LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5683 lezců
1151744 cest
Nové přelezy:
Marathon 7c
Úsměv 7C
Loupež Chy 7C+
Úsměv 7C
Nanay 8a
Mediterrán 8a
Bloody Boj 7C+/8A
Llanuras B 7b
Mal Pago 7c
Senzación 7b+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový fesťák, nové zážitky

Aneb voda nás nezastaví

Ač jsme země malá, ne zas tak malá, aby celou sezónu pokrýval jeden velkej festival, a to ten v Teplicích. Duo nadšených figurek původem z Pardubic nyní žijích v Cajzlu se rozhodlo vložit do současného sportovního nejen lezecího dění v této zemi a připravilo pro vás zajímavou akcičku na víkend 14.-15.května 2011 v Hrádku nad Nisou v areálu Kristýna: Elements outdoor festival.
zde bude obrázek:EOF_logo_tlusci text_komprimovany.jpg 

No ano, uznávám, že to není úplně po ruce. Ale když můžeme jezdit do Teplic i dál, proč nevyrazit do Hrádku nad Nisou? Místo je to poetické, kousek odtamtud se naše česká kotlina sbíhá s německým industriálem a polským folklórem, lezení co by spárovou rukavičkou dohodil a vůbec…muzika, pohoda, klídek. Lezci, kteří mají blízké a příbuzné nelezce, určitě ocení dvoudenní program festivalu, který je nejen o lezení, pro jejich blízké, ratolesti a doprovod.
Fajnšmekry a ty, kteří umí chytit i jinak než za madlo, asi naše horolezecká stěna a lanové centrum pro začátečníky na fesťáku nenadchne, ale budete moci vyzkoušet třeba wakeboarding, skákací boty, paragliding, lukostřelbu nebo kaitování.No a máme pro vás i lahůdku. Slyšeli jste o nich, někde jste s nima třeba i lezli nebo zapařili ale na pivu nebo ve skalách se s nima ne a ne potkat? Jindra Piňon Mandát, Martin Magnusek Klofnar i Mára Holeček budou u nás na fesťáku něco promítat a povídat, určitě vás rádi uvidí na svých projekcích a pak s vámi určitě vyrazí do skal…nebo na to pivo. To už nechám na vás.
Zde bude obrázek:mara-sea of dreams.jpg,Piňon a Magnusek v Grónsku2.jpg a Piňon a Magnusek v Grónsku4.jpg
Navíc přímo v areálu je možnost ubytování stanem počínaje a penzionem konče, takže vaše rodinka, příbuzenstvo, citlivé kamarádky nebo domácí mazlíčci budou v pohodlí, teple, čistotě, sociálním zázemí a přesto v přírodě.
No a abychom  jen nemordovali těla máme pro vás na sobotu večer připravenej skvělej konzík, zahrajou převážne ska kapely Eggnoise, Basta Fidel, Lety mimo a Lazaret. Takže přes den zalezete, o nelezecí doprovod bude postaráno a večer zapaříte. Co víc si přát?!
Všechno k této snad zdařilé akcičce najdete na Foghorn.cz
Zde bude obrázek:EOF_plakat_maly.jpg

Těším se na viděnou, slyšenou i lezenou.
Ádr alias Růža

Adriena   [úpravy] 14:22 11.05.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zajímavé 16:58:06 11.05.2011
To by mohla být zajimavá akce.
Steveodpovědět 

 Mno17:37:34 11.05.2011
Vypadá to dobře,ale je to jen týden před Rock tripem,kde mám to volno pořád brát? :-(
 Ollyodpovědět 
 Re: Mno17:46:24 11.05.2011
jj, blbej termín. Uz jedu na ten EC Rock Trip... http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=145753192149245
odpovědět 
  Re: Mno19:28:31 11.05.2011
měsíc před rocktripem bych řekl já, ale kecat vám do toho nebudu
odpovědět 
   Re: Mno08:57:14 13.05.2011
Pravdu díš,jsem trubka,překoukl jsem se o měsíc.
 Ollyodpovědět 

 Díky22:50:03 11.05.2011
Děkuju všem za komentáře i rady. Rock trip je sice parádní, ale ne úplně stejný typ akce, jako zkoušíme my, takže šoupat se kvůli němu by bylo asi navíc a jak všichni víme, termíny se vůbec špatně loví, ale každopádně díkec a těším se, že nakonec třeba fakt někdo přifrčí:-)Ádr
Ádrodpovědět 

 last minute13:19:51 12.05.2011
Zajímavá akce, škoda, že se o ní člověk dozví 2 dny předem :-( Asi nebudu jediný, kdo má 2 dny před víkendem svůj program. Tak že by (někdy) příště?
syslikodpovědět 
 Re: last minute00:18:55 13.05.2011
Přesně tak... Škoda.
Sylvaodpovědět 

 last minute16:06:58 12.05.2011
Zajímavá akce, škoda, že se o ní člověk dozví 2 dny předem :-( Asi nebudu jediný, kdo má 2 dny před víkendem svůj program. Tak že by (někdy) příště?
syslikodpovědět 

 Foto dne:

Vpravo od Hängenden Stein
 Databáze cest:
Všechny cesty (180992)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
? 7b+ Millena
Nanay 8a Millena
Thor´s Teeth 8a/8a+ San Vito Lo Capo
Fernanwali 6b Chulilla
Comfortably Numb 6b Chulilla
Nově komentované:
Another Brick In The Wall 7b Chulilla
šoupačka 6A+ Vršava
Veronika 7C Tisá - Modřín
Bokasa 7A Kralupy Nad Vltavou
Erotoman 7B Brána

 Nově v diskusi:
Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: admine, anketa k prdu |

 Nové komentáře:
Re: Nadhera | Re: Carodejuv ucen | Nadhera | Re: Xenon není to nejdůležitější | Carodejuv ucen | Carodejuv ucen | Re: Xenon není to nejdůležitější | Xenon není to nejdůležitější | Re: Xejnon | Re: Xejnon |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (25)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (3)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
Novinky na Sardínii (1)

 Nově v inzerci:
Prodám lezečky Ocún Sigma | Pytlíky na magnezium | Práce | Rukavice Black Diamond Torgue, vel. L - stav NOVÝCH! | La sportiva Katana | Grigri 2 | Skialp vázání G3 ION 12 šířka brzd 100 mm | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Scarpa Phantom Tech HD | Lavinová lopata Ocún Shovel Tech |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1112 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1026 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 873 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 913 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 759 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.