LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
11.Širůčková 11034
12.Smetanová 10972
13.Lukášek 10878
Bouldry:
11.Lavička 10175
12.Šlapák 10053
13.Štípek 9956
Hory:
9.Procházková 5670
10.Zaoral 5306
11.Sukačová 5270

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1157450 cest
Nové přelezy:
Rezavý Špo 9/9+
Odin 7c
La Maison 7C
Flame Of F 9+/10-
Capitán Ta 7c
Pieces Tog 7b+
Montanejos 7b+
Gandalf 7c
Poor Cow 7b
French Kis 9+/10-

Stěny
Bouldrovka - Velké Meziříčí
Lokal Blok - Praha 5
Singing rock caffé - Vysoké Tatry

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
HUDYsport - Jičín
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Megalokra ve Sv. Jánu

hmmmm

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....je vobrovská lokra v podobě odloupnutýho 100kg šutru, kterej se na konci cesty - "Sobotní chvilka poezie" (je to celé pouze převis!!!!)tváří jako supermadlo a hejbe se jak hovado! Myslím že za pár dní to musí slítnout!!!
To samí ve stěně Svatý Ján - Rameno trojůhelníka (viz průvodce od Rešů) je na konci cesty "Rameno trojjediného" (je to ta nejvíc vlevo) taky super mega tak 300kg šutr!!!! Padá to tam všude až na vyjímky! V průvodci nic o lámavosti nepíšou což jest chyba! Vypadalo to nejdřív že se tam jako jedno z mála míst ve Sv. Jánu dá normálně lízt, ale první pohled klame jak hovado! Neřikam že ostatní cesty jsou o něco bezpečnější, ale neni to takovýhlé přímý zrakvování!!!
Díkybohu sem při tom pádu ten šutr nezapoměl odhodit takže se lano nepřetrhlo a 10m pád zachytila krásná zrezlá tuctová skoba!!! A šutr dole minul starou tak vo 2m!
Fakt šlemrus! Co vám budu povídat. Ta se z toho srovnává ještě teď večer! Ale jinak byl dnes fakt suprden!!!
MORÁL ve Sv. Jánu přejí všem VŠICHNI
Čus džus Bambus

krcháč   [úpravy] 00:04 27.10.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Šutr
Koukám máš novej padostroj.Doufám že sis jako správnej horolezec vzal Chemopren a šutr si tam zase vrátil.Pozdravuj ode mě strážného anděla.Ten musí mít křidélka ouplně ulítaný.Ať si na ně dá led.
Letu zdar Himbajz
Zapsal: Himbajz, 22:55:48 27.10.2001
 
a ja si blahove myslel, ze sutry hazis jenom na cizi ( jako treba ve svatoskach )
Zapsal: badlooker, 23:04:36 27.10.2001
 Fakt sila
Jo to je fakt sila. Myslim teda kineticka. Takovy balvan bratru 50 - 100 kg to uz vazne neni sranda ani pro lezce a pro jistice uz vubec ne.
Je dobre ze jsi to napsal, ja mam jeste lepsi napad. Hned inkriminovane cesty zadam do nasi databaze s upozornenim a snad to nekomu zachrani kuzi ci dokonce krk.
Zapsal: JirkaS, 09:25:25 29.10.2001
 DtkRVKMcnhp
DY7ADM Really informative article post.Thanks Again. Will read on...
Zapsal: pMaRTBDbbAyl, 06:31:57 20.12.2013
 NWguguFQfWLKFl
YaH8S0 Wow, great blog post.Thanks Again. Fantastic.
Zapsal: frntFKGPfGoj, 23:56:47 18.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Trebenna
 Databáze cest:
Všechny cesty (181597)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Batalla Del Pebre 6c Pinell De Brai
Formidable 6a+ Pinell De Brai
More Than Honey Ext 6c Kalymnos
Prügelknabe VIIIb Schrammsteine
Direkter SW-Weg VIIIb Brand
Nově komentované:
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Herejía 8B Crevillent
Herejía 8B Crevillent
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Re: Názor | Názor | Re: Tekuté mágo pro Gym |

 Nové komentáře:
Re: Pecka! | Pecka! | Top zážitek! | Top zážitek! | Top zážitek! | Re: Vítr v zádech | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: kde jsou skály |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (14)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (13)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
Jazda Olympanov (11)

 Nově v inzerci:
Pro všechny vaše potřeby pomoci s nabídkou půjčky | Pro všechny vaše potřeby pomoci s nabídkou půjčky | Fajn chlap | Scarpa Phantom Tech 43.5 | Boty Dynafit TLT 3 vel. 38 | Mačky BD | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1044 
 Ne 
 1021 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.