LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12269
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5688 lezců
1153627 cest
Nové přelezy:
Àspid 8b
Čikuma 7C+
Anfang Ein 8A+
Dominátor 7C+
Přepište D 7C
Nagano 7C
Diskotéka 7C
Desconcert 7c+
Dach Co Bu 8A
Zlatá žila 8a+

Stěny
Stěna Kopřivnice - Kopřivnice
Na Nivách - Trutnov
ZŠ Kladruby - Kladruby

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezecký festival - Frankenjura

16. do 19. června

O víkendu od 16. do 19. června se v Königsteinu v centru Frankenjury opět uskuteční festival lezení PETZL Frankenjura.



Osvědčenou open-air festivalovou lokalitou a centrálním místem setkání je venkovní bazén přímo na okraji Königsteinu, kde mohou všichni návštěvníci přenocovat ve svých stanech, autech nebo vanech, jít si zaplavat a poznat staré i nové přátele. Konají se zde i přednášky a koncert, ale hlavně je to odtud do skal jen pár minut.


Poster (hi res)

foto by © Frankenjura Kletterfestival


Speciálním vrcholem letošního lezeckého festivalu jsou určitě přednášky Seana Villanuevy, který vypráví o prvním sólovém výstupu na Fitz Roy Traverse, a Mélissy le Nevé, která jako první žena vylezla na legendární Action Directe (11). Tom Dauer bude předčítat ze své biografie Kurta Alberta a v sobotu večer zahrajte reggae kapela Jamaram.

Pozn:
Všichni jsou zváni k procházkám po areálu během horolezeckého festivalu, k prohlídce stánků vystavovatelů nebo ke koupání v přírodním koupališti. To vše je zdarma! Stejně tak koncert Jamaram v sobotu večer.
Jakmile se však zúčastníte nějakého programu (např. zhlédnete přednášku, zúčastníte se workshopu nebo strávíte noc v areálu přírodního koupaliště), žádáme vás, abyste nás podpořili příspěvkem na výdaje ve výši <>b5 € na den.
Za celý čtyřdenní lezecký festival včetně ubytování a všech přednášek tedy zaplatíte maximálně 20€.

Poplatek platíte na základě důvěry v kanceláři festivalu v karavanu Petzl Airstream. Neprovádíme žádné vstupní kontroly ani podobné!

Tímto příspěvkem dokážeme refinancovat malou část (cca 20 %) nákladů na festivalovou infrastrukturu (jako je pódiová a světelná technika, webové stránky, toalety, ostraha, posezení, moderování, záchranná služba) a na sportovce, řečníky a vedoucí dílen. Zbytek sponzoruje Petzl a další partneři.



Info na stránkách festivalu:

Petzl Kletterfestival

JirkaS   [úpravy] 08:49 16.05.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Dónde va la gente? Donde va Vicente, 6a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (181281)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Àspid 8b Figols
Kulíšek 4- Bohostice
Babočka Admirál 4 Bohostice
Autisticky Čistá 4+ Bohostice
Z Lesa 4+ Bohostice
Nově komentované:
Zlatá žila 8a+ -
Zlatá žila 8a+ -
Zlatá žila 8a+ -
Rakovnický Pilíř 8- Srbsko
Aeroline 7B Albarracín

 Nově v diskusi:
Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Co z toho shybmajstr ma? |

 Nové komentáře:
Re: fašismus | Re: A cvakame... | Vápno boring | Re: A cvakame... | Re: A cvakame... | A cvakame... | Re: hahaha | restík | Re: hahaha | Re: fašismus |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (35)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (17)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Realizace 10? (9)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)

 Nově v inzerci:
Dětský horolezecký sedák Simond First Climb Junior | Prodám 2 univerzální dětské lezecké celotělové úvazky Singing Ro | Prodám mix věcí na Skialp, horo | Cobra 39,5 | Lezecké vybavení | Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. | Gore-Tex Mammut | Statická a dynamická lana | PRAHA,PRODÁM |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1223 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1127 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 968 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 1006 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 873 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.