LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
5.Stribrny 11700
6. 11681
7.Mokroluský 11596
Bouldry:
5.Stráník 10681
6.Jungling 10628
7.Popovský 10528
Hory:
19.Punčochář 3751
20.Hess 3708
21.Novotný 3598

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5713 lezců
1146935 cest
Nové přelezy:
2015 7C
Holokaust 8A
Traversia 7C
The Wire 7C
Scorpius 7c
Onda Verde 9
Millennium 7c+
Akro Kalym 7c+
Olympic Dr 7C
TCHAO Wild 7c+

Stěny
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1
Gejzír - Karlovy Vary
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo

Prodejny
HUDYsport - Jihlava
Rock Point Olomouc - Olomouc
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR on-line - sobota

Brno

22:00 - Doplněny fotky od Radka Lienertha (Zobana) ze ženské kvalifikace a s Mrázou v jednom z bouldrů:


Helena Lipenska
Helena Lipenská

Sylva Nagyova
Sylva Nagyová

Tomas Mrazek - bouldry
Tomáš Mrázek - bouldr

Tomas Mrazek - bouldry top
Tomáš Mrázek - bouldr - top

14:50 - Skončilo semifinále žen. Do finále postupují:
Ostapenko Olena (Ukr), Nagyová Silvie, Lipenská Helena, Rajfová Silvie, Kysilková Tereza, Hrozová Lucie, Hnízdilová Soňa - všechny TOP a Rajfová Lucie.
Nepostupují Karešová, Ostapenko Oksana, Chudobová, Gláserová a Melicharová.
V současné době se připravuje kvalifikace boulderingu. Přímo do finále postupuje 10 mužů a 8 žen. Je přihlášeno 55 mužů a zatím 11 žen. Závod se jistě dost protáhne, takže budu on-line informovat zase zítra, jednak o finalistech v boulderingu, dále o semifinále mužů, které začíná v 8:00. Všechny příznivce sportovního lezení zvu na semifinále a zejména pak na finále, které začíná ve 12:00. Účast mistra světa Tomáše Mrázka, mistryně světa mládeže do 15ti let Silvie Rajfové a úspěšných reprezentantek ze Světového poháru a MS Terezy Kysilkové a Soni Hnízdilové stojí určitě za vidění. Navíc uvidíte stěnu, prostředí a organizaci srovnatelné se Světovými poháry.
Pro reprezentanty Tomáše Mrázka, Terezu Kysilkovou a Soňu Hnízdilovou je to poslední závod před odletem na Světový pohár v Shenzenu v Číně příští weekend. Fandy sportovního lezení budu opět on-line z Číny informovat.
O2
   
13:35 - Právě bylo zahájeno semifinále žen na obtížnost.

13:30 - Probíhá obhlídka semifinálové cesty žen. Semifinále začíná za minutu.

13:20 - Fotky z kvalifikační cesty mužů - leze Martin Stráník:






13:10 - Tomáš Mrázek startuje jak na obtížnost, tak v boulderingu. Do slovinské Kranje (kde je tento víkend další kolo Světového poháru) nejel proto, že si rozřízl prst o rozbitou skleničku, ale v horní části prstu (tou, kterou se chyty nedrží).

13:00 - Doplněny první fotky stěny.







12:30 - Právě skončila kvalifikace mužů v lezení na obtížnost na MČR v Brně. Přihlášeno je 42 mužů a 13 žen. Z cizinců je zde Ukrajina a Slovensko. Stěna je bombastická, nemající na českých závodech obdoby. Parametry: výška 14 m, převislost: 10 m, šířka 8 m. Závod je prověrkou na příští rok, kdy se ve stejném termínu opět v rámci výstavy Sport life v Brně uskuteční Světový pohár. Fotky budou za chvíli.
Kyslík a Slávek

O2   [úpravy] 12:39 15.11.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 rulez!13:35:40 18.11.2003
ten levitujici Mrazek u toho boulderu je fakt skvelej... :o)))
steepodpovědět 

 Skvělá fotka17:44:41 18.11.2003
Gratuluju k Mrázově fotce boulder top. Vypadá tam jak bůh žehnající svým ovečkám. Taková nádherná momentka se hned tak nevidí. Bravo.
Petr Jandíkodpovědět 

 levitace16:31:12 20.11.2003
jojo, taky se mi ta fotka moc libi. Dobra momentka..;)
Honzaodpovědět 

 Foto dne:

Happburger wand
 Databáze cest:
Všechny cesty (183557)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Panaderia Con Un Chulo 7B Alcañiz
Esquina Magnificulo 7A Alcañiz
Cerete 7A+ Alcañiz
Anfibio 7B Alcañiz
Recolector De Cítricos 7B Albarracín
Nově komentované:
Lapálie 5 Nečtinská Skála
Neznámá 3 Nečtinská Skála
Chocholorzas 6C Albarracín
Charkot 7- Lutowiec
Charkot 7- Lutowiec

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | Re: SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov |

 Nové komentáře:
D | Re: Jungle | Komplet zpravodajství | Re: parkour | Re: parkour | Cvičenci | Na Moravě | parkour | Jungle | Re: ? |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (59)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Severní stěna Eigeru (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (17)
Zákaz lezení na Kozlovi (16)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (12)

 Nově v inzerci:
Sportiva trango gtx | Práce | La Sportiva Olympus | VÝZVA k založení horolezeckého klubu v Jesenici | Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1712 
 Ne 
 1645 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.