LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se tam udrží sníh, tak já taky.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5747 lezců
1164420 cest
Nové přelezy:
Cibule A O 9+/10-
Zkrat Xc
No Name 10-
Tisíc A Je 10-
Glücksschw 9
Zwickmühle 8+/9-
Finger In 9
LSD 9/9+
Populär 9+
Speedy Gon 9

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

JUNGLE VÝSTAVIŠTĚ

-reklama-

Boulderovka v srdci Prahy a přesto venku na čerstvém vzduchu, jen pár kroků od Jungle Holešovice (alias Boulder Bar), to je Jungle Výstaviště! Na konci dubna zahájila svou sezónu a až do 30. 9. Tě ráda uvítá! Letos poprvé pod křídly Jungle, takže kromě starých dobrých kvalit se můžeš těšit i na pár novinek.

Především mnoho zbrusu nových chytů a struktur. Aixholds, Kingdom Climbing, Bleaustone Holds, Working class climbing, Kilter grips, Artline Holds... Z těch a několika dalších připravil Vildův supermanský tým první várku parádních boulderů. Zároveň tu jede starý známý přátelský závod Boulder Boj s 10 bouldery pro každou ze čtyř obtížnostních kategorií - oranžová, zelená, modrá a červená. Plus k tomu softmoverské žluté bouldery na rozlez, dolez, výlez i jen tak na pohodu polez.



Chystáme i další lezecké, grilovací a jinak zábavné akce. O všem dáme včas vědět. Už teď se ale ví, že nově čepujeme na Výstavku stejně jako v Holešovicích a v Letňanech vynikající světlý ležák z Vinohradského pivovaru.



Aby ti nic neuniklo, sleduj socky! Založili jsme Jungle Výstavišti jeho vlastní Facebook i Instagram, protože si zaslouží naší i tvojí plnou pozornost. Přidej si Výstavko ke svým oblíbeným, ať jsi v obraze a nic ti neunikne. @junglevystaviste



Otevírací doba boulderovky je každý den 9 - 22. Občas ale podlehne nepřízni počasí, proto se vyplatí sledovat aktuality. Lehkejch přeháněk se ale vůbec nebojíme. Něco pochytá naše stříška, zbytek každej lezec srdcař odpruží. Zalézt si můžeš přijít i před devátou a vstup zaplatit, až když dorazí recepák. Pro vstup potřebuješ mít registraci v Jungli, kterou buď spácháš na našem webu z tepla domova nebo osobně přímo na recepci anebo už jí ideálně máš z loňska nebo z letňanské či holešovické Jungle. Použít můžeš i Jungle čip, který ti platí do všech Junglí a pro návštěvu sportoviště je povinný. Jeden čip vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do Jungle sváže.



Všechno zdražuje, rohlíky už nejsou, co bejvaly a pivo už není levnější než voda… Doba je zlá, ale lezení na Výstavišti stojí furt stejně, i když je letos mnohem lepší než loni. Protože ty chyty! Počkej, až si sáhneš a našteluješ tělo do všech těch super pozic, kam tě náš tým stavěčů dostane, i kdybys nechtěl ;)



Pokud jdeš poprvé a nevíš kudy, směřuj své kroky k bazénu nebo jen přivři oči a běž za tou jedinečnou lezeckou aurou, kterou Výstavko vyzařuje. Případně zadej do navigace Stromovka 1058, ale to budeš hodně nudnej.



Ať už nudnej nebo dobrodruh, určitě doraž, těšíme se na tebe, tebe i támhle vzadu tebe!

Jungle tlupa

web: vystaviste.jungle.cz
facebook: @junglevystaviste
Instagram: @junglevystaviste


Děkujeme vedení Výstaviště a Hl.městu Praha, že stěnu v areálu Výstaviště umožňují provozovat.



Jungle tlupa   [úpravy] 09:50 11.05.2023Tisk 

Reklama:
 Foto dne:

Prozor Prema, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (184765)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stará Cesta II Horní Maršov
Nerone 4c Cittá Dei Sassi
Letní Hitparáda VIIIc Skály V Údolí Roklice
Fessura 5c Sella
10 Maggio 5b Penia Di Canazei
Nově komentované:
Stará Cesta VI Adršpach
Cibule A Ocet 9+/10- Srbsko
Intergalaktické Substance IXc Ostaš
Finger In Harmonie 9 Frankenjura
Opičí Krok VIIb Tisá - Velké Stěny

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Expreska na Saxifraga, Stará Saxi | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
RIP | Re: Král Krasu | Král Krasu | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: ach ty titulky | Otazka | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (76)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana | Puškáš - Tatry | Gabrielka - friendy a ballnuty | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1537 
 Ne 
 1787 
 Nevím 
 1069 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.