LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8076
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5752 lezců
1165351 cest
Nové přelezy:
35Tri Sert 7c+
Warmer Bru 9
Slimline 10-
Hellboy 10-
Steep Mud 9+/10-
Laurin 9+
Intermezzo 7C
Wallstreet 11-
Bonatti - 7b
Empire Sta 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Slackline festival

aneb gardenParty Sobotka

Pozvánka na druhý ročník slackline festivalu při Horolezecké stěně v Sobotce. Aktualizace



Zveme všechny lezce, nelezce ,vlastně širokou veřejnost na druhý ročník slackline zahradní párty.
Začínáme v pátek 20.8.2010, od rána budeme tahat lajny, chodit, lézt po stěně. Zábava bude i pro veřejnost, bude toho dost :)
Sobota: ráno v 9:30 ukončíme přihlašování závodníků a v 10:00 odstartujeme slackline závodění. Na programu je kvalifikační chození, speedline formou pavouka a potom trickline s povinnými triky a následně bodované trikové exhibiční finále. Přesné časy jednotlivých disciplín budou na našem webu do konce tohoto týdne.
V rámci doprovodného programu pro všechny na vás čekají skákací boty, které si můžete vyzkoušet pod vedením profi instruktorů. Potom speedclimbing-lezení na rychlost a zábava všeho druhu.
V neděli se natáhne longline cca 100 metrů, když dá počasí i wasserline :)
Přijďte pobejt, dobrou náladu a kamarády s sebou.

Horolezecká stěna Sobotka   [úpravy] 16:15 04.08.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Škoda23:31:09 04.08.2010
No kdyby jste to dali vědět dřív, jak jsem psal, mohla být i vetší účast. Loni to nebyl špatnej podnik, ale letos dost lidí nedorazí jenom kvůli pozdně danýmu termínu. Uvidíme, snad vám to vyjde aspoň nějak...
Peetoodpovědět 
 Re: Škoda11:11:00 06.08.2010
jo loni to byla parádní garden párty, ale bohužel, 3 akce za 1 víkend nestíhám.. Hajlajn festival v Lublinu má přednost :).. tak ať vám to klapne a exhibice nejlepších borců stojí za to :) slack hajl Q
Kwjetodpovědět 
 Re: Škoda00:59:56 09.08.2010
kluci jestli můžete, dejte prosím všem v okolí vědět, třebas se někdo najde, kdo přijede a tomu i věřim,dík.
Slávekodpovědět 

 Foto dne:
V oblasti u Brandenburg Hutte
Ötztalské Alpy
 Databáze cest:
Všechny cesty (184871)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
ALF 5a Val Di Landro
Erna 6b Val Di Landro
Cestář 5B Zelená Hora
Kocham Anię 6 Batorowek
Window Of Opportunity 6B+ Zelená Hora
Nově komentované:
35Tri Sert Á Tops 7c+ Oréac
Action Directe 11 Frankenjura
Power Of Now 8B+ Magic Wood
Kinglajno 9-/9 Blázon
Power Of Now 8B+ Magic Wood

 Nově v diskusi:
Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Adam Ondra vaří v KFC | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Re: Počet cest - autor | Re: Řezník ze sklepa... | Gratulace | Zakresleno na openclimbing.org | Řezník ze sklepa... | Gratulace | Re: Počet cest - autor | Chamonix | Lidi | Lidi |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (18)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)

 Nově v inzerci:
Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1596 
 Ne 
 1850 
 Nevím 
 1124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.