TOPlist


 LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
36.Ondra 10253
37.Hronek 10235
38.Chejn 10225
Bouldry:
36.Oliva 9003
37.Kümmel 8953
38.Ďurech 8931
Hory:
11.Zaoral 5778
12.Procházková 5670
13.Šuraba 5533

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5689 lezců
1153898 cest
Nové přelezy:
Kralupskej 7C
Calvo Potr 7c
Hanc Exten 8a
Gegoune 7c
Welcome To 7c
Ekati 7c
Zorba Le G 7b
Lulu In Th 7b
Fast Lane 7c
Espérame E 7b

Stěny
Extrém Plus - Praha 5 u Plzeňské - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Gejzír - Karlovy Vary

Prodejny
bart´s port - Praha 2
HUDYsport - Brno
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co nového v deníčcích

Písek

Deště ustaly, skály oschly a deníčky se zase začaly plnit přelezy. Zde je pár „pískařských“ přelezů z poslední doby.

Martin Klemsa si letos zapsal už druhou labskou jedenáctku. Nejprve „padl“ Šílený tanec  na Monolit a o měsíc později vylezl hranu Neslabší, máte padáka  na Diktátora.

Cestu Nejslabší, máte padáka přelezl na konci května i Martin Zedek. V Labáku ještě přidal dvě Xb: Skurutí běh a Černou zmiji a dvě Xa: Guma Guar a Vítězný oblouk.

Jitka Mázlová vylezla krásnou technickou „ladičku“  Vertikální pokušení Xa (Bleší Trh - uvádím klasu z nového průvodce, ve starým je to za Xb. Takže jak je to?). Luboš Mázl si tuto cestu připsal on-sight!

O tomto víkendu byla populární cesta Bestseller Xa. V sobotu ji vylezl Jirka Večeřa  a v neděli Karel Musado Mašek.

Eda Vopatová zase poladila Hop nebo trop IXc na Černého Petra.

Simona Ulmonová vylezla Pouze pro bílé Xa na Protěžovku.

Michal Fišer (majkl) si „zapatoval“ a asi i odřel v hraně Kante Philosophy Xc na Dóm… prý Xb, píše Majkl:)

Lezlo se i na Ostaši. Cesta Nemocná Můza Xb se dočkala prvního přelezu od Tomáše Moravce. V komentářích u této cesty je uvedeno: Smrt v očích a zatajený dech – sektor Zemovka. To zní lákavě :)

Tento víkend se do Dolního Žlebu už dostanete autem. Silnice byla zprovozněna dne 7.6.2010.

Simona    [úpravy] 10:08 09.06.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Borci15:18:47 09.06.2010
Borci teda válej. Gratulace tobě Simčo k výstupu, prstíky už se zdá že se dali do kupy a poslouchaj tak jak maj. V
Vismyodpovědět 

 nové jméno na Písku08:35:24 10.06.2010
Myslím, že díky svým výkonům na písku si zaslouží pozornost i Ráďa Brož z Trutnova. Od dubna vylezl na Křížáku a v Ádru 6 desítek (i když OS Dr. Maxe si zapsal jako IXc), všechny přelezy pouze na několik pokusů. Supernauta (jednu z nejtěžších cest na kopci) na První si zapsal jako Xb a přelezl na 2. pokus. Fandíme :-) Op.
lysoopodpovědět 
 Re: nové jméno na Písku15:31:10 11.06.2010
ham ham ham :) a pozór,ráďa se rozhejbává...
ondra netíkodpovědět 
 Re: nové jméno na Písku15:34:26 11.06.2010
ham ham ham :) a pozór,ráďa se rozhejbává...
ondra netíkodpovědět 
 Re: nové jméno na Písku17:02:48 11.06.2010
Já teda měl dojem, že Ádr byl soustavně mokrej, nebo jsem se blbě díval? (Osobně jsem tam byl jen jednou, a to fakt šlo jít leda na procházku ...)
D.odpovědět 
  Re: nové jméno na Písku17:20:33 11.06.2010
jenze v tech cestach, co tihle kluci lezou uz neni co urvat, takze to nemusi resit.A spary se za mokra lezou nejlepe.
Martas.odpovědět 

 Tatíci a maminy21:10:10 15.06.2010
To se nám ti pamětníci nějak rozlézají. Že by 25 na krku nebyl nejperspektivnější věk?
Hadrburgodpovědět 

 Foto dne:
Barbarossa
Mustapha et les mustaphettes, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (181306)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Mar De La Tranquilidad 7a Sierra De Toix
Stanislawského žľab 6+ Javorová Dolina
Nesmrtelní Blázni 7- Velká Studená Dolina
Por La Boca Muere El Pez 6b Araya
Dirty Poets 7a+ Kalymnos
Nově komentované:
Sex Pistols 9- Geyikbayiri
Hanc Exten. 8a Kalymnos
Monnraisers 7c+ Kalymnos
Vitálogica 7b Siurana
Zlatá žila 8a+ -

 Nově v diskusi:
Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | Re: Zápisy na nic | ČP nominace reprezentace | Re: Zápisy na nic | Re: Tognazza | Re: Tognazza | Tognazza | Re: Široké boty na zimní lezení | Re: Široké boty na zimní lezení |

 Nové komentáře:
Pěknej | Re: fašismus | Čurák | Re: Legendy zustavaji | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus | Re: fašismus |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (48)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (18)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
Deuter Kid Comfort III | výškové práce- Brno | Tatry | Hledám partu/parťáka/parťačku | Hledám spolulezkyni | Dětský horolezecký sedák Simond First Climb Junior | Prodám 2 univerzální dětské lezecké celotělové úvazky Singing Ro | Prodám mix věcí na Skialp, horo | Cobra 39,5 | Lezecké vybavení |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 9 
 Ne 
 7 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.