LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
3.Trojan 12234
4.Štípek 11719
5.Stribrny 11700
Bouldry:
3.Novák 10925
4.Stráník 10850
5.Stráník 10681
Hory:
19.Punčochář 3751
20.Hess 3708
21.Novotný 3598

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5719 lezců
1148829 cest
Nové přelezy:
Naplivu Na 7B+
Red Zone 10-
Fake Blond 8+/9-
Rekonstruk 9+
Bloody Bob 7C+
Euro 2000 7B+
Rege Xa
Žába SD 7C/7C+
Mavri Kard 8a
Opera Vert Xb

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nescafé Boulder Contest I.

small 9.6. se v Boulder baru rozeběhlo první kolo závodu na upravené věži, která zakotvila na dvoře BB a vydrží zde až do podzimu, kdy se uzavře druhým dílem Contestu.

I přes brutální vedro, které venku panovalo se sešla pěkná parta lezců, kteří vytvořili velmi příjemnou závodní atmosféru a postarali se o pohodový závod.



V kvalifikaci se 23 kluků a 8 holek poprali na čtyřech boulderech o finále. Holky měly souboj opět o něco jednodušší, protože do finále jich postupovalo osm :). Bouldery měly vyrovnané a na všechny topy si šáhla Nely Kudrová. Po dvou topech urvaly Dominika Dupalová, Lucka Hrozová a Běla Kohoutová. Mužská kvalifikace již byla poněkud tvrdší a jelikož se očekávala silnější konkurence, tak výkonnostní výkyv byl citelnější. Do finále postupovalo 12 kluků. Na finále dokonce stačil pouze jeden top s kterým tam vstupovalo 7 borců! Na dva topy si šáhl Jan Hlaváček a po třech topech brali Jirous Přibil, David Kozel, Jakub Hlaváček a Jarda Petečel, který jako jediný ze startovního pole zdolal mužský kvalifikační boulder č.4!



Finále holek byla jedna báseň a výborná show. Holky bojovaly na každém boulderu a každá daný problém řešila jiným způsobem. Přes všechny topky se na první místo prolezla suverénně Nelly Kudrová stíhána se třemi topy Luckou Hrozovou a bronz utrhla Dominika Dupalová se dvěma topy.

Finále kluků bylo super vyrovnané a velký souboj se očekával mezi Jirousem, Kubou, Davidem a Jardou…Vítězně nakonec o pokus na top vyšel Kuba Hlaváček a těsně na druhém Jirous Přibil. Ve vyrovnaném lezení podlehl Jarda Petečel Davidu Kozlovi, který urval třetí místo. Potom se zábava tak různě vlnila až do ranních hodin. Někdo se účastnil turnaje ve fotbálku, někdo se kochal nad promítáním z Monrouva surfingu a někdo prostě jen tak bumbal :).



V tuto chvíli jsou již všechny závodní bouldery opět na věži nahozené a označené a každým dnem k nim přibývá hromada dalších od nejlehčích po nejtěžší. Přijďte pozkoušet nejen závodní bouldery, ale vůbec venkovní lezení na super věži, která nabízí perfektní profily.
Venkovní zahrádka na posezení u pivka či nealka je už taky hotová takže příjemně strávených pár hodin je jistých :).
Více infos na www.boulder.cz

Závěrem si dopište v kalendáři poznámku u datumu 29.9.2007, kdy bude druhý díl Boulder Contestu, který věřím, že bude minimálně stejně dobrý jako tento premiérový a že dorazí početná skupina nabušených lezců.


Oliváč   [úpravy] 22:29 12.06.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 profi moderátor13:25:38 14.06.2007
Byly to opravdu pohodový, rodinný závody. A nejlepší byl moderátor!
odpovědět 

 Foto dne:

Hrana Carevny
 Databáze cest:
Všechny cesty (183650)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Chicken Way 6A+ Ostaš
Mladá Krev 6B+ Ostaš
Shut Up And Ride 6B Ostaš
Viva Zaplata IXa Hrubá Skála
Próba Traw 3+ Rzedkowice
Nově komentované:
Sonnenschamane 6- Kreuzfelsen
Cloister 7- Srbsko
Viva Zaplata IXa Hrubá Skála
Viva Zaplata IXa Hrubá Skála
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplenění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: Boží výlet | Re: Boží výlet | Příště zase | Pěkná akce | Re: Finále | Taky gratulace | Re: Máte tam chybu | Autoři fotek | Finále | Re: Eurosport |

 Kde to vře:
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (31)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Severní stěna Eigeru (23)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Zákaz lezení Čtyři palice (20)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
Zákaz lezení na Kozlovi (14)

 Nově v inzerci:
Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana | Jurek Tramp 4 duo | LS Otaki women 38,5 | Sportiva trango gtx | Práce |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1862 
 Ne 
 1773 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.