LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12397
2.Votoček 12356
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5699 lezců
1157307 cest
Nové přelezy:
Toruk Makt 7c
Bagheera 7C
La Coccine 8A
Samurai Ta 7C
Super Sant 7c
Bongo, Bon 7c
Herejía 8B
Sick And D 8A
Ready To F 8A+
Sogun 1L 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ad Boulder Cup v Bouldru

Upřesňuji informace o vítězství Saši Holkové na závodech v boulderingu v Bouldru v USA, o němž už se objevily kusé informace na Lezci. Saša vyhrála zatím všechny místní závody až na jeden, který vyhrála Simona Ulmonová. Simča je silná ukrutně, ale natažené bouldry po oblinách má problémy vyskákat. V březnu se těchto závodů má zůčastnit celá Amerika.

Jedná se o seriál místních závodů v Bouldru, který bude pokračovat až do jara. Bouldry jsou po celé stěně, všichni zkoušejí na co mají po tři hodiny, a pak se sečtou výsledky a ženy a muži se rozdělí do kategorií a rozřadí podle vylezených bouldrů. V ženách moc silná konkurence není, kromě Saši a Simči zde závodí také jedna mladá svěřenkyně Robin Erbesfield, která má být hodně talentovaná. Až v březnu se závodů má zúčastnit celá Amerika. Přijede i Sharma, Rand a další. Tommy Caldwell si uřízl na pile v lese prostředník! A na jedněch z těchto závodů v bouldru skončil desátý. Prý už však zkouší nějaké 5.14b. V chlapech je podle Simony konkurence silná a její přítel Tomáš Bardas (velmi dobrý ostravský lezec) skončil jednou čtvrtý.
Takže tolik k Boulder Cupu v Bouldru podle mailu Simony Ulmonové. Na podzim budou všichni zde, Český pohár se rozšíří...

Zico   [úpravy] 11:31 12.02.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Bouldering v US
Jo to je docela zajímavé Rosto. Nemáš na nektereho z "amíků" kontakt.
Mohli by trochu poreferovat, jak se boulderuje na jinem kontinente. Hadam, ze v US je internet dost dostupnej.
Zapsal: JirkaS, 11:36:19 15.02.2002
 To je síla
Uříznout si prst ( eště tak důležitej ) a stejně závodit. Tak to teda klobouk down.

Jinak díky za info.
Zapsal: Luky, 21:51:27 15.02.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Ledolezení, cesta
Earl Gray
 Databáze cest:
Všechny cesty (181576)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hhey Fill 6A Brione
Nik Nose 6B Brione
La Cozza 6B Brione
La Capinera 6C+ Brione
Toruk Maktó 7c Siurana
Nově komentované:
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Herejía 8B Crevillente
Herejía 8B Crevillente
Semiramis 7B+ Pod Hradem

 Nově v diskusi:
Re: Tekuté mágo pro Gym | ČT2 -Slavná story z USA 80 let, vydržte do 10. minuty | Re: Tekuté mágo pro Gym | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Tekuté mágo pro Gym | Tekuté mágo pro Gym | volná místa na kurzu CWI březen | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? |

 Nové komentáře:
Re: nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Vítr v zádech | Re: Vítr v zádech | 100% ? | Re: nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Full | Re: Vítr v zádech | Re: Vítr v zádech | Re: Full | Full |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (24)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (13)
Realizace 10? (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Scarpa Phantom Tech 43.5 | Boty Dynafit TLT 3 vel. 38 | Mačky BD | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1005 
 Ne 
 983 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.