LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12606
2.Šindel 12525
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5726 lezců
1150922 cest
Nové přelezy:
Wonderland 7c+
Šílený Tan XIa
Bimbirimbo 7b
Tropicana 7b
Pravda A L 9
Bílá Válka Xb
Gravity Gl 8a
Čára Život 8+/9-
Final Solu 7c
Tiresias 7c+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra si zapsal další 11-

adam_sundance_smallAdam Ondra si zapsal další cestu 11- Sundance Kid ve Frankenjuře, kterou vylezl tuto sobotu.

K tomu v neděli vylezl cestu Spine Of God za 10+.
Třináctiletý Adam vévodí již pár měsíců žebříčku na Lezci a převzal vedení po Tomovi Mrázkovi, který má poslední zápis v březnu. Tomáš měl problémy s prstem a tak skály nějakou dobu vynechával. Teď by se na ně zase chtěl podívat. Příští týden se chce zdržet ve Španělsku po závodech SP v Marbelle.
Viz Žebříček.

adam_sundance_big
Adam v cestě Sundance Kid , 11-

foto by © archive Ondrovi




Lezec.cz   [úpravy] 23:56 11.09.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ...08:37:25 12.09.2006
To už se nedá nijak komentovat...lze jen gratulovat...:-)
DavidKodpovědět 

 Brutální lezení v převisu08:45:39 12.09.2006
Sundance Kid vede na masiv Glocke, který se nachází v oblasti v Krottenseer Forst nedaleko známé Action Directe. Cesta je na FR.com popsána jako Brutale Überhangkletterei a Adam ji prý považuje za velmi těžké 8c. Velká gratulace. 
 jirkasodpovědět 

 Respekt16:33:59 12.09.2006
MEEEEEEEEEEEEGA...velka gratulace... :-)
jAodpovědět 

 climbing contest17:39:57 12.09.2006
Dear all!

You are kindly invited to participate to a climbing contest and event which shall take place in Bucharest/ Busteni, Romania during 23-24 September. Details shall be soon available on the internet page escalada.ura.ro. On Saturday the contest on artificial wall shall take place in Bucharest and the next Sunday participants are invited to the mountains in Busteni where new routes on rock are being opened on this occasion. The party shall take place between the two events on Saturday evening . Both experienced and beginner climbers are welcome to participate. The registration is made online at escalada.ura.ro. We will try to arrange accommodation for all foreign participants. Should you have any questions please write to m_totonne@yahoo.com.
andreeaodpovědět 
 Re: climbing contest07:27:07 13.09.2006
Thanks, we copied it to English version of lezec.cz - czechclimbing.com . Please next time you can write some news directly there.
 Standaodpovědět 

 co dodat...18:31:27 12.09.2006
já to říkam pořád.... JE TO HAMOUN:)
alaodpovědět 
 Re: co dodat...20:54:01 12.09.2006
Adame nic si z toho nedělej Ala mě ty úspěchy taky zavidí:).
JirkaSodpovědět 
  kudy závist kráčí....14:30:56 13.09.2006
jo, to sedí. Prej dožívá někde ve starobinci na břehu Sázavy. U demižonku levnýho červenýho se holedbá zaprášenými historkami z dávného mládí. Ale prej už ho tam taky prokoukli a svým tlacháním je šavlozubým babičkám spíše k smíchu...Smutný to konec, po kterém nikdo netouží....
zlá bůčaodpovědět 

 Foto dne:
Kde: Lom Vlčí skála (50.36911034182705, 15.664197621842446)
Kdy: 27.4.2024
Kdo fotil: Militká Dominika
Kdo leze: Moravcová Eliška
Název cesty: Stigmata
Obtížnost: 8 (UIAA)
pozn. 2 přelez cesty :)
Stigmata, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (183812)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
A Casa Mama 6a+ Katalan
El Balí De La Cobra 7a Katalan
Starodávný Svět 6a Ostaš
Zánik Říše 6c Ostaš
Bomboline 5a Osilo
Nově komentované:
Jižní Stěna VII Prachov
Operace Anthropoid 7+/8- Hlubočepské Plotny
Jižní Stěna VII Prachov
Knock Out IXa Suché Skály
Majstrštyk IXb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: místňáci by spíš řekli | Re: Jakub | Re: Jakub | Paráda | Re: Cesta | 💐 | Re: Jakub | Re: Jakub | Re: Kluci | Kluci |

 Kde to vře:
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (32)
Severní stěna Eigeru (24)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
Zákaz lezení Čtyři palice (15)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (14)
Zákaz lezení na Kozlovi (14)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky Scarpa Instinct VSR vel. 43 | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana | Jurek Tramp 4 duo | LS Otaki women 38,5 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2071 
 Ne 
 1972 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.