LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
10.H2 11191
11.Klapal 11126
12.Churavý 11112
Bouldry:
10.Stráník 10331
11.Trojan 10253
12.Indrák 10200
Hory:
27.Nehasil 2710
28.Málek 2682
29.Zvonková 2677

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1157368 cest
Nové přelezy:
Kamarát Do 10/10+
Arachnofob Xb
Freedom Is 9
Mensch, Pa 8+/9-
Perníková 9+
Mit Allen 9-
Ievoli Sun 9-/9
Hot News 7C+
Krize Stře 7C+
AC-DC Xa

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na metodický den ČHS - ledolezení

Metodická komise Českého horolezeckého svazu a HO Vír pořádají metodický den lezení v ledu. Akce se bude konat 12.-13.1. 2013 na ledové stěně Vír a je otevřena všem zájemcům o ledolezení.

Akce se bude konat dva dny, ale protože metodický program bude po oba dny stejný, doporučujeme jednodenní účast. Setrvat po oba dny však není problém, přespání v ubytovně v obci Vír je předběžně domluveno (vícelůžkové pokoje, individuální rezervace na tel. 737 379 981).

Na programu bude nejen metodický výcvik pod vedením lektorů ČHS s následnou možností vyzkoušet si lezení v ledu, ale také představení výrobků firem, které se na tuto oblast zaměřují, a v sobotu večer program - přednáška Marka Holečka, film Pískaři, volná zábava.

Účastnický poplatek je 100 Kč pro členy ČHS a 150 Kč pro ostatní. Vstupné na sobotní večerní program (film, přednáška) je 50 Kč.

Kapacita ledové stěny i metodických stanovišť, na kterých výcvik probíhat, jsou omezeny, a proto prosíme všechny zájemce, aby se nejpozději do 7.1. 2013 přihlásili na e-mail info@horosvaz.cz. Do předmětu zprávy uveďte Metodický den Vír. Do zprávy napište jména osob, které přihlašujete, a uveďte, zda jsou či nejsou členy ČHS. Dále nezapomeňte napsat, zda chcete přijet v sobotu nebo v neděli (popř. na oba dny) a zda máte zájem o večerní sobotní program.

Podrobné informace včetně pozvánky www.horosvaz.cz


B. Valentová   [úpravy] 16:55 17.12.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Petzl tam bude taky15:06:02 18.12.2012
Vertical Trade se jako partner ČHS také účastní. Přivezeme na vyzkoušení cepíny NOMIC, QUARK, ERGO, mačky SARKEN, DART/DARTWIN a LYNX. Mačky mají rychloupínací drátěné třmeny, nezapomeňte si boty s drážkami. Všichni jste zváni, těšíme se na Vás.
Martin Turekodpovědět 

 Foto dne:

Zlobivé dítě dolní
 Databáze cest:
Všechny cesty (184054)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Salamander 6+ Müglitztal
Božidar 8- Medené Hámre
Heimvorteil 6+ Müglitztal
Mončidžana 8 Medené Hámre
KitKatClub Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Nově komentované:
Orlí Hrana VIIIa Labské Údolí - Pravý Břeh
Carpe Diem 8+ Srbsko
Ján Aladin Xa Teplické Skály
Zatracený Vedro 7+ Velká
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Marťan | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Marťan | Re: Marťan | Marťan | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky |

 Nové komentáře:
Bída | Inu | venga! | Re: ČHSS | Re: cena | Re: ??? | ??? | pockej pockej | Re: Názor na logo | Re: ČHSS |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (77)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (25)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Křest nového průvodce na Bělou u Děčína (4)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)

 Nově v inzerci:
Práce | Expresky | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Statická a dynamická lana | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 564 
 Ne 
 523 
 Nevím 
 160 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.