

Děkujeme také sponzorům za hodnotné ceny a samozřejmě, už se to stává skoro pravidlem, Petrovi za vynikající gulášek.

Sponzoři


Na fotky ze závodu se můžete podívat níže.

CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF




Viktor   [úpravy] 08:30 16.10.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 simona14:10:46 16.10.2012
řeknu vám,tento portál začíná být bez příspěvku od Simči pěkná nuda...sama politika a kecy o hov..
jurin7odpovědět 

 ?09:53:27 17.10.2012
přiznávám, že pravidlům tohohle závodu jsem moc neporozuměla, ale nevyhrál převislovce náhodou Ondra Běhal? nebo to byl přelud?
lenaodpovědět 
 Re: ?01:02:39 18.10.2012
Omluva, opraveno.
Viktorodpovědět 

 Poděkování10:28:41 17.10.2012
Tyto lezecké závody pro děti byly zatím těmi nejlepšími závody, které jsme navštívili. Od rána až do podvečera se lezlo, lezlo a lezlo. Z tabulky to není moc zřejmé, ale ten první sloupec znamená počet přelezených cest. Byly na to dvě hodiny. Pak byla chvíli pauza, během které si děti opět zalezly a zadováděly. Na nudu nebyl čas, děti to naopak strávily aktivně ať už lezením celkem těžkých boulderů, traverzu nebo na slacklině, nebo fandily ostatním. Zejména na boulderech bylo na co se dívat a povzbuzovalo se opravdu mohutně.
Pak následovalo semifinále a poté dramatická finálová cesta. Vše probíhalo rychle, bez prostojů.
Děti si celou akci opravdu užily. Za tu neděli přelezi cca 25 patnáctimetrových cest a několik boulderů. Nevím o žádném účastníkovi, kterému by se závody nelíbily. A když k tomu přičtu fajn organizaci, příjemné prostředí, velmi dobře postavené cesty a bouldery a hodnotné ceny, nezbývá, než celou akci pochválit. Děkujeme.
Petr Zítekodpovědět 
 Re: Poděkování20:36:25 17.10.2012
Souhlasíme a děkujeme organizátorům za bezva závody.
Pavoučci Liberecodpovědět 

 Makak10:53:51 17.10.2012
zda se, ze Makak vymenil po nekolika letech tricko :-D
odpovědět 

 Foto dne:

Smajlík
 Databáze cest:
Všechny cesty (181383)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ride Of The Snake 6c+ Chulilla
Buližnička Bulemička 6C+ Hlavatice
Výstřik Direkt 7A+ Hlavatice
Hromotĺk 9+/10- Liptov
28 Primaveras 7a Puerto Rico
Nově komentované:
Freney 8- Zvírotice Město
Pain Makes Me Stronger, Every 11-/11 Frankenjura
Východní Stěna Přímou Varianto VIIIb Suché Skály
Kruškovac 6b Osoje - Čikola
Mundlweg 6a Brela

 Nově v diskusi:
Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Hezký | at to leze | Re: tyjo | Re: Je to tak | Grstuluji | 90. výročie od smrteľnej lavíny v NT | tyjo | Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Re: Je to tak |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
dětské lezky EUR 30 a EUR 35 | Scarpa Booster | sháním parťáka/čku nebo partu na lezení | Lezečky La Sportiva Maverink vel. 35 | dětské lezečky | duplexy skelety Scarpa | La Sportiva Mandala 39 | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 330-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Statická a dynamická lana | Cepiny |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 84 
 Ne 
 58 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.