LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
35.Chejn 10225
36. 10153
37.Kubíček 10131
Bouldry:
35.Kümmel 8953
36.Hronek 8925
37.Plaček 8903
Hory:
9.Procházková 5670
10.Zaoral 5306
11.Sukačová 5270

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1157454 cest
Nové přelezy:
Rezavý Špo 9/9+
Odin 7c
La Maison 7C
Flame Of F 9+/10-
Capitán Ta 7c
Pieces Tog 7b+
Montanejos 7b+
Gandalf 7c
Poor Cow 7b
French Kis 9+/10-

Stěny
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210
Squash Arena Liberec - Liberec
ZŠ Kladruby - Kladruby

Prodejny
Dap Sport - Hradec Králové
Ksport - Třinec
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vltavská žula

Nově zpracovaný průvodce na Vltavskou žulu k dostání v Oborách v restauraci " U Vandasů " nebo v kempu na Rovišti.

Při vyprodání bude průběžně dodáván. Časem se objeví i v Hudy sportech v Praze. Obsahuje Roviště, Velkou, Kamýk, Skály u Borové stěny, Pakostu, Solenice, Hříměždice, Zvírotice, Županovice, Čertovo kopyto a Klobouček. Přibližně 150 nových cest.

Ptí   [úpravy] 11:17 03.07.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 hospoda09:21:57 07.07.2005
V hospodě jsme se včera ptali. Museli ho odvezt, ale za týden ho zase budou mít. Vysvětlení proč, jsem nepochopili.
Kulasekodpovědět 
 Re: hospoda18:18:22 07.07.2005
v campu jsou.
odpovědět 
  Re: hospoda19:40:39 08.07.2005
V Oborách se nedohodla obsluha a majitel hospody jestli je tam budou prodávat, takže tam asi nebudou vůbec. Jsou ale v campu na Rovišti a ode dneška i v Hudy sportu na Andělovi a na Náměstí republiky.
Ptíodpovědět 
   Re: hospoda12:15:52 14.07.2005
No nevím, průvodce jsem si prohlídnul v Hudáči na Republice a moc se mi nelíbil, to že to bude normoš papír, to jsem čekal i to že to bude zas kroužková vazba, ale že to celkově bude hůř zpracované než co jsem si udělal já sám a že nákresy budou taky dosti roztodivné, to už jsem vůbec nečekal :-(, upřímně, to co jsem si vytáhnul z lezce a nechal svázat za pár korun je 100x lepší než to co Hudáč za 200Kč prodává!
PS. pěkný papír, pěkná vazba průvodce na Srbsko a spol. stojí jen 150Kč!!!
DOFodpovědět 
    Re: hospoda18:25:16 22.04.2007
Ten průvodce na Srbsko a spol. to máš na mysli Český Kras od Petra Reshe?
 Ramusodpovědět 
     Re: hospoda14:11:03 30.06.2008
tak ten průvodce Krasu od Reše je skoro dobře udělanej a díky za něj, ale ta vazba zase tolik dobrá není. Ale má to výhodu, že když ho vezmu podtřetí na skály, vypadnou listy a potom si můžu každou skálu svázat zvlášť, nebo si ofotit jenom srbsko a nosit ho pod skálu a škrtat cesty a čmárat dokud mi nezmokne.
 martanodpovědět 
    horoprůvodci v ČR14:22:10 30.06.2008
Divím se, že je tolik moc oblastí a klasických! který skoro průvodce nemají, nebo mají jen hrozný seznam cest. Co se týče mne tak vazba či cena nehraje roli, použitelnost díla však velkou!
Nabízím pomoc, ale malovat dobře neumím, leda bych to obkreslil z fotografie.
Dle mého dobře udělaný průvodce by měl mít popis přístupu a parkování, nějakou drobnou větu o historii (třeba: bacha vylezl to tu algena nebo Bělina, Špek,...) a něco o jištění a ochraně, celkové schema oblasti(to je ta stánka se zahnutým rohem co se často používá) vše podle rozsahu díla, většinou stačí 1 str.
No a potom na každý straně obrázek (+ zakreslený linie a jistící body) a pod ním cesty seřazené jak jsou vedle sebe v reálu + popis!, každá cesta tak řádek.
Stylyzovaný orázek, nebo obrázek bez znázornění skalních tvarů a jistících bodů nic moc. Seznam názvů cest, zvláště pokud jsou delší, je bez slovního popisu taky na dvěvěci.
 martanodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna
 Databáze cest:
Všechny cesty (181597)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Batalla Del Pebre 6c Pinell De Brai
Formidable 6a+ Pinell De Brai
More Than Honey Ext 6c Kalymnos
Prügelknabe VIIIb Schrammsteine
Direkter SW-Weg VIIIb Brand
Nově komentované:
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Herejía 8B Crevillent
Herejía 8B Crevillent
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Vltavské Žula s dětmi | Re: Názor | Re: Názor | Názor | Re: Tekuté mágo pro Gym |

 Nové komentáře:
Re: Pecka! | Pecka! | Top zážitek! | Top zážitek! | Top zážitek! | Re: Vítr v zádech | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: kde jsou skály |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (14)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (13)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
Jazda Olympanov (11)

 Nově v inzerci:
Pro všechny vaše potřeby pomoci s nabídkou půjčky | Pro všechny vaše potřeby pomoci s nabídkou půjčky | Fajn chlap | Scarpa Phantom Tech 43.5 | Boty Dynafit TLT 3 vel. 38 | Mačky BD | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1044 
 Ne 
 1021 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.