LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Trénink dělá mistry.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
37.Hyžný 10125
38.Bartoš 10088
39.Hebelka 10066
Bouldry:
37.Plaček 8903
38.Čech 8900
39.Tra 8884
Hory:
18.Punčochář 3751
19.Louda 3676
20.Novotný 3598

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1136945 cest
Nové přelezy:
Satan 7C+
The Burden 8A
La Directe 7C
Blitzkrieg 7b+
Altamira 8A
KKT 7C
Ambra 8B
Pyšná Prin 9+/10-
Game Over Xb
Knucklehea 8a+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 19: Adam Ondra

Ahoj všem,
s jarem tu konečně máme další sérii oblíbeného (horo)lezeckého podcastu NA ŠTANDU, jehož youtubová platforma se přesouvá z HUDY kanálu na autonomní kanál NA ŠTANDU. Důvod? Praktický a nevyhnutelný.

Vzhledem k tomu, že od 19. dílu finančně netáhne produkci seriálu pouze HUDY, ale spolu s ním i Direct Alpine, Rock Empire a ČHS, nedávalo by smysl, aby byl pořad tříštěn do čtyř obsahově totožných zdrojů. Kompenzací tohoto budiž rozjezdový jarní díl s Adamem Ondrou, který byl pro nás po produkční, ale zejména časové stránce trochu oříškem. Domníváme se, že toto vše půjde pořadu k duhu a počínaje dnem uveřejnění 19. dílu bude sledovanost stoupat. S odstupem 14 dnů odprezentujeme další tří pozoruhodné postavy tuzemského (horo)lezení: pozapomenutého, ale fenomenálního Zbyňka Čepelu, Radara Groha a Alenu Čepelkovou. Další čtveřice nás čeká na podzim.

Hore zdar!

Galas a Borek




anotace 19. dílu:

NA ŠTANDU 19: ADAM ONDRA


Devatenáctý díl diskusního pořadu, půlhodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem dobrodruha a historika Libora Duška a režiséra a kameramana Tomáše Galáska je jeden z nejúspěšnějších lezců planety Adam Ondra.
Představovat Adama Ondru mezinárodní lezecké komunitě je příslovečným "nošením sův do Athén", respektive nošením vápence do Moravského krasu. Výčet úspěchů třicetiletého sportovního lezce je všeobecně známý, proto jsme se společně zaměřili zejména na události spojené s Adamovými začátky ve skalách i na umělých stěnách. Směle jsme se vrhli i na emoce a další záležitosti týkající se lezeckých závodů i dramatických okamžiků v různých světových oblastech, které prakticky každým dnem posouvají hranice lidských možností a přepisují dějiny nejen sportovního lezení.

Díky moc Adamovi a celému jeho týmu za spolupráci!





Galas   [úpravy] 16:28 20.04.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Ledolezení, cesta
Earl Gray
 Databáze cest:
Všechny cesty (181636)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Oktoberfest 7b San Vito Lo Capo
Karl May 8a Kalymnos
Chvilková Arytmie 8A+/8B Tisá - Modřín
Citový Průjem 7C Tisá - Modřín
For Shepherds And Climbers 6b Krraba
Nově komentované:
Kraessi 6b Leonidio
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Troppo Duci 7a Castelluzzo
Varianta Mochomůrkova 6 Svatý Jan
Varianta Mochomůrkova 6 Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: Je Nago Otevrene | Re: Dotazník | Re: Dotazník | Re: Frankenjura | Re: Dotazník | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Dotazník | Dotazník |

 Nové komentáře:
Re: Podnět k zamyšlení | Re: Holeček na hrad | Re: Holeček na hrad | Re: Bloudek chce zase přidat | Holeček na hrad | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: jiný job? | Re: Podnět k zamyšlení |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (64)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Jazda Olympanov (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Úvazek Salewa Ortles | mobilní lezecká stěna | Prodám zánovní lezečky Triop | Statická a dynamická lana | Prodám posilovací desku | La Sportiva za odvoz a něco... | Průvodce El Chorro | Evolv Kira Lady 37,5EU | Dámske luxusní menšestrove zvoňáky | Lezečky Scarpa Booster 42,5 EU |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1141 
 Ne 
 1109 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.