LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
35. 10178
36.Hyžný 10175
37.Fajkoš 10131
Bouldry:
35. 9206
36.Jeliga 9203
37.Kožich 9200
Hory:
26.Štalmach 2894
27.Nehasil 2710
28.Málek 2682

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5712 lezců
1146413 cest
Nové přelezy:
Kompromis 9
GeKo 9+/10-
Odvaha Zas 9+/10-
Panna Orle 8+/9-
Orang-Ute 7c
Klinka 7c
Advocatus 8a
Pornoland 7C+
Lege Artis 9
Song Of Ic 7a+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

II. TŘÍSCUP 2014

výsledky

smallDne 29.3.2014 se v Jablonecké Makak- Lezecké aréně konal již 2. ročník bouldrových závodů Tříscup 2014.

I přes nepřízeň počasí, venku bylo opravdu nádherně, se přijelo 26 borců poprat o spoustu prvotřídních cen. Sponzorům třikrát hurá!
Bitka začala v 10 hodin kvalifikací s třiadvaceti problémy kolem 5a až 7b-c fr. Překvapením pro zúčastněné byla nově natřená stěnka se spoustou nových struktur fy. MAKAK a s různorodou směsí chytů od několika různých výrobců. Lezení šlo některým tak pěkně od ruky, že si i našli čas na okouknutí blízké bouldrovací oblasti u Tanvaldu! Jiní lezli na jistotu, nespěchali, ochutnali z ovocných talířů a užívali si atmosféry závodního dne.
Ve 14 hodin jsem kvalifikaci ukončil, což někteří uvítali jako vysvobození. Spočítali se body, oznámil jsem jména finalistů a šlo se na věc!
Šest kluků a pět holek, na každého z nich čekaly 4 bouldry a zóny a pouhých šest pokusů na každý z nich. Bitva začala a všichni pozorovali, jak to asi dopadne. Holky se rozřazovali parádně, zato u kluků to vypadalo, že je výsledek dost jasný. O to větší překvapení přišlo v podobě rychlého přelezu 4. bouldru Jakubem Jedličkou a zaváháním v tom samém kusu v podání Martina Tomáška. Tomu se přelez podařil přesně na 7, nezávodní pokus! Smůla, ale přesně o tom je bouldering!
Po šesté hodině došlo na vyhlášení výsledků. Nejdřív děti, byly tři, každý dostal cenu a mají pochvalu za to, že se nebály dorazit a závodily!
Potom přišli na řadu holky. Každá z pěti finalistek si odnesla několik pěkných cen a zasloužený potlesk za výkony!
No a nakonec došlo na kluky. Každý z nich si přebral ceny, vyslechl si pochvalný potlesk a vítěz Kuba navíc vylosoval ze všech zúčastněných jednoho šťastlivce, který si odkulil soudek lahodného moku! Na zdraví Nelly!








Výsledky:
1. Jedlička Jakub
2. Tomášek Martin
3. Novák Jan

1. Gundová Linda
2. Kudrová Nelly
3. Šulcová Anna

Tak a je to za námi!
Nyní už jen poděkovat obsluze Makak- Arény, byli jste bezva, lidem, kteří mi pomáhali, díky za podporu a hlavní dík samozřejmě sponzorům: Makak climbing, Rock empire, Direct alpine, Beal, Rock pillars, Ocůn, A muerte, steak pub U MEDVĚDA

Zase za rok se doufám opět potkáme!
Tomáš “tříska“ Beneš

Tříska   [úpravy] 11:19 04.04.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Výška13:16:51 04.04.2014
Tedy na jedné z těch fotek to vypadá, že na bouldr to bylo docela vysoké. Do jaké výšky se lezlo?
Jinak sloh jak ze základní školy :-).
odpovědět 
 Re: Výška15:37:59 04.04.2014
Výška naší bouldrovky je max. 4,5m a jestli se ti něco nezdá na slohu, tak si jen prohlížej fotky :-D
třískaodpovědět 
 Re: Výška16:02:25 04.04.2014
Nejen sloch, ale i chybi! Mně vomejou.
učitelka češtinyodpovědět 
  Re: Výška09:27:42 07.04.2014
v jablonci punk vladne a detaily jako pravopis se neřešej... hlavně, že bouldery jsou dobrý...
hhhodpovědět 

 Foto dne:
Röthelfels
Götterbogen, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183457)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Iniziazione 4+ Isolacia
Bei Ricordi 4+ Isolacia
GeKo 9+/10- Súľov
Odvaha Zasunúť 9+/10- Súľov
Pán Včielka 10 Súľov
Nově komentované:
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Die Unschuld Vom Land 9 Frankenjura
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Nalez Kozinec |

 Nové komentáře:
Eiger | Re: Gratulace a dotaz | Re: Gratulace a dotaz | Re: stan | Re: Gratulace a dotaz | Gratulace a dotaz | stan | Smekám | Eiger | Bomba |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zákaz lezení na Kozlovi (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (18)
Severní stěna Eigeru (15)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (10)

 Nově v inzerci:
Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1691 
 Ne 
 1623 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.