LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12397
2.Votoček 12356
3.Trojan 12228
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1157469 cest
Nové přelezy:
Rezavý Špo 9/9+
Odin 7c
La Maison 7C
Flame Of F 9+/10-
Capitán Ta 7c
Pieces Tog 7b+
Montanejos 7b+
Gandalf 7c
Poor Cow 7b
French Kis 9+/10-

Stěny
ZŠ Chřibská - Chřibská
Loděnice FTVS - Praha 7
Lezecká stěna TJ. Pustiměř - Pustiměř

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový tatranský průvodce...

Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách...

První týden v červnu se objeví v horoobchodech a knihkupectvích nový, česky psaný, (po více než 26 letech) Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách. Další podrobnosti k průvodci najdete na stránce: www.horosport.cz/pruvodce


autor.

Petr Piskač, Rybíz   [úpravy] 11:18 23.05.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tatry12:03:26 23.05.2003
Sem docela zvedav.
loudisodpovědět 

 Cena15:24:40 23.05.2003
Tak jsem si to přlouskal a docela se těším. Nenašel jsem však nikde cenu tohoto dílka. Buď jsem blbej nebo... .
Adamodpovědět 

 průvodce15:40:33 23.05.2003
To je dobře, že zas po létech něco vyšlo. Ten příspěvek od ČHS je docela komickej. 3000 na knihu to je jen symbolické. Ono celkem ani moc nesejde na tom, jestli je ten průvodčík lepší, nebo horší, hlavně že něco je.
Jak jsme lezli podle bloudila Kroutila a byli jsme rádi, že ho máme... :-) A kolik vzniklo kvůli jeho popisům nových cest.. Tak vzhůru do stěn s Rybízem.
Petr Jandíkodpovědět 

 Fakt dobrý08:52:37 25.05.2003
Mohu říct, že jsem měl prototyp výtisku v ruce k vyjádření a je to moc pěkné. Zaplesá jak srdce klasika, který zde na rozdíl od mnoha jiných průvodců nalezne u vybraných stěn i lehčí výstupy a sestupy, tak i srdce RPčkářů.
Nicméně je to především průvodce pro lidi, kteří si chtějí pěkně zalézt.
Škoda, že se nikomu nechce do průvodce Rumaňáků, nebo Ganku ze severu. Ještě že máme několik galerií od Kolerka, protože jinak by o těch úžasných cestách nikdo nevěděl.
Jinak informace, poláci vydávají nové průvodce Tater, zejména Polské strany a například Mlynár je zpracovaný do jednoho dílu a krásnějšího průvodce jsem v ruce ještě neměl.
Navíc kupodivu i velmi přesně sedí. Jedinou vadou je, že je v polštině.
Radek
zobanodpovědět 

 Cena07:11:20 26.05.2003
Průvodce vypadá pěkně, dokonce se dá i objednat po internetu, ale nikde není uvedena cena. Rybízi, dodej informaci kolik ten průvodce bude stát. Už se těším, až si podle něj v létě v Tatrách zalezu.
Martin Sivekodpovědět 
 Re: Cena10:51:43 26.05.2003
cena tam uvedena je a to sice : maximální prodejní cena: 269 Kč/ks
michalodpovědět 
 Re: Cena13:25:04 26.05.2003
Je to tak, Michal to napsal správně...
269 kč/kus. Je to maximální prodejní cena, kterou budou muset všichni obchodníci dodržet, pokud ho tedy budou chtít prodávat... S vyšší cenou byste se neměli setkat.
Rybízodpovědět 

 export19:51:17 27.05.2003
Dá sa oná publikácia objednať na Slovensko?
Guruodpovědět 
 Re: export07:23:54 28.05.2003
Pracuje se na tom, momentálně vymýšlím způsob,
jak to udělat, aby nás to stálo co nejméně byrokracie a obě strany byly maximálně spokojeny... Každopádně pošli objednávku přes formulář, který najdeš na www.horosport.cz/pruvodce
Rybízodpovědět 
  Re: export12:03:55 25.02.2005
kolko stoji na slovensku
j K l a m @ s t o n l i n e . s kodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna
 Databáze cest:
Všechny cesty (181597)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Batalla Del Pebre 6c Pinell De Brai
Formidable 6a+ Pinell De Brai
More Than Honey Ext 6c Kalymnos
Prügelknabe VIIIb Schrammsteine
Direkter SW-Weg VIIIb Brand
Nově komentované:
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Herejía 8B Crevillent
Herejía 8B Crevillent
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Re: Názor | Názor | Re: Tekuté mágo pro Gym |

 Nové komentáře:
Africa | Re: Pecka! | Pecka! | Top zážitek! | Top zážitek! | Top zážitek! | Re: Vítr v zádech | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (14)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (13)
Realizace 10? (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
Jazda Olympanov (11)

 Nově v inzerci:
Lezečky Scarpa Booster 42,5 EU | Pro všechny vaše potřeby pomoci s nabídkou půjčky | Pro všechny vaše potřeby pomoci s nabídkou půjčky | Fajn chlap | Scarpa Phantom Tech 43.5 | Boty Dynafit TLT 3 vel. 38 | Mačky BD | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1044 
 Ne 
 1021 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.