LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
15.Churavý 10871
16.Bulička 10868
17.Melen 10848
Bouldry:
15.Břicháček 9903
16.Horáček 9900
17.Chejn 9875
Hory:
30.Nehasil 2710
31. 2691
32.Málek 2682

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5696 lezců
1156412 cest
Nové přelezy:
Kerberos Xb
Brutální I XIa
Inspirace Xc
Liposucció 7b+
En Bloc Xa
Paquirrín 7c+
No Chain, 8a
Kralupskej 7C
Levobočka 7C
Sikasurt 7c+

Stěny
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
Olympia - Brno - Modřice
Lezecké centrum Lanovka - České Budějovice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
HUDYsport - Teplice
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Bar znovu otevřen

smallPo týdnu úprav se Bébeso opět otevírá. Proběhla velká očista šaten a chodeb.

Na baru došlo k přeuspořádání sezení a rozrostl se Bouldránkov, který ovšem není ještě zcela hotový (ale brzy bude). Intenzivně se pracuje na rekonstrukci střechy, ale nic nebrání plnému provozu.

Přijďte si prohlédnout "nové" BB a těšíme se na vás.

Boulder Bar   [úpravy] 21:31 11.09.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 rozladěná09:57:31 13.09.2011
Je fajn, že je otevřeno a dobře za to, ale taky jste sem mohli napsat, když jste zavřeli. Jet přes půl Prahy do BB a tam smutně koukat na ceduli ZAVŘENO, nebylo moc veselé.
Michalaodpovědět 
 nalaď09:59:27 13.09.2011
si stránky BB;)
odpovědět 
 Re: rozladěná10:03:51 13.09.2011
To sis jeste za ty roky provozu BB na tohle nezvykla? :) Me uz v BB nekolikrat na dverich privitala hlaska "Z technickych duvodu zavreno".. Jeste by se dalo oponovat tim, ze to uvadeji na svych strankach, to je vetsinou pravda: o tom, ze budou mit zavreno se tam vetsinou informace objevi, sice velmi pozde a jeste vetsinou predatovana tak, jako by o tom informovali dopredu, ale aspon neco :).
Taky me to stveodpovědět 
 Re: rozladěná10:31:26 13.09.2011
Nejni problém oběhnout blok,mamut má novou bouldrovku.
odpovědět 
  Re: rozladěná10:33:50 13.09.2011
Nejni problem jit rovnou nekam jinam ;).
odpovědět 
  Re: rozladěná11:14:10 13.09.2011
A docela pěknou, 2 patra nad sebou, nevoklouzaný chyty. celkem pěkný popolejzání
Honzánoodpovědět 
   Re: rozladěná12:08:03 13.09.2011
tam choděj jenom nýmoši...
kodpovědět 
    Re: rozladěná12:25:44 13.09.2011
Furt lepší vokouknout Mammuta než odtáhnout se svěšeným ksichtem pryč. Je ale fakt, že v Mammutu nejsou ty chyty tak pěkně vyleštěný jako v Bébesu :-)
odpovědět 
 Re: rozladěná20:34:44 13.09.2011
Nemá sice moc smysl to tady obhajovat, ale když se ucpe stoupačka, tak se prostě z provozních důvodů zavřít musí. Dá se to na web a bohužel se daná informace nedostane ke všem. Pořád věřím, že je lepší něco dělat než nedělat nic. Každý prostor má svoje chyby a každý prostor se s nima nějak pere. Bébeso prošlo očistou prostoru a systémovou očistou úklidu a provozu stěny. Směr je nastavený správně a záleží jen na vás jaký postoj k BB zaujmete. BB bylo a kdoví jestli bohužel či bohudík stále i je punková bouldrovka, která se nesnaží podlejzat komerčním trendům. Lezení je tam přesně takový jaký si ho uděláte a označený bouldery jsou bonusem. Minulostí žijí historici a mě osobně zajímá přítomnost a blízká budoucnost. V té vidím dobře fungující Bébečko a spokojený lezce, kteří zde trénují a potom bomběj na skalách.
Oliváčodpovědět 
  Re: rozladěná22:27:32 14.09.2011
Oznacene bouldery nejsou pro mnoho lidi bonusem ale duvod proc chodi prave do BB. A taky tema debat s kamosema:-) Takze tenhle koncept rozhodne nemente!
Ten kdo si kupuje permiceodpovědět 
  Re: rozladěná06:16:54 15.09.2011
Budiž světlo! včera jsem si viděl v BB do piva a neseděl jsem na baru. Děkuju.
Jirousodpovědět 

 Foto dne:
Fotka z Chulilly, oblast Tesoro, bez lidí, zato však s Tyransaurem
Tyrannosaurus
 Databáze cest:
Všechny cesty (181487)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Údolní Spára III Rájec - Ptačí Stěny
Moje Křížová Cesta Varianta VI Rájec - Ptačí Stěny
Paquirrín 7c+ Margalef
Talweg VIIb Bielatal
Opérette Verticale 7a Kronthal
Nově komentované:
Moje Křížová Cesta VIIa Rájec - Ptačí Stěny
Freney 8- Zvírotice Město
Hijos De La Pedri 7c Siurana
Ganesha 8+/9- Beycik
Bleau 6A Hlavatice

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Lavínová nehoda v Ťažkej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Finale | Pro Buližení chtivý | Re: Hezký | Hezký | at to leze | Re: tyjo | Re: Je to tak | Grstuluji | 90. výročie od smrteľnej lavíny v NT | tyjo |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
Scarpa Booster 42,5 EUR | Různé lezecké vybavení | Dodávka k cestování pro dva | Zítra lezení Kokořínsko | Prodám levně Hanwag, Direct Alpine | Spolulezec | Spolulezec/lezkyně | dětské lezky EUR 30 a EUR 35 | Scarpa Booster | sháním parťáka/čku nebo partu na lezení |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 110 
 Ne 
 79 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.