LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162843 cest
Nové přelezy:
Překvapení 9
Hlasy Ze Z Xc
Jay&Sneha 9/9+
Fishbone 9
Lámačka 9
Mahagonová Xa
Hipodrom Xa
Hradní Spá 10-
Hlasy Ze Z Xc
Jazda Dědo XIc

Stěny
Boulder club Kotelna Brno - Brno
Flash Wall - Olomouc
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel

Prodejny
HUDYsport - Frýdek - Místek
Green sport - Brno
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Olympijské zlato v rychlolezení mužů má Veddriq Leonardo (INA)

V lezení na rychlost mužů na olympiádě v Paříži vybojoval dnes zlato Indonésan Veddriq Leonardo. Druhý byl Číňan Wu Peng, třetí Američan Sam Watson. Ten v malém finále opět překonal světový rekord s časem 4,74 sekundy. Česko v této disciplíně zastoupeno na olympiádě v Paříži není.


Standa Holec   [úpravy] 23:07 08.08.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nejrychlejsi treti14:24:50 09.08.2024
neni trochu divny, ze nejrychlejsi lezec je az treti? chapu divackou atraktivnost duelu i logiku pavouka, ale stejne mi to prijde zvlastni, jako kdyby se tak bezel sprint na 100m.

zlaty boulder a obtiznost, i kdyz bodovani a nasledny vliv stavecu ma taky sve mouchy, tak aspon tohle tam nastat nemuze.
odpovědět 
 Re: nejrychlejsi treti14:37:55 09.08.2024
protože je to moc krátký, než aby jich závodilo osm najednou (ne že by to nešlo postavit, ale divák by neměl čas se ani zorientovat). řešením by bylo prodloužit normovou trať tak, aby nejlepší dosahovali času okolo 40 vteřin (analogicky atletice - divácky nejatraktivnější drama je čtyřstovka, na stovce se divák v reálném čase ani nerozkouká a musí si doucvrnkávat až při opakovaných záběrech). to by byla docela sranda, kdyby se fakt závodilo na stometrové stěně - no né?
Lukas B.odpovědět 

 Foto dne:

Nordverschneidung
 Databáze cest:
Všechny cesty (184525)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Majo-Verchneidung 4+ Teufelsteine
Alter Weg Silverstervariante 4 Teufelsteine
Hei Door Nei 7- Teufelsteine
Wiedervereinigung Verlängerung 5+ Teufelsteine
Osterspaziergang 5+ Teufelsteine
Nově komentované:
Jižní Levá Cesta VII Prachov
Flyboy Xb Prachov
Huvinek 5 Teufelsteine
Dobbi 5+ Teufelsteine
Prázdná Schránka Xa Adršpach

 Nově v diskusi:
Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Boulderowetopo | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase |

 Nové komentáře:
Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Máš debilní kecy | :) | Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1503 
 Ne 
 1739 
 Nevím 
 1038 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.