LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12356
3.Trojan 12228
4.Štípek 11719
Bouldry:
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
4.Stráník 10800
Hory:
19.Louda 3676
20.Novotný 3598
21.Hess 3293

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1136940 cest
Nové přelezy:
La Directe 7C
Blitzkrieg 7b+
Altamira 8A
KKT 7C
Ambra 8B
Pyšná Prin 9+/10-
Game Over Xb
Knucklehea 8a+
Pu Pai O P 8b+
Return Of 9

Stěny
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Plzeň
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

The Game 8C+ od Daniela Woodse

USA

Aktualizace: Video z boulderu The Game Ve středu, 10.2.2010, se podařilo Danielu Woodsovi udělat závěrečnou tečku za dlouholetým extrémně těžkým projektem v Boulder Canyonu v Koloradu. Boulder se jmenuje  „The Game“ a vysloužil si obtížnost 8C+, což z něho dělá kandidáta na nejtěžší boulder světa!

O krátký 8 krokový boulder v převise se  pokoušelo za poslední roky hodně silných lezců. Teprve Danielovi se povedlo na začátku zimy udělat všechny kroky. Po návratu z Hueco Tanks, kde udělal třetí přelez  boulderu Terremer 8C a zároveň se tím ujistil o obtížnosti svého těžkého projektu  v Boulder Canyonu,  byl připraven tuto ďábelskou linku spojit.

Den přelezu probíhal ještě dramaticky. Daniel utrhl klíčovou lištu a roztrhl si prst. Po vymyšlení nové sekvence přes ještě menší lištu, mu už nic nebránilo "to tam poslat"!

Sám Woods ke svému výkonu: „V boulderu  jsem strávil za poslední dva roky 17 dní. V porovnání s Terremer 8C a Jade 8C je tento boulder určitě jiná „liga“.



Filmaři z Bigupproductions byli  u přelezu, takže se můžeme na představení Daniela v boulderu "The Game" těšit. Zatím se podívejte na jeho přelez Jade 8C v RMNP.



Zdroje:

bigupproductions

Simona    [úpravy] 10:35 12.02.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 le masaker18:34:37 12.02.2010
má výdrž ten chlapec! ale nějaký 8C+ již jsou na světě ne?
raqeodpovědět 

 jade00:16:25 13.02.2010
v jade je prej nejtěžší přešah na světě:)
odpovědět 
 Re: jade13:14:33 15.02.2010
To se mu to bouldruje, když studuje tu univerzitu v Bouldru (i když nechápu, jak někdo může bouldrovat, když vokolo jsou jedny z nejlepších skalních i horských multipiček v USA ;-)...každopádně blahopřání
horolezecodpovědět 

 Foto dne:
Ledolezení, cesta
Earl Gray
 Databáze cest:
Všechny cesty (181636)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Oktoberfest 7b San Vito Lo Capo
Karl May 8a Kalymnos
Chvilková Arytmie 8A+/8B Tisá - Modřín
Citový Průjem 7C Tisá - Modřín
For Shepherds And Climbers 6b Krraba
Nově komentované:
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Troppo Duci 7a Castelluzzo
Varianta Mochomůrkova 6 Svatý Jan
Varianta Mochomůrkova 6 Svatý Jan
Ganesha 8+/9- Beycik

 Nově v diskusi:
Re: Je Nago Otevrene | Re: Dotazník | Re: Dotazník | Re: Frankenjura | Re: Dotazník | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Dotazník | Dotazník |

 Nové komentáře:
Re: Podnět k zamyšlení | Re: Holeček na hrad | Re: Holeček na hrad | Re: Bloudek chce zase přidat | Holeček na hrad | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: jiný job? | Re: Podnět k zamyšlení |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (64)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Jazda Olympanov (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Úvazek Salewa Ortles | mobilní lezecká stěna | Prodám zánovní lezečky Triop | Statická a dynamická lana | Prodám posilovací desku | La Sportiva za odvoz a něco... | Průvodce El Chorro | Evolv Kira Lady 37,5EU | Dámske luxusní menšestrove zvoňáky | Lezečky Scarpa Booster 42,5 EU |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1141 
 Ne 
 1109 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.