LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
50.Jurečka 9862
51.Mikulec 9848
52.Zeman 9828
Bouldry:
50.Tra 8834
51.Chochola 8753
52.Kohout 8750
Hory:
30.Špás 2586
31.Šibor 2501
32.* 2430

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5713 lezců
1146694 cest
Nové přelezy:
Millennium 7c+
Olympic Dr 7C
TCHAO Wild 7c+
Down By Th 8b
Zbytečná S Xc
Made Im Sp 9-/9
Caveman 9+
Flugkontro 9+
High End 9
Onda Verde 9

Stěny
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec
ZŠ Komenského - Trutnov
Fitpark - Uhříněves

Prodejny
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
Dap Sport - Hradec Králové
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dobrá zpráva: doktor pro lezce je tady!

smallDobrá zpráva: doktor pro lezce je tady!
www.urazyruky.cz



Všichni, kdo někde lozíme, lhostejno, zda po pískovci, vápenci, žule nebo překližce, se s tím dříve nebo později setkáme (a ti šťastní, kdo s něčím podobným zatím nemají zkušenosti, mohou být klidní, jednou je získají): tu nám něco rupne v prstu, jindy třeba v lokti nebo v rameni, pak zase špatně odskočíme z boulderu a zabolí nás v kotníku, koleni, patě... Nebo si jenom úmornou snahou o zlepšování svých výkonů, kdy to přeženeme s tréninkem, přivodíme zánět unavených šlach. Pak přichází chvíle pro ty, kdo vědí, jak pomoci od bolesti a vrátit vás zpátky do skal nebo na stěnu. Takže, až vás zase někde píchne nebo zabolí, mrkněte na www.urazyruky.cz a svěřte se do rukou odborníka s plně vybavenou ortopedickou ambulancí,  disponující veškerými diagnostickými přístroji jako jsou rentgen a ultrazvuk, která je smluvním zařízením většiny pojišťoven. Těší se na vás MUDr. Filip Hebelka, lezec, který léčí.


archiv Filip Hebelka



Zdroje:

www.urazyruky.cz

A další medicínské články na lezci



home page

Webovky Úrazy ruky

 




Filous   [úpravy] 09:40 05.01.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Super10:19:41 05.01.2011
Zdar hipíku, tak to vypadá, že máš za sebou úspěšně atestace, takže především blahopřeju a doufám, že tě nebudu moc často potřebovat, i když pravděpodobnost se se zvyšujícím věkem zvyšuje... A myslím, že tvůj věhlas mezi lezci stoupá, takže o pacoše snad nouzi mít nebudeš. Tradá V.
Šatavisodpovědět 

 Přání12:25:43 05.01.2011
Filipe, přeji hodně dalších úspěchů a hlavně spokojené pacienty :-)
Michal Valentikodpovědět 

 FH v Praze12:41:59 05.01.2011
Super zpráva. Přeji hodně spokojených pacientů.
Rob
odpovědět 

 Blahopřání12:49:49 05.01.2011
Filipe, blahopřeju! Vzhledem k mé 32. sezóně na skalách budu určitě tvým častým pacientem.
Richardodpovědět 

 Platba13:00:14 05.01.2011
zaujimalo by ma, ako je to s nami inostrancami, mozme prist s nasimi bolackami len za hotove, alebo ste to nejako schopni prefinancovat cez zdravotne poistenie?
dik za odpoved
alfonzodpovědět 
 Re: Platba14:36:43 05.01.2011
Myslím, že pokud to budem klasifikovat jako úraz, tak se na ošetření vztahuje evropské pojištění člena unie.
Filousodpovědět 

 Gratulace13:30:23 05.01.2011
Hodně pacientů kromě mě Ti přeje zlevnovač zájezdu.
maraodpovědět 

 MAZURSKÁ 484?13:44:39 05.01.2011
MAZURSKÁ 484? MAZURSKÁ 4 neexistuje..
Torousodpovědět 
 Re: MAZURSKÁ 484?14:39:42 05.01.2011
Myslím, že 484 je číslo popisné a ta 4 je orientační. Jinak je tam ta poliklinika jen jedna, tak to snad všichni najdou.
Filousodpovědět 

 zanet slach15:22:19 05.01.2011
Z lezeni mě nic nebolí (zatím), ale z toho věčnýho klikání myší mám snad už i zánět šlach v dlani. Ukrutně to bolí.:( To léčíš taky? :)
odpovědět 
 Re: zanet slach15:37:33 05.01.2011
Léčíme vše co se týká pohybového aparátu.
Filousodpovědět 
  Re: zanet slach18:45:12 05.01.2011
Nekdy je horsi pretizeni ruky z klikani pera. Neni nutny v tom hledat jenom lezeni. zdur filous
Cartmanodpovědět 

 Zánět šlach20:09:39 05.01.2011
Ahoj,tak trochu mé zkušenosti ze zánětem šlach.Po všem možnym a nemožnym jsem navštívil pana Doktora Filipa,diagnóza rychlá a do mněsíce po absolvování rehabilitaci a renoboxu mam přijít na kontrolu.Po obvolání všech nemocnic v Praze jsem se dozvěděl že můžu na rehabilitaci nastoupit až za tři mněsíce,nebo nastoupit hned do rehabilitačního centra s doplatkem, ale bez renoboxu, ten ani neznali. Závěrem ruce po roce nic moc,ale naučili mně jak si mam rovnat záda.Čus Filip
Filipodpovědět 

 GL20:36:07 05.01.2011
Hodně štěstí i pacientů Filipe -- ale ne zas moc, aby zbyl čas na skály :) Na druhou stranu doufám, že má zbylá poutka budou ještě chvíli držet...
 maxodpovědět 

 Gratulace20:44:08 05.01.2011
Hodne stesti v profesnim a soukromem zivote ve Spolkove republice Nemecko. Drzim bolave palce.
Cervajsodpovědět 

 jupi08:56:09 06.01.2011
jupi,hned skacu bezstarostne na campus!
odpovědět 

 Foto dne:

Padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (183496)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Millennium 7c+ Biddiriscottai
Zabudnutý Kút 5+ Hrádok
Komín 4 Hrádok
TCHAO Wild Goat Ext. 7c+ Kyparissi
Down By The Seaside 8b Kyparissi
Nově komentované:
Pták Noh 7A Tábor - Lužňák
Perepunyetes 6b Margalef
Zimnice 6+ Radotínské Údolí
Ronja, Die Raubertochter 9- Frankenjura
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov |

 Nové komentáře:
Re: ? | Re: ? | severka | dobře ! | dobře ! | Re: Gratulace | Gratulace | gratulace | Eiger | Re: Gratulace a dotaz |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (66)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Severní stěna Eigeru (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (17)
Zákaz lezení na Kozlovi (16)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (12)

 Nově v inzerci:
Práce | La Sportiva Olympus | VÝZVA k založení horolezeckého klubu v Jesenici | Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1699 
 Ne 
 1632 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.