LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12950
2.Votoček 12850
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5806 lezců
1182400 cest
Nové přelezy:
Omerta 8A+
Pray For P 7C+
Srdce Z Ka 7C
Srdce Z Ka 7C
Chaplin 8A/8A+
Die Keule 10-
Buzíci 9+
Odcházení Xb
Vstupenka 7C
Ocelový Ko 8A+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Handicamp 2013

Táborské skalky

smDovolujeme si Vás společným jménem pozvat na víkendovou lezeckou akci určenou především (ale nejen) lezcům a horolezcům se zdravotním postižením. Místem tohoto, v pořadí již VII. HandiCampu, budou tentokrát Táborské skalky.

Letošní Handicamp se uskuteční v Jižních Čechách v malebném údolí řeky Lužnice pod Táborem. Zde se nachází příjemná výletní restaurace Harachovka s přilehlým kempem. Restaurace vytváří přirozené centrum k návštěvě místních lezeckých lokalit. Jedná se sice o lehčí až těžké terény, které asi neosloví výkonnostní lezce. Ale o to více si zde zalezou víkendoví a rekreační lezci. Navíc zde máme i cvičnou „via ferratu“, takže se určitě máte na co těšit. Tak tedy hurá do skal. Vítejte!

TERMÍN: 31.5. - 2.6.2013, akce se koná za každého počasí.

SRAZ: v pátek 31.5.2013 do 19,00hod v Táboře v kempu u Harachovky. Příjezd do lokality viz mapa,  nebo po dohodě (např. v Táboře před nádražím ČD) v případě dopravy veřejnými prostředky.

DOPRAVA: individuální, os.auto, vlak, autobus, na místě během výcviku budeme řešit na místě stávajícími auty. Jedná se o přesun v údolí cca.3km. Možno si vzít případně i kolo :-)
UBYTOVÁNÍ: tábořiště Harrachovka, vlastní stany, sociální zázemí, sprchy, WC, umývárna (stan 30 Kč/den, osoby nad 15 let 40 Kč/den, os. Auto 20 Kč/den, teplá sprcha 25 Kč/4 min.) 

STRAVA: vlastní, možnost ohřevu jídla, restaurace, táborák. Sobotní hromadná večeře pro předem přihlášené zajištěna.

VÝSTROJ A VÝZBROJ:
* sportovní oblečení a obuv do každého počasí. Není špatného počasí, jen špatného oblečení…
* výbava – kdo má vlastní, s sebou, jinak budou k dispozici k zapůjčení úvazky, helmy, ferratové sety, lezečky - omezeně.


PROGRAM:
Pá: sraz v Táboře na Harachovce v 19,00hod., seznámení s programem, představení organizátorů a celé oblasti Táborska jako terénu k lezení, seznámení se, kurz znakového jazyka…

So: Dopoledne přesun do Prvního lomu, zde lezení na cestách, vyzkoušení lezení na „via ferratě“
Metodika pod zkušenými vůdci UIAGM: ukázka záchrany na Via fermatě, cvakání expresek do nýtu, Top rope bod ad.
Odpoledne lezení v Modrém lomu, cesty 3-7UIAA, plotna, nácvik vícedélkového lezení.

Ne: dopoledne přesun na Jelení skok tyrolským traverzem, lezení na Jelením skoku, záchrana zraněného-odříznutí z lana,
Konec a odjezd domů dle dohody.

PŘIHLÁŠKY:
Saša Zvonek zvonek@teiresias.muni.cz
Honza Zámečník honza@singingrock.cz
Petr Musálek petr.musalek@seznam.cz
Tomáš Lisý tomas@sportability.cz

Plakát


PARTNEŘI:

Singing Rock

Teiresias

UIAGM

Triop

ADRENALIN SPORT

ALPINE ACTIVE

SPORTABILITY o.s.



   [úpravy] 21:35 24.05.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Roter Stein
Ottenkonig, 6+
 Databáze cest:
Všechny cesty (187170)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nie Podskakuj 6+ Szczytnik
Hairway To Steven 5 Szczytnik
Dezo-izo Fight Club 5+ Jančekova Skala
Symbióza 5+ Jančekova Skala
Fourni 6b Kalymnos
Nově komentované:
Jižní Stěna VIIIb Prachov
Hrobníkovi Z Lopaty 7A Popova Skála
Chuck Jurčak 7+ Demänovská Dolina - Machnatô
Serf 7A Petříkovice
Topaz 7B Petříkovice

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: Pády a sedák | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: Pády a sedák | Satanský riport | Re: Pády a sedák |

 Nové komentáře:
Re: šumák | Re: trenér | Re: šumák | Re: Závody/skály | Re: šumák | šumák | trenér | Re: Závody/skály | Re: ... | Re: Zamyšleni |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (111)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (33)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (22)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
Bouldrové závody na Fesťáku (6)

 Nově v inzerci:
Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina | La Sportiva Nepal 41 | Prachůvek-nalezený botky | Chulilla/Cuenca | Boty Scarpa summit GTX Women 40 | LS Otaki women 38,5 | Spolulezec neděle 28.9. | Wild Country Revo |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 521 
 50 dní v divočině 
 406 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 477 
 Andrea 
 412 
 Ashima 
 355 
 Barkley Marathon 
 430 
 B.I.G. - světové prvenství 
 405 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 385 
 Gálfy - Horský život 
 368 
 Jak se staví ledovec 
 342 
 JAMES - Století nad oblaky 
 474 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 379 
 Lezci z Manína 
 409 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 380 
 Operace Nos 
 372 
 Plamen nikdy nezhasne 
 368 
 Pohlednice z konce světa 
 412 
 Pomíjivost ledu 
 367 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 377 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 361 
 Rhapsodia Corcontica 
 366 
 Sama 
 403 
 Šampioni zlatého údolí 
 387 
 S lyžemi v oblacích 
 434 
 Tenaya Traverse Challange 
 387 
 Tenkrát na východě 
 423 
 Velká alpská silnice - 73 
 402 
 Za oponou velehor 
 466 
 Zápasník Dee Dee 
 371 
 Životní výprava 
 379 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.