LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
Melloblocco (07.05)
Melloblocco (07.05)

Žebříček
Cesty:
22.Jungling 10588
23.Slezáková 10580
24.Kalvas 10572
Bouldry:
22.Břicháček 9903
23.Šípek 9750
24.Nespoutaný 9731
Hory:
8.Černý 6007
9.Bloudek 5970
10.Procházková 5670

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5727 lezců
1151125 cest
Nové přelezy:
Garello Su 7b
Kandinsky 7c
Klimt 7b
Els Ignora 7b
Troublemak 10-
Déjá Vu 7c+
Prison Bre 7C+
Uťatá Hlav 7C+
Hádanka 8A
Kuša 9+/10-

Stěny
Flash Wall - Olomouc
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Sportcentrum Koloseum - Plzeň

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
HUDYsport - Ostrava
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Osp x Arco

Po "bouřlivé" :) diskusi ohledně Aba závodů jsme konečně zase vyrazili za tím co nám překližka nenabídne a počasí v Čechách zatím neumožní.

S Majklem, Léňou a Šaulíkem jsme se vydali stíhat Zéďu a Musada v řítící se Včele směr Osp. Jelikož jsme vyjeli z Práglu až v osm večer, na dálnici čučeli na převržený kamion, sami se ocitli na chvilinku v příkopu a na dálnici jeli šedesátkou kvůli sněhové vánici probudili jsme ty dva jmenované v baráčku až v 7 hodin ráno.Kluci šli dříve a já šel čuchat k vonící skále až v pátek třináctého?uaaah. Zima jak v Praze a slunce se nám řechtalo za mraky.Potkali jsme duo z Le Blocu (Milana a Sašu) a večer do baráčku dorazil zlomocný Gibon. Druhý den se slunce slitovalo a ukázalo nám svou sílu a byla to prostě paráda.O rest deji kluci jeli do Kopru na koupaliště a Zéďa se po deseti letech povozil na tobogánu :) Gibon s Léňou válčili v cestách a já je u toho hlídal, abych jako měl tak trochu o nich přehled?Další dva dny jsme si zalezli nepopsatelně.Krásný počasí a parádní lezení. Přesto jsme byli rozhodlí, že pojedeme do Arca nasáknout atmosféru olivového háje a vyrazili jsme. První den jsme dali rest a pizzu v nonstopáči.Teda Musado si dal pizzu jen tak tak když rušil Calzone na poslední chvíli.Monrouovi se to minule nepovedlo a čučel na ten mrňavej rohlík poněkud vztekle?:) Pizař nás uklidnil, že: ?Tůmorou san? a šli jsme čučet do Green baru na fotbálek. No naši hráli s Italama jak hráli a nakonec to dopadlo 2:2. Možná dobře, že jsme nevyhráli, protože při každém gólu na nás v baru všichni vražedně čuměli. Trošku jsme zneklidněli když večer začlo pršet,ale co! Vždyť přece: ?Tůmorou san?



Ráno jsem zažil v Arcu poprvé v životě sníh takhle blízko a zima byla taková, že snad trhla místní rekord za posledních deset let. Podezřívám pizaře, že nám spíš sděloval, že zítra dorazí jeho syn?No nic zmrzli jsme,nelezli,valili domů a litovali, že jsme nezůstali v Ospu.

A přelezy?
13.2. O: Lahko noč Irena 8b RP
        Chiguita 8a
14.2. O: Corto 7c+/8a

16.2. Mus: Maňana 7c/c+
        O: Blood,sugar,sex magic 8a
          Uživancije 8a
          Urbanova 8a


17.2. Mus: Hugo 7c/c+
      Maj: Rock ´n roll 7c/c+
        O: Hugo in Popaj 8a+ (z nouhendu)



Šaulík se praštil nějak blbě do ruky a v podstatě nemohl moc lézt. Jo a  v minulém zájezdě vylezl Zéďa cestu Karies 8b v Ospu.

Oliváč   [úpravy] 10:41 20.02.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Gratulace...12:47:48 20.02.2004
Tak to všem úspěšným blahopřeji, Oliváčovi k překročení 10 000 hranice na 8a.nu, Musadovi k číselnému posunu, Majklovi k tanečku 50. let a Lacovi k ruce - to má za to, že se na mě vybodnul:-))

Nějaký fotky nebo odkaz na ně by nebyl? Ty z Mikuláše v Arcu byly skvělé!
Bídaodpovědět 

 Osp super, Arco kosmir18:18:33 20.02.2004
jojo, Olivac mluvi pravdu a nic nez pravdu. V Ospu bylo skutecne krasne, ale zato v Arcu... skoro vsichni jsme si privezli rymu:-( fotky urcite budou, teda az je Saulik dovali, ale jen lezecky. Zadny trestani kanystru s vinem se nekonalo:-)
 Musadoodpovědět 
 Re: Osp super, Arco kosmir15:41:12 21.02.2004
dovaleno, uvaleno, zadny zeny, vino, zpev- jenom sport:). Pockej az Hop zakouzli.
Laco nýmand invalidníodpovědět 

 Nádhernej článek!!!19:03:58 20.02.2004
Hmmmm, supr článek, má to děsný grády!!!!!!Oliváč by měl začít psát nějaké knihy či deníček.
Bobodpovědět 

 vsude je zima14:44:55 24.02.2004
cusbus,sme ted s Burtem a Petou v Gaete 100km na jih od Rima a je to tu fakt nic moc. Teplota kolem 10-ti stupnu a prehanky. Spali sme v Arku, kde pres noc napad snih a pronasledoval nas skoro az k Rimu. Snih tu zatim neni,ale ocekavame nejhorsi :ç. Dneska mame restdej,tak se poflakujem po meste,ale pocasi fakt strasny,nejezdete sem,cusbus
Lukodpovědět 

 Foto dne:
Španělsko, Sierra Nevada, Los Cahorros, sektor Las Eras, spára Los Troskis, 6b
Los Troskis, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188219)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1
Nově komentované:
1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1
1 1 1

 Nově v diskusi:
Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky | Re: zbojník lezečky |

 Nové komentáře:
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |

 Kde to vře:
Máňa a Drábský koník na Drábovně (130)
lidé&HORY 2/2025 (122)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (2)

 Nově v inzerci:
parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger | parťáka pro výstup-Eiger |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2147 
 Ne 
 2047 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.