LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12397
2.Votoček 12356
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5699 lezců
1157144 cest
Nové přelezy:
Bongo, Bon 7c
Herejía 8B
Sick And D 8A
Ready To F 8A+
Sogun 1L 7c
Puff 7c+/8a
Branka 8A
Via Del Os 8a
The Kessel 7c
Esence Bou 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení na obtížnost, Jakarta, Indonésie:

Eliška Adamovská a Michaela Smetanová postoupily do semifinále

Na Světovém poháru v lezení na obtížnost v indonéské Jakartě jsou za Česko tento víkend jen Eliška Adamovská a Michaela Smetanová, které dnes obě postoupily do semifinále. Eliška ze 14. místa a Michaela dokonce z 11. místa v kvalifikaci. Semifinále a finále se leze v pondělí. Včera se závodilo na rychlost, ale bez našich.

Rychlost vyhráli Indonésan Aspar Aspar a Číňanka Lijuan Deng.

Výsledky viz:

obtížnost ženy

obtížnost muži

rychlost muži

rychlost ženy

K účasti našich reprezentantek informoval ČHS na Facebooku, že "Míše dnes lezla naprosto skvěle v obou cestách. Na výbornou si poradila i s nepříjemnými, velmi horkými podmínkami, které dost ovlivnily nejen tření chytů, ale i celkový výkon sportovců.  Dle jejích slov to bylo vůbec poprvé, co se jí na svěťáku podařilo zalézt na max, a to potvrzuje, že nám toho ještě určitě spoustu ukáže!
Do zítřejšího semifinále postupuje z 11. místa!🤩
Elle se dnes naopak cítila opravdu vyčerpaně, což se také projevilo na jejím lezení. 🥵
Vzhledem k tomu, že se už několik dní potýká s velkou bolestí zubu, bylo očekávatelné, že její forma nebude stoprocentní. Bohužel se ale cítila ještě hůř, než čekala, a v každém kroku musela bojovat.
Eliška je přes velké zklamání z toho, že si na cestách nezalezla dle představ,  šťastná, že to dnes stačilo na 14. postupové místo a doufá, že to zítra bude lepší.✊🏻"




A k tomu též včerejší post ČHS, že během dvou dní aklimatizace "kromě vedra a vlhka se naše výprava potýká i s nepříjemnou komplikací v podobě Elly rostoucích osmiček, které ji na pár dní odstavily... Věříme, že se Eliščin zdravotní stav do závodu zlepší a ona si bude moct poslední velký závod sezóny užít bez bolesti".

Viz:

www.facebook.com/groups/1052887961812197

A Eliščin včerejší post z Jakarty:



Standa Holec   [úpravy] 15:30 25.09.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
UGANDA  - únor 2025
RWOT  - 600m vysoký monolit 
cesta:Great Gully obtížnost (14JAR)
žulovej monolit
Třetí doložený výstup: Jirka Horský a Lukáš Adámek
Great Gully, Rwot, 14JAR
 Databáze cest:
Všechny cesty (181565)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bongo, Bongo, Bongo 7c Gelida
Krajný Zárez 8- Harmanec - Bystrická Dolina
Herejía 8B Crevillente
Sick And Destroy 8A Elche/Elx
Ready To Fall 8A+ Elche/Elx
Nově komentované:
Semiramis 7B+ Pod Hradem
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Tekuté mágo pro Gym | Tekuté mágo pro Gym | volná místa na kurzu CWI březen | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? |

 Nové komentáře:
Re: live long and prosper | kde jsou skály | Re: Pěkná realizace | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Pěkná realizace | Bizár | Vítr v zádech | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Yeaaaah |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)

 Nově v inzerci:
Boty Dynafit TLT 3 vel. 38 | Mačky BD | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 941 
 Ne 
 926 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.