LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1166972 cest
Nové přelezy:
Stanica 9/9+
Saxana 9+
Penumbral 11-
Bleu Blanc 7c+
Věčně Bez 9-
Raise The 10+
1, 2, 3 Im 9-
Corps Étra 7b+
Long Peach 7C
To Není Fu 7C+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zase ten PANTEON - UPOZORNENI!!!

Preji dobry den lidi lezci a lezacky! Tak zase mame zpet nas Panteon. Doufam, ze k tomu nedojde, ale neb jsem z JBC zaslechl jsem z dobre informovanych zdroju, ze se na Panteonu chysta dalsi vytloukani!!!

Tentokrat je na rade dodatecne dodany posledni "vratny" kruh nad cestou "OTVIRANI STUDANEK". Autorem teto "zasluzne a pokrokove" vytloukaci myslenky je pry p.SILHAN. Tak prosim, az nekdo z lezcu  znajicich tuto oblast vyrazi v nasledujicich dnech a tydnech do teto cesty, doporucuji si pro jistotu opet vzit sebou VELKOU BAMBULI nahore do karfiolu at nahore vesele necumite na zadementovanou omlouvam se na zacementovanou DIRU...

S pozdravem J.P., JBC

J.P.   [úpravy] 12:07 31.08.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zase ten Panteon - Upozornění16:05:54 31.08.2004
Ahoj J.P. z JBC.
Díky za inspiraci. Zatím mne to nenapadlo ale budu o tom přemýšlet. Standa Šilhán
P.S. Pokud o tom nevíš tak správce Panteonu je Petr Hejtmánek a o vytloukání nebo přidávání jištění do cest rozhoduje spolu s vrcholovou komisí Jizersko - Lužickou. Pokud máš problém, tak zavolej 602 440 368 nebo mne můžeš navštívit v JBC. S.Š.
S.Šilhánodpovědět 
 aneb dalsi perla na Lezci17:17:12 31.08.2004
Asi dobre informovane zdroje ci cele JBC bylo pod vlivem THC .....
Lacoodpovědět 
  Re: aneb dalsi perla na Lezci18:01:11 31.08.2004
No JBC asi THC nesjíždí, to zřejmě chytlo TBC. Na THC je podle Tvýho infa spíš DŽC a to jeví tendence spíš zatloukací než vytloukací.
Papoušodpovědět 
   Re: aneb dalsi perla na Lezci08:20:53 01.09.2004
Pokud jsem trefil vedle samozrejme se omlouvam. Ale teprve cas ukaze kterej kruh je na rade!!!! Uvidime...
J.P.JBCodpovědět 

 Foto dne:

SP Chamonix
 Databáze cest:
Všechny cesty (185008)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hamburger Crack VIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Dub FX IXb Labské Údolí - Pravý Břeh
Velký Pátek IXa Labské Údolí - Pravý Břeh
Abeceda B 5A Ludvíkov (Nad Hřbitovem)
Flow VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Nově komentované:
Cherubin 6b Ceuse
N.N 6c Val Di Landro
Baptiste 7B+ Magic Wood - Averstal
Ája The Dog Direkt 7A Ludvíkov (Nad Hřbitovem)
Výletník Maxík 7B Bechyně

 Nově v diskusi:
Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma | Síla rozvodů |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (36)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1663 
 Ne 
 1912 
 Nevím 
 1182 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.