LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
5.Stribrny 11700
6. 11681
7.Mokroluský 11596
Bouldry:
5.Stráník 10681
6.Jungling 10628
7.Popovský 10528
Hory:
19.Punčochář 3751
20.Hess 3708
21.Novotný 3598

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5713 lezců
1146935 cest
Nové přelezy:
2015 7C
Holokaust 8A
Traversia 7C
The Wire 7C
Scorpius 7c
Onda Verde 9
Millennium 7c+
Akro Kalym 7c+
Olympic Dr 7C
TCHAO Wild 7c+

Stěny
Lokal Blok - Praha 5
Sportcentrum Forea - Lanškroun
Olberg lezecká stěna - Blansko

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vyzkoušejte si něco nového

Na Lezci proběhlo už plno diskuzí o lezení na rychlost a přitom spousta "zasvěcených" si tuto atraktivní disciplínu nikdy nevyzkoušela!


Proto si vás dovoluji pozvat na Mistrovství ČR v lezení na rychlost, konaném 23. května 2004 v Novém Boru. Jistě kvalitní cesty pro vás připraví Kairat Rachmetov (mistr světa v této disciplíně) a o skvělou atmosféru se postarají organizátoři z TJ Jiskra Nový Bor. Možná pro mnohé bude překvapením, že tato  lezecká disciplína byla zařazena do programu MEZINÁRODNÍCH SVĚTOVÝCH SPORTOVNÍCH HER, konaných v příštím roce v Německu. A tvrzení, že lezení na rychlost je pro ty co neumějí lézt, snad vyvrátí fakt, že jeden z nejlepších rychlolezců TOMAS OLEXY patří ke světové boulderingové špičce.

Přestaňme diskutovat a pojďte si zazávodit!

Rebel   [úpravy] 22:12 10.05.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 obtiznost?11:57:48 11.05.2004
Chtel jsem se zeptat, jak jsou cesty pri lezeni na rychlost narocne, co se tyka obtiznosti a take jak jsou dlouhe, nikde jsem to poradne nenasel. A zda ma vubec smysl se na takove zavody prihlasovat, kdyz jsem jeste nemel moznost si to nikdy predtim vyzkouset.Diky za informace Honza
Honzaodpovědět 
 Re: obtiznost?14:50:47 11.05.2004
Cesty na rychlost jsou stavěné tak,aby je většina lezců vylezla,délka je daná výškou stěny,kromě lezení stropů,chyty jsou spíše větší ,přešahy dynamické,dá se trénovat na jakékoliv stěně stačí si vybrat nebo upravit vhodnou cestu.jakub
odpovědět 
  Re: obtiznost?13:26:06 16.05.2004
Jasné,že si treba vyskúšať aj túto časť lezenia.
Netreba haniť, ale dokázať,že aj to ide keď sa chce. Veď dajme deťom aj sebe radosť zo športu!!!
Veď sa bohužiaľ vytráca!
Saxanaodpovědět 

 Foto dne:

Happburger wand
 Databáze cest:
Všechny cesty (183557)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Panaderia Con Un Chulo 7B Alcañiz
Esquina Magnificulo 7A Alcañiz
Cerete 7A+ Alcañiz
Anfibio 7B Alcañiz
Recolector De Cítricos 7B Albarracín
Nově komentované:
Lapálie 5 Nečtinská Skála
Neznámá 3 Nečtinská Skála
Chocholorzas 6C Albarracín
Charkot 7- Lutowiec
Charkot 7- Lutowiec

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | Re: SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov |

 Nové komentáře:
D | Re: Jungle | Komplet zpravodajství | Re: parkour | Re: parkour | Cvičenci | Na Moravě | parkour | Jungle | Re: ? |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (59)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Severní stěna Eigeru (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (17)
Zákaz lezení na Kozlovi (16)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (12)

 Nově v inzerci:
Sportiva trango gtx | Práce | La Sportiva Olympus | VÝZVA k založení horolezeckého klubu v Jesenici | Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1711 
 Ne 
 1645 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.